#92
S.a vr vb değerli Ensar Allah,

İmam Ahmed el Hasan a.s'a sormak istediğiniz soruları, bu başlık altında sorabilirsiniz.

Eğer sorunuz özel ise ve forumda paylaşmak istemiyorsanız, siyahbayraklar@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Sorularınız sorulduktan sonra İngilizce'ye çevrilip, forum'un İngilizce soru sor başlığına yönlendirilecek ve cevap geldiğinde de aynı işlem yapılacaktır. Yani, cevap Türkçe'ye çevrilip, sorduğunuz sorunun içerisine koyulacaktır.

Dolayısı ile, sorduğunuz sorunun cevabını sorduğunuz sorunun içinde bulacak ve bu şekilde takip etmeniz de daha kolay olacaktır.

Allahumme salli ala Muhammed ve ali Muhamemd el eimme vel mehdiyin ve sellim teslimen ketira..
#451
Bismillahir rahmanir rahim. Allahümme salli ala Muhammed el eimma vel mehdiyin vesellim tesliman kesira. İmam Ahmed el Hasan (as) lütfen söylermisiniz İmam Hz Mehdi(as) ve Hz İsa(as) ne zaman gelecek. Deccal kim. Bir şahis mı yoksa Amerika mı. Hadislerde sahis olarak anlatiliyor. Mesela yahudi olucak, çıktıgında 40 gün kalicak , 1ci günü 1 yıl, 2 ci günü 1 ay, 3cü günü 1 hafta , kalan günleri de normal günler gibi olucak, bir gözü kör, gözleri arasinda kfr yazilacak, cenneti cehennem, cehennemi cennet olucak, çoçugu olmuyacak ve s. Lütfen su hadisleri aciklayin.
#457
S.a wr wb,

Imam Ahmed a.s, Deccal'in Amerikan Sistemi oldugunu aciklamisti kardesim. Mehdi a.s 23 Ocak 2015 te zuhur etti yani gaybetten cikti. Insallah kiyam zamani gorecegiz Mehdi a.s ve Ahmed a.s'i...
#787
Bismillahir rahmanir rahim. Allahümme salli ala Muhammed ve ali Muhammed el eimma vel mehdiyin ve sellim tesliman kesira. Eger siz dininizden dönerseniz Allah sizin yerinize ögle bir millet getirir ki Allah onlarl , onlar da Allahı severler. Onlar kafirlere karşı sert, muminlere karşı yumusaktırlar. Allah yolunda cihad eder ve hiç bir kınayanın kınanmasından korkmazlar. Maide süresindeki bu millet hangi milletdir?
#792
-25081420+ wrote:Bismillahir rahmanir rahim. Allamme salli ala Muhammed ve ali Muhammed el eimma vel mehdiyin ve sellim tesliman ketira. Dünyanın ömründen yaklaşık kaç yıl geçti ve kaç tane peygamber gönderildi


S.a wr wb,

Sorunuz İmam a.s'a gönderilmiştir. Cevabı gelince, yine burada paylaşılacaktır inşAllah.

viewtopic.php?f=13&t=672

Saygılarımızla
#794
-25081420+ wrote:Bismillahir rahmanir rahim. Allahümme salli ala Muhammed ve ali Muhammed el eimma vel mehdiyin ve sellim tesliman kesira. Eger siz dininizden dönerseniz Allah sizin yerinize ögle bir millet getirir ki Allah onlarl , onlar da Allahı severler. Onlar kafirlere karşı sert, muminlere karşı yumusaktırlar. Allah yolunda cihad eder ve hiç bir kınayanın kınanmasından korkmazlar. Maide süresindeki bu millet hangi milletdir?S.a wr wb,

Sorunuz İmam a.s'a gönderilmiştir. Cevabı gelince, yine burada paylaşılacaktır inşAllah.

viewtopic.php?f=13&t=672

Saygılarımızla
#795
-25081420+ wrote:Bismillahir rahmanir rahim. Allahümme salli ala Muhammed ve Ali Muhammed el Eimma vel Mehdiyin ve sellim teslimen kesira. Yecuc ve Mecuc tayfalaları kim? Ve Hz Zülkarneynin seddi nerde?


S.a wr wb,

Sorunuz İmam a.s'a gönderilmiştir. Cevabı gelince, yine burada paylaşılacaktır inşAllah.

viewtopic.php?f=13&t=672

Saygılarımızla

Selamu alejkum, ich hab ne Frage. In meinen Träume[…]

N- Nostradamus.

Salam, Lecture révélatrice des Livres. N-11.[…]