By ansarmahdii
Ya Ansar, Kimi takip ettiğinizi iddia ediyorsunuz?

Allahı mı (subhan ve teala)?

İmam Ahmed El Hasan’ı mı (a.s)?

Amelsiz alimleri mi?

Eğer Allah svt’yı takip ettiğinizi iddia ediyorsanız, Allah svt Kuran’da buyuruyor ki:

{Ey iman edenler! Size bir fasık bir haber getirirse, bilmeyerek bir topluluğa zarar verip yaptığınıza pişman olmamak için o haberin doğruluğunu araştırın.} [Hucurat:6]

Eğer İmam Ahmed el Hasan a.s’ın takipçisi olduğunuzu iddia ediyorsanız, o zaman o a.s buyurmuştur ki:

“Ben (Ben’den Allah’a sığınırım), kimseye beni kör bir şekilde takip etmesini söylemedim. Bilakis, diyorum ki, GÖZLERİNİZİ AÇIN ve KANITLARI FARK EDİN. Ve hakkın sahibini TANIYIN! Ki ancak böylece, kendinizi CEHENNEM ATEŞİNDEN kurtarabilirsiniz”

Ve o (a.s) ayrıca buyurmuştur ki:

“Ey insanlar, dalalete düşmüş alimler ve onların destekçileri tarafından kandırılmayın. OKUYUN, ARAŞTIRIN, İNCE ELEYİP SIK DOKUYUN, ÖĞRENİN ve hakkı KENDİ KENDİNİZE BULUN. Ahiretinizi sizin yerinize, başkasının karar vermesine bel bağlamayın! Zira, yarın pişman olursunuz. Ki o zaman, O pişmanlık bir fayda vermez: {Ya Rabbena, demektedirler: Doğrusu bizler beylerimize ve büyüklerimize itaat ettik de bizi yanlış yola götürdüler} Ahzab: 67

Peki, ofis ve takipçileri sizlere ne diyor Ey Ensar Allah?

Siyah bayrakları destekleyenleri arkadaşlıktan çıkartmanızı, onları görmemezlikten gelmeyi, onlarla tartışmamayı, paylaştıklarını okumamayı, araştırmayı, öğrenmemeyi, soruşturmamayı emrediyor!

Ve kendilerinin Ensar olduğunu iddia edenler, dönüp de bize diyor ki:

“Eğer ofis diyorsa ki, sizler dalalettesiniz, o zaman öyledir. Ve bizler, sizlerin delillerini dinlemeyeceğiz!!!”

Ofis ve takipçileri, kimin müfredatını takip etmektedir?!

Masum İmam a.s kendisi demiştir ki, beni körü körüne takip etmeyin. Bilakis, o a.s bizlere okumayı, araştırmayı, ince eleyip sık dokumayı, öğrenmeyi ve hakkı kendi kendimize bulmayı emretmiştir! Ahiretinize başkasının karar vermesine bel bağlamayın demiştir! Allah svt da bizlere SORUŞTURMAYI emretmiştir! Hatta bir fasık bile bir haber getirmiş olsa bile!

Ofis diyor ki: BİZİ KÖRÜ KÖRÜNE TAKİP EDİN! SORUŞTURMAYIN, ÖĞRENMEYİN, DİNLEMEYİN, ARAŞTIRMAYIN!

NAZIM UKEYLİ: “Allah hakkı için, Kaim a.s’ın elleri arasında, kurtuluşunuz için çalışınız. Zira Ahmed el Hasan a.s demiştir ki, bu ahmakların size ahmaklıklarıyla meşgul etmesine izin vermeyiniz!

Ve onlara vereceğiniz en sert ceza, onları terk etmek, unutmak ve onlara aldırış etmemek olacaktır.”

NAZIM UKEYLİ’nin diğer bildirisi:
Sayed Ahmed el Hasan a.s’ın mübarek ofisi ve facebook sayfasından şüphe ettiklerini ima edenler, yalanları arayıp taramış ve Ahmed el Hasan a.s’a yanlış suçlamalarda bulunmuştur….

Böylece, onları çağırıp, onlara kanıt gösterdikten sonra, onları TERK EDİN ve ONLARDAN TAMAMİYLE UZAK DURUN !!!

https://www.facebook.com/Nadem.Aloqaili ... cation=ufi

ŞİMDİ SİZLERE SORUYORUZ: NAZIM IN DEDİĞİ, TERK EDİN VE ONLARDAN TAMAMİYLE UZAK DURUN NE DEMEKTİR?

BİZİ KÖRÜ KÖRÜNE TAKİP EDİN! SORUŞTURMAYIN, ÖĞRENMEYİN, DİNLEMEYİN, ARAŞTIRMAYIN! DEMEK DEĞİL MİDİR?

O zaman kimin müfredatını izliyorsunuz Ya Ensar Allah?

Allah svt ve İmam Ahmed el Hasan a.s’ın müfredatını/öğretisini mi, yoksa; Samiri ve Buzağı’nın müfredatını mı?!!!
Y- Yamani et Yawmiates (Mémoires).

Salam, Le récipiendaire. Y-13. Il est aussi[…]

N- Nostradamus.

Salam, Au détriment des associateurs. N-7. […]

Q- Le Mahdi dans le Coran.

Salam, L’Astre perçant. Q-26. La lumière d[…]