بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا

اولین بیانیه امام احمد الحسن (ع) بعد از خروج از غیبت سکوت ایشان، پشتیبانی از جانب خدا و نزدیک بودن پیروزی، و بشارتی به مؤمنین و لرزه ای بر اندام کافران ، چهارم ذي الحجة ۱۴۳۶ هجری قمری ، جمعه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ، 18.09.2015

آدرس پوشه به اشتراک گذاشته شده ی دراپ باکس
https://www.dropbox.com/sh/g2ikjv0djwxk ... K2YQa?dl=0

آدرس پوشه دوم به اشتراک گذاشته شده ی دراپ باکس
https://www.dropbox.com/sh/1ykcba5d4np2 ... UT2oa?dl=0

https://youtu.be/f8t_08e5_5M
بیانیه ای از امام احمد الحسن ع

اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
بسم الله الرحمن الرحيم
و الحمد لله رب العالمين
و صل الله تعالی على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما
ای مومنان در مشرق زمین و در مغرب آن ، سلام ، رحمت و برکت خدا بر شما،
{وَمَا آتَاكُمُ الرَّسُولُ فَخُذُوهُ وَمَا نَهَاكُمْ عَنْهُ فَانْتَهُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ} سوره الحشر ، آیه 7 {آنچه را فرستاده [او] به شما داد آن را بگيريد و از آنچه شما را باز داشت بازايستيد و از خدا پروا بداريد كه خدا سخت‏كيفر است}
ای مردان و زنان با ایمان ، ای صاحبان قلب های پاک که به غیب ایمان آورده اید ، باشد که خدا بر شما خیر باشد و باشد که خدا همه ی شما را بیامرزد.
امروزه ، همانطور که همه آگاهند ، دعوت مبارک روزهای سخت و مشکلی را می گذراند، همانند آنکه دعوت های رسولان و پیامبران گذشته آن را گذراندند، از ظلم و افترا زده شدن و استهزا و تلاش های ممتد برای معدوم کردن دعوت امام مهدی (ع) توسط مجرمان ، کافران و بد سیرتان ، کسانی که ادعا میکنند که به دین اسلام و تشیع ایمان دارند و ادعا میکنند که به دعوت امام مهدی (ع) ایمان دارند، ولی آنها به خاطر پول و مقام و یا افتخار تهی دروغ میگویند و به خاطر خدمت به شیطان و خدمت به اربابانشان در دولت منفور بنی عباس که برده ی دجال بزرگ نفرین شده آمریکا است. و آن افراد دغل باز هستند و آنها صادق الحسیني، علا السالم ، ناظم العقیلی ، صالح الصافی، و دیگر کافران نجس بدسیرت (می باشند). بر آنها عذابی خواهد بود در این دنیا توسط دستان سربازان خدا که در زمین ناشناسند ولی‌ در آسمان‌ها معروف هستند، شمشیر‌های تیز و از غلاف بیرون کشیده شده ی خدا.
ای نجس ها ما به شما اخطار می دهیم و به شما میگوییم ، به خدا قسم، به خدا قسم، روز شما نزدیک است و ساعت شما نزدیک است و شما عذاب و مرگ را به زودی و نه دیر خواهید چشید، این وعده خدا است.
{اأَيُّهَا النَّبِيُّ جَاهِدِ الْكُفَّارَ وَالْمُنَافِقِينَ وَاغْلُظْ عَلَيْهِمْ وَمَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَبِئْسَ الْمَصِيرُ}سوره التحریم، آیه9{اى پيامبر با كافران و منافقان جهاد كن و بر آنان سخت گير [كه] جاى ايشان در جهنم خواهد بود و چه بد سرانجامى است}
پسران و دختران با ایمان من ، امروز میخواهم به نکته ای بسیار بسیار مهم اشاره کنم. من مدتی پیش ، خادمانی برای شما در عراق توسط پسرم "احمد مراد ابا میکائیل" تعیین کردم و خودم در آن جلسه ، در یک اتاق خصوصی پالتاک حاضر بودم. مسئول عمومی برای عراق پسرم "سید احسان ابا علی" است ، پس از آن در مسائل مالی‌ پسرم قیس آبا حیدره پاک، او فرد مخلص، و شیخ عبدالستار الکاظمی مسئول برای نماز جمعه ، و پس از آن سید اسامه القریشی مسئول عمومی رسانه در عراق. و در آنجا سه شاهد حضور داشتند، یکی‌ از داخل عراق، که اسم او است سید حسام الجابری و دو نفر دیگر بتول، أم اشرف، که خدا او را راهنمایی کند و بر او رحمت داشته باشد، و پسرم عبدالله هاشم ابا صادق.
و قبل از آن سید حسام الجابری به من نوشت و برای من یک رساله (پیغام) فرستاد که شخصی‌ را انتخاب تعیین کنم، برای تنظیم و مدیریت کارهای دعوت ، و هدایت کردن آن و عهده گیری تمام امور پسران زندانی‌ مظلوم این دعوت. پس ما درخواست او را اجابت کردیم و ما می‌دانستیم که در قلب او چیست. که او امید داشت که یک مقام یا پستی را به دست بیاورد زیرا که او دلبسته به این امور بود، به دلیل عشق او برای مقام موهومی و عشق او به ریاست، و همه این را در مورد حسام الجابری میدانند، دشمن، دوست و نزدیکان.
پس زمانی که امور مطابق میلش پیش نرفت ، او سریع و با عجله به جنگ با پرچم های مبارک سیاه مشرقی آمد. زیرا او از روز اول آشکار شدن آن به آن باور نداشت اما او انتخاب دیگری نداشت بعد از اینکه دید که او همه چیز را از دست داد و هیچ مقام و پستی نزد گوساله و پیروان گوساله بدست نیاورد، پس با خودش گفت بگذار تا نزد پرچم های سیاه برویم شاید در آن مقامی به دست آوریم، خدا لعنت کند این ذهن متوهم و بیمار را و به خدا قسم اگر به الجابری مقامی یا پستی در پرچم های سیاه مشرقی داده میشد، این کار را انجام نمی داد، حتی اگر مطمئن بود آن نادرست است، العياذ بالله، و اگر او مقامی در سامری لعنت شده می یافت، و او از مدتها قبل می دانست که آنها باطل هستند، با آنها می ماند و از آنها دفاع می کرد به خاطر این پست که به دست می آورد. پس به فهم خود احترام بگذار‌ ای جاهل! تو بسیاری از چیز‌هایی‌ که به دین خدا تقدیم کردی را نابود کردی و تمام از خود گذشتگی‌های بزرگ و عظیم ات بیهوده و عبث شده اند.
{وَقَدِمْنَا إِلَى مَا عَمِلُوا مِنْ عَمَلٍ فَجَعَلْنَاهُ هَبَاءً مَنْثُورًا} الفرقان ، آیه 23{و به هر گونه كارى كه كرده‏اند مى‏پردازيم و آن را [چون] گردى پراكنده مى‏سازيم}
پس از خدای خود توبه کن در تنهایی خود و از خدا بترس و از دروغ گفتن به خودت و دیگران اجتناب کن... و به آن کسانی‌ که به تو اعتماد دارند، درحالیکه میدانی تو دروغگو و منافق هستی.
{إِذَا جَاءَكَ الْمُنَافِقُونَ قَالُوا نَشْهَدُ إِنَّكَ لَرَسُولُ اللَّهِ وَاللَّهُ يَعْلَمُ إِنَّكَ لَرَسُولُهُ وَاللَّهُ يَشْهَدُ إِنَّ الْمُنَافِقِينَ لَكَاذِبُونَ * اتَّخَذُوا أَيْمَانَهُمْ جُنَّةً فَصَدُّوا عَنْ سَبِيلِ اللَّهِ إِنَّهُمْ سَاءَ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ * ذَلِكَ بِأَنَّهُمْ آمَنُوا ثُمَّ كَفَرُوا فَطُبِعَ عَلَى قُلُوبِهِمْ فَهُمْ لَا يَفْقَهُونَ} سوره المنافقون،1-3{هنگامی که منافقان نزد تو آیند، گویند: «ما گواهی می‌دهیم که یقیناً تو فرستادة الله هستی» و الله می‌داند که بی‌گمان تو فرستاده او هستی، و الله گواهی می‌دهد که منافقان یقیناً دروغگو هستند. * آنها سوگندهای خود را سپر قرار دادند، پس (مردم را) از راه الله باز داشتند، به راستی کار بسیار بدی انجام می‌دهند * اين بدان سبب است كه آنان ايمان آورده سپس به انكار پرداخته‏ اند و در نتيجه بر دلهايشان مهر زده شده و [ديگر] نمى‏ فهمند}
تمام ستایش مخصوص خداست پسران و دختران مؤمن من. خدا به مؤمنین قول آسودگی‌ و پیروزی داده بزودی انشاالله تعالی.در میا‌‌ن شما پیامبران ، اولیاء و صالحین و مومنین هستند.
فرزندان من، مدتی پیش من کسی‌ را به عنوان خدمت گزار شما قرار دادم،برادر شما عبدالله هاشم، مسئول کلی‌ در تمام جهان، و من به او چند کار سپرده‌ام و او با من در ارتباط مستقیم است بدون هیچ واسطه ای در میان ما. تصمیماتی که از او است، و هر فرمانی از او برای رضای خداست، او حقیقت است و او از من است در این مرحله تا زمانیکه خدا فرمان فوری گره گشایی[فرج] از (امر) آل محمد را بدهد انشاالله تعالی.
و الحمد لله رب العالمين
و صل الله تعالی على سیدنا و نبينا محمد و علی آله طیبین االطاهرین الأئمة والمهديين وسلم تسليما.
و سلام ، رحمت و برکت خدا بر شما.
احمد الحسن
چهارم ذي الحجة ۱۴۳۶ هجری قمری
جمعه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ مصادف با 18 سپتامبر 2015
S- L'Islam comme Religion ?

Salam, Le Rappel. S-10. Mahdi est un avertis[…]

Salam, Les bannières noires. E-13. Le Desce[…]

Y- Yamani et Yawmiates (Mémoires).

Salam, Les rêves qui m’ont aidé à mieux cerner[…]