اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

سوالاتی در مورد يأجوج ومأجوج در سوره الکهف، به دلیل بلند بودن سوال من را ببخشید

تا آن که به غروب گاه آفتاب رسید، (چنین به نظرش رسید) که خورشید در چشمه ای گل آلود و سیاه غروب می کند، و در آنجا مردمی را یافت، گفتیم:«ای ذوالقرنین! یا (آنان را) مجازات می کنی، و یا روش خوبی در باره ی آنها انتخاب می نمایی
18:86
سوال: این چشمه گل آلود و سیاه چیست که خورشید در آن غروب می‌کند؟ و آن مردمی را که در کنار آن یافت چه کسانی‌ هستند؟

تا آنکه به جایگاه بر آمدن آفتاب رسید، (در آنجا) دید که آفتاب بر مردمانی طلوع می کند که در برابر (تابش) آفتاب برای شان پوششی قرار نداده بودیم
18:90
سوال: این مکان چیست جایگاه بر آمدن آفتاب؟ و مردمی که آنجا بودند چه کسانی‌ هستند؟ و به چه دلیل آنها نیاز به پوششی دارند؟

(و به سفر ادامه داد) تا به میان دو کوه رسید، و در کنار آن دو (کوه) مردمی را یافت که هیچ سخنی را نمی فهمیدند
18:93
سوال: این مکان بین دو کوه کجاست؟ و آن مردمی که آنجا بودند چه کسانی‌ هستند و چرا آنها سخنی را نمی‌فهمند؟

(آنان به او) گفتند : «ای ذوالقرنین! یأجوج و مأجوج در این سرزمین فساد می کنند، پس آیا هزینه ای برای تو قرار دهیم، که میان ما و آنها سدی بسازی؟
18:94
سوال: يأجوج ومأجوج چه کسانی‌ هستند؟ کجا زندگی‌ میکنند؟ چرا آنها در زمین فساد میکنند؟

قطعات بزرگ آهن برایم بیاورید، (و روی هم بچینید)» تا وقتی که کاملاً میان دو کوه برابر کرد (و پوشانید)، گفت : «(در اطراف آن آتش بیفروزید) و در آن بدمید» (آنها دمیدند) تا وقتی قطعات آهن را سرخ و گداخته کرد. گفت:«(اکنون) مس ذوب شده برایم بیاورید؛ تا بر روی آن بریزم
18:96
سوال: او بین آن دو کوه چه ساخت؟ و کجاست؟

(سر انجام سد محکمی ساخت) پس آنها (= یأجوج و مأجوج) اصلاً نتوانستند از آن بالا روند، و نتوانستند سوراخ و نقبی درآن ایجاد کنند
18:97
سوال: چرا يأجوج ومأجوج نتوانستند از آن عبور کنند (بالا بروند) یا آن را نابود کنند؟

(آنگاه) گفت : «این از رحمت پروردگار من است (و تا خدا بخواهد پا برجا می ماند) اما هنگامی که وعده ی پروردگارم فرا رسد، آن را درهم می کوبد، و وعده ی پروردگارم حق است
18:98
سوال: چرا و چه وقتی خدا آن کوه را در هم میکوبد؟

و در آن روز(که جهان پایان می پذیرد) ما آنها را (چنان) رها می کنیم که در هم موج می زنند، و در شیپور دمیده می شود، سپس ما همه را (در یکجا) جمع می کنیم
18:99
سوال: چه وقتی و چه روزی است که آنها را در هم موج میزنند؟ و این یعنی‌ چه؟ و دمیدن در شیپور یعنی‌ چه؟ و چه کسی‌ در شیپور می‌دمد؟

بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
من می‌خواهم از تو تشکر کنم به دلیل این سوالات سودمند و مفید، خداوند به تو توفیق دهد و به تو خوبی‌ و احسان کند
تو جواب همه این سوال‌ها را و بیشتر را در کتاب (رب المشارق و المغارب) پیدا خواهی‌ کرد که در آن من به طور محسوس و واضح توضیح خواهم داد، و در آن من به هرکسی که در پی‌ علم است علم ارائه میدهم، و در آن توضیح خواهم داد که چگونه با مخلوقات این جهان هستی‌ ارتباط برقرار کنید به روشی‌ ساده و قابل انعطاف. و مسافت را کمتر کردن و سال نوری را تبدیل کردن به فاصله کیلومتری به طریق آسان و انعطاف پذیر و با خرج بسیار کم و ناچیز، به جای خرج کردن بیلیون پول که بعد بتوانند به فاصله نزدیکی‌ مانند ماه بروند و کره‌های دیگر که در آن چیز را نمی‌یابند بغیر از اطلاعاتی‌ که اصلا مساوی با اطلاعاتی‌ که در این فضای وصی‌ قرار دارد نیست، و تشکر مخصوص پروردگار جهانیان است
أحمد الحسن / شوال ١٤٣٦

Salam, Les Versets du Coran détaillés par le M[…]

A- Nom nouveau du Mahdi.

Salam, Après le Rappel. A-19. Nous avions d[…]

Ha- Houmaza, Calomniateurs.

Salam, Des calomniateurs. Ha-1. Al-Houmazah[…]