#63545
مصاحبه علا السالم از افراد مکتب باطل ملعون در شبکه ملی عراق و درخواست کمک از دولت عراق

در این ویدیو دکتر علی الغریفی نشان می دهد که چگونه علا السالم ، قانون شناخت حجت الله را ویران می کند وچگونه او و امام فیس بوکی تملق ظالمان را می گویند

لینک دانلود مستقیم از دراپ باکس : https://www.dropbox.com/s/0jnv23djlouiw ... F.mp4?dl=0

این ویدیو مربوط به زمانی است که علا السالم در مصاحبه ای در تلویزیون ملی ، از دولت عراق می خواهد تا با انصار به عدالت رفتار کنند و برای آنان کمپ های آموزشی و سلاح تهیه نمایند ، همانگونه که برای دیگر گروه ها در عراق فراهم شده است ، و روش درخواستش بر مبنای درخواستی است که امام جعلی فیس بوک در صفحه ی ملعون اش کرده بود

حال بیایید تا به قسمت کوچکی از آنچه که امام احمد الحسن (ع) در کتابهایشان فرموده اند بنگریم : امام احمد الحسن (ع) در کتابشان " روشنگری از دعوت های انبیا " ، در بخش " روشن گری از دعوت عیسی (ع) " می فرمایند : و ظالم هیچ گونه عدالت یا رحمی ندارد ، همانند آنکه فرعون ، نمرود ، سزار و شبیه به آنان ، با ستم ، تندی ، خشونت و دست گرفتن زمام شیطانی بر تخت فرمانروایی ماندند ، تا پیروانشان و هر کسی که بر جا پایشان قدم میگذارد را به آتش جهنم هدایت کنند. و هر کس که انتظار کمی شفقت و یا عدالت را از یک ظالم داشته باشد همانند کسی است که بخواهد بوی خوشی از یک جسد یا یک نجاست استنشاق کند. "

پس ما از این بیان متوجه می شویم که امام احمد الحسن (ع) واقعی هرگز و به هیچ وجه از یک ظالم انتظار انصاف ،عدالت و بخشندگی را ندارند! پس چگونه امام فیس بوک ملعون و علا السالم ملعونش در تلویزیون ملی در خواست می کنند که دولت با آنان با انصاف و همانند بقیه گروه ها در عراق برخورد کند؟! بلکه در این مصاحبه هنگامی که مجری از علا السالم سوال می کند که چه هنگام به جهاد خواهند رفت ، علا پاسخ می دهد که آنان منتظر " هماهنگی رسمی با دولت عراق " هستند! پس آنان امید زیادی دارند که دولت با آنان انصافانه برخورد کند! اما امام احمد الحسن (ع) هرگز از ظالم انتظار بخشش و انصاف را نخواهند داشت.

و او (ع) در همین فصل می فرمایند: " و به این دلیل است که چرا عیسی (ع) برخود پذیرفتند که در وقتی، قوم را آموزش دهند و حقایق الهی را برایشان شفاف سازند و آنان را بر اخلاص بر پرستش الله سبحان تعالی فرا بخواند ، و در وقتی دیگر به عدم باور به ظالم و جنگ با او و ویران کردن اقتصاد ، ارتش و ستون های رسانه اش ( مدیا ) . آیا خواندید ؟! "ویران کردن اقتصاد ، ارتش و ستون های رسانه اش ( مدیا )"

پس چگونه امام ملعون فیس بوک از ارتش دولت ظالم عراق برای همکاری با وی ، و از انصار برای همکاری و جنگ در زیر پرچم های ارتش عراق درخواست می کند؟! بخدا قسم که حقیقت از خورشید آشکار تر است! امام احمد الحسن (ع) واقعی با پرچم های سیاه مشرقی هستند ، پرچم هایی که بر آن بیعه لله ( بیعت برای خدا ) نقش بسته است
#63548
تضاد سوم مکتب باطل : انجیل برنابا و مدرکی بر آن که آنها به نام امام احمد الحسن (ع) مطالبی نوشته اند

در کتاب "همراه با بنده صالح" جلد دوم ، که در حقیقت به صورت یک گفتگو میان امام احمد الحسن (ع) و علاء السالم می باشد، علاء السالم می گوید که از امام احمد الحسن (ع) در مورد انجیل برنابا سوال شد و ایشان (ع) در پاسخ فرمودند :
امام احمد الحسن (ع) فرمودند : " خداوند به تو توفیق دهد ، انجیل برنابائی که هم اکنون منتشر شده است ، صد در صد کذب تلقی می شود و یک مسلمان نمی تواند از آن به عنوان مدرکی در مقابل مسیحیان استفاده کند ، زیرا به طور خلاصه برای آن سلسله از راویان و یا حتی یک منبع تاریخی که مورد اطمینان باشد وجود ندارد ، پس نسخه قدیمی این انجیل که در اصل از آن چاپ شده است کجاست و تاریخچه آن چیست و در کجا یافت شد و آیا ارزیابی شد و چه کسی آن را ارزیابی کرد و در مورد آن چه گفته شد؟ هر کس که بخواهد با (به کمک) این کتاب بحث کند ، باید به این سوالات پاسخ دهد و پس از آن که به آنها پاسخ داد ، خواهد دید که او مدرکی ندارد که ممکن باشد با این کتاب با یک مسیحی به بحث پرداخت."
" چیزی که به عنوان انجیل برنابا یاد می شود ، چیزی نیست جز یک بازی برای فریب دادن تمام کسانی که خود، خود را مسلمان می نامند یا هر چیز دیگر ، آن ارزش تاریخی ندارد ، و یک فرد خردمند با آن نمی تواند حتی در برابر مسیحیان به مباحثه بپردازد ، پس تو چگونه می توانی با کتابی به مباحثه بپردازی که خاستگاهی برای آن نیست؟ در حالیکه انجیل یهودا ، آن یک انجیل قدیمی و دارای خاستگاه و مدارک تاریخی و تایید شده توسط آزمایشات دقیق علمی است"

حالا با من بنگرید که امام (ع) در کتاب " گوساله و سامری" جلد 1 در صفحه 76 چه فرموده اند : " همانطور که در انجیل برنابا آمده است ، عیسی (ع) تصریح می کند که او آمده است تا بشارت محمد (ص) را بدهد ، و مرد دیگری که به (لقب ) " المختار ( انتخاب شده)" نمادین بود ، یا فردی از میان انتخاب شدگان ، و او همان شخصی خواهد بود که دین محمد (ص) را نشان می دهد. پس او (ع) فرمودند که او آمد تا راه را برای محمد (ص) و شریعتش، که شریعت تمام مردم زمین در عصر بازگست عیسی (ع) خواهد بود ، هموار کند."

و در کتاب " گوساله و سامری " جلد 1 ، امام احمد الحسن (ع) فرمودند : " وهمانطور برای عیسی (ع) اکثر علمای بنی اسرائیل و رهبرانشان از او (ع) ناراضی بودند ، به علت اینکه حضور او (ع) در بینشان زخم زبانی بر آنان و زهد ایشان (ع) خفتی بود که آنان را آزار میداد. در انجیل اشاره شده است که : ( و سپس عیسی با غضب شدید قومش را برای آنکه کلام خدا را فراموش کردند، ملامت کرد و فقط خود را به خود بینی سپرده اند ، او کشیشان را برای اهمال در خدمت خدا و برای حرص دنیویشان ملامت کرد ، او کاتبان را به علت تبلیغ مذهب باطل ملامت کرد ، و برای انکار قانون خدا ، او دکتران را به علت آنکه از طریق رسومشان قانون خدا را بی اثر کرده کردند ،ملامت کرد. و با چنین خردی عیسی با آن قوم سخن گفت ، که تمامی آنان گریستند ، از خرد ترین تا کبر ترین ، برای بخشش گریستند ، و التماس عیسی (ع) را کردند تا برای آنها دعا کند ، فقط کشیشانشان و رهبرانشان را حفظ کنند ، کسانی که در آن روز نطفه نفرت علیه عیسی (ع) را به علت اینکه علیه کشیشان، کاتبان و دکتران اینگونه صحبت کرده بود ، بستند. و آنها واسطه گری مرگ او را کرند ، اما برای ترس از مردم ، کسانی که او را به عنوان پیامبر پذیرفته بودند ، آنها کلامی بر زبان نیاوردند. عیسی دستانش را به سوی خداوندگار بالا برد و نیایش کرد ، و آن قوم گریان گفتند : ' پس آن باشد ، ای فرمانروا ، پس آن باشد.' با اتمام نیایش عیسی (ع) از معبد پایین آمد و آن روز او با بسیاری از پیروانش از اورشلیم جدا گشت. و کشیشان در بین خودشان شریرانه از او سخن گفتند.) انجیل برنابا ، فصل دوازدهم "

پس در کتاب گوساله و سامری ، امام (ع) از انجیل برنابا استفاده میکنند. این با این مطلب که "امام" در کتاب "همگام با عبد صالح" به آن شکل که علاءالسالم نسخه برداری کرده است ، جایی که میگوید ، امام فرمود : " و یک مسلمان نمی تواند از آن به عنوان مدرکی در مقابل مسیحیان استفاده کند " و " انجیل برنابائی که هم اکنون منتشر شده است ، صد در صد کذب تلقی می شود " و " و یک فرد خردمند با آن نمی تواند حتی در برابر مسیحیان به مباحثه بپردازد" درتضاد است ، و مواردی بیشتری که در بالا خواندید.

حال اگر به یاد آرید ، عبدالله هاشم این تناقض آشکار در سخنان امام را به توفیق المغربی رساند و عبدالله هاشم این گفتگو با توفیق المغربی را در اینجا منتشر کرده است :
http://www.hashemstudios-board.com/view ... &view=next


حال برای خلاصه کردن استدلال توفیق :
برای آنکه توفیق از استدلالش بگریزد ، او به عبدالله گفت که وقتی امام از انجیل برنابا در کتاب گوساله و سامری استفاده کرد ، او با آن با مسلمانان مباحثه کرده است ، ولی در کتاب " همگام با عبد صالح" امام گفته است ، ما نمی توانیم از انجیل برنابا برای مباحثه با مسیحیان استفاده کنیم ، و سپس توفیق گفته است که استفاده از انجیل برنابا برای مباحثه با مسلمانان مورد قبول است ، به این علت که مسلمانان آن را باور دارند ، همانند آنکه تو با سنی ها با صحیح بخاری مباحثه می کنی.
ما به او جواب میدهیم :
بله توفیق ، حتی با وجود آنکه ما می گوییم که صحیح بخاری صد در صد صحیح نمی باشد ، با این وجود ما از آن برای مباحثه با سنی ها استفاده می کنیم ، و به همچنین با اینکه ما می گوییم که انجیل برنابا صد در صد صحیح نمی باشد ، با این وجود ما از آن برای مباحثه با مسیحیان و همزمان با یهودیان استفاده میکنیم. پس بحث ما بر سراثبات این نیست که انجیل برنابا صد در صد صحیح می باشد ، بحث ما این است که : از آنجایی که امام احمد الحسن از آن به عنوان شیوه ای از بحث در دو جلد کتابش "گوساله و سامری" استفاده نموده است ، پس چه گونه او، کسانی را که از آن به عنوان شیوه ای از مباحثه استفاده می کنند ، در کتاب " همگام با بنده صالح " اش محکوم می نماید!
اگر امام ما از صحیح بخاری برای بحث و اثبات دعوتش استفاده می کنند ، ما از قدم های او پیروی نموده و ما نیز از صحیح بخاری برای بحث و اثبات دعوتش استفاده می نماییم. هنگامی که امام احمد الحسن (ع) از انجیل برنابا برای بحث و اثبات دعوتش استفاده می نمایند ، ما نیز از انجیل برنابا برای بحث و اثبات دعوتش استفاده میکنیم.
و سپس توفیق سعی میکند تا این تناقض آشکار را درست نماید ، پس به عبدالله می گوید " در کتاب همگام با بنده صالح امام فرمود ما نمی توانیم از انجیل برنابا در مباحثه با مسیحیان استفاده نماییم ولی در کتاب گوساله امام(ع) آن را در مباحثه با مسلمانان به کار گرفته است! "
توفیق جدا ؟! پس امام از کتاب مسیحیان برای مباحثه با مسلمانان استفاده می کنند ؟! چه چیز باعث شد که فکر کنی میتوانی ما را با گفتن این که کتاب گوساله و سامری فقط برای مسلمانان است فریب بدی؟!! امام (ع) در این کتاب صریحا با سه دین آسمانی سخن می گویند و از تمام کتاب های آنان شواهد را بیرون می کشند! به ما نگو که امام (ع) از انجیل برنابا برای مباحثه با مسلمانان استفاده میکنند!
تو گفتی که مسلمانان " به کتاب انجیل برنابا باور دارند! و به آن دلیل است که امام (ع) از آن با آنان مباحثه میکنند."
چگونه می توانی این چنین استدلالی عاجزانه را بیاوری! اگر مسلمانان از انجیل برنابا برای مباحثه با مسیحیان استفاده میکنند ، پس آنها دقیقا همانند ما هستند هنگامی که ما از صحیح بخاری برای مباحثه با سنی ها استفاده میکنیم! قطعا این طور نیست ، مسلمانان باور دارند که انجیل برنابا صد در صد صحیح است، پس چگونه امام (ع) می توانستند با مسلمانان با انجیل برنابا به مباحثه بپردازد در حالیکه او می دانند که مسلمانان در جواب میتوانند بگویند که "ما باور نداریم که آن صد در صد صحیح است، ما فقط از آن برای مباحثه با مسیحیان استفاده میکنیم ، همانند آنکه ما از بقیه انجیل ها برای مباحثه با آنان استفاده میکنیم."
استدلال عاجزانه ات این معنی را می دهد که یک نفر می تواند با ما ( انصار شیعه ) با صحیح بخاری بحث کند زیرا او در گذشته دیده است که ما در مقابل سنی ها با آن مباحثه کرده ایم! البته اگر کسی با ما با صحیح بخاری مباحثه کند وبه او خواهیم گفت " لطفا از کتابی استفاده کن که ما بر آن باور داریم ، با ما با کتب سنی ها مباحثه نکن" ، حتی با وجود اینکه ما این کتاب سنی ها را در مباحثه با آنها قبلا استفاده نموده ایم.
و به همچنین برای مسلمانان خواهد بود ، اگر امام نزد آنان رود و با آنان با انجیل برنابا مباحثه کند به این علت که امام آنان را در استفاده از آن برای مباحثه با مسیحیان مشاهده کرده است ، پس جواب نرمال برای آنها به امام این خواهد بود که : " لطفا در بحث تان از کتابی استفاده کنید که ما به آن باور داریم ، نه از انجیل برنابا که کتابی مسیحیست و ما از آن فقط برای بحث با مسیحیان استفاده میکنیم! "
!پس امام (ع) با بحث با آنان با استفاده از انجیل برنابا در حال نشان دادن مدرکی به مسیحیان بود
!پس آیا امام (ع) در تضاد با خودشان هستند؟! و او از آن بسیار دور است
!یا ایها الناس چشمانتان را باز کنید! حقیقت را از باطل تشخیص دهید
#63549
تضاد چهارم مکتب : حوادث قبل از غیبت

Image

در این تصویر ابتسام احمد (یکی‌ از مسئولین وبسایت رسمی‌ عربی‌ المهدیون و زن توفیق المغربی ) اعتراف می‌کند که بعد از آخرین حمله‌های سال ۲۰۰۸ امام احمد الحسن (ع) از چشم مردم غائب شدند. (اما طبیعتاً او سعی‌ می‌کند که این موضوع را وارونه کند و تغییر دهد)


در این عکس که ضمیمه شده ابتسام احمد می‌گوید :
" امام احمد الحسن (ع) غائب نیست، او در حال حاضر از دشمنانش پنهان شده است، بعد از اینکه او در میان آنها حضور داشت و آنها میخواستند او را چندین بار به قتل برسانند. و مخفی‌ شدن با در غیبت بودن تفاوت دارد، که او (ع) موجود می‌باشد و با انصارش در زمین خدا ملاقات می‌کند. اما در مقابل دشمنانش ظاهر نمی‌شود و در مقابل مردمی که به او ایمان ندارند هم ظاهر نمی‌شود، و دلیل این است که آنها خون او را طلب کرده اند و آن را اعلام کرده اند، بلکه آنها سعی‌ کردند که او را چندین بار به قتل برسانند، و (در پی‌ آن) آنها هزاران مردم را در عراق کشتند، و در آن عملیات‌ها حتی هواپیما‌های آمریکایی‌ نیز شرکت کردند، و این توسط چند کانال ماهواره‌ای مانند الجزیره پخش شده است و کانال‌های عربی‌ که مشهور هستند...
تا جایی‌ که می‌گوید
همانطوری که ما توضیح دادیم آنها سعی‌ کردند که امام احمد الحسن (ع) را به قتل برسانند چندین بار، و بعضی‌ از آن کانال‌های ماهواره‌ای که آن حوادث را پخش کردند. ( بعضی‌ از آن حوادث : حادثه زرکا،حادثه دوم درمحرم 1428 ، حادثه سوم در محرم 1429 مصادف با ژانویه 2008 )

شخصی‌ که ظالمین شدیدا خونش را می‌طلبند ، چگونه از او میخواهید که در ملا عام حاضر شود و چگونه از او میخواهید که کاری انجام دهد که باعث معلوم شدن مکان او شود؟
"بله او برای چندین سال حاضر بود مانند رسول الله (ص‌)، اما الان او از چشمان ظالمین مخفی‌ شده است اما او از انصارش مخفی‌ نشده است یا از آنها غائب نیست بلکه او با آنها ملاقت می‌کند و آنها را هدایت می‌کند و کتاب‌ها توسط او نوشته میشود و بتازگی کتاب حواری سیزدهم به چاپ رسید....تا آخر"
پس به طور اساسی‌ او اعتراف می‌کند که بعد از حادثه سوم که این حملات در محرم ۲۰۰۸ اتفاق افتاد، امام احمد الحسن (ع) از دید مردم غائب شدند، اما او سعی‌ می‌کند که نشان دهد که او مخفی‌ شده است نه غائب، اما او هیچ مدرکی‌ برای این حرفش ندارد که می‌گوید : مخفی‌ است ولی‌ با انصارش ملاقات می‌کند

. اما ما مدرکی‌ داریم که نشان میدهد که غیاب او سکوت می‌باشد....سپس رسول الله (ص‌) به ما نگاه کرد، صدایش را بلند کرد، گفت: " هوشیار باشید زمانی‌ که پنجمین از هفتمین پسر‌هایم گم میشود (غایب میشود). پس من گفتم:‌ای رسول الله (ص‌) غیاب او چه خواهد بود؟ سپس ایشان فرمودند: سکوت، تا اینکه الله به او اجازه خروج میدهد..... " بحار ۳۶/۳۳۳ - اثبات الهدات ۱/۵۸۹ - دانش نامه احادیث امام مهدی (ع) ۶۳، ۱۶۴
یک نکته: ابتسام، تو می‌گویی که ظالمین به شدت مرگ امام احمد الحسن (ع) را میخواهند و آنها سعی‌ کرده اند که او را به قتل برسانند و تو می‌گویی که چگونه امام (ع) میتواند کاری کند که مکان (زندگی‌) او مشخص شود؟ پس چگونه امام فیسبوک تو بصورت علنی و ملا عام میگوید که او با آن نمایندگان در تماس است؟ آیا این چیزی نیست که ممکن است مکان او را مشخص کند اگر آن نمایندگان را دنبال کنند؟ چگونه امام فیسبوک تو حسن الحمامی را به عنوان رئیس مکتب برگزیده است وقتی که او در ویدیو به ماموران اطلاعات اقرار می‌کند که او رئیس مکتب است و این یک دعوت گمراه شده گمراه کننده است و غیره... آیا ماموران اطلاعاتی‌ دنبال حسن الحمامی نمی‌گردند و او را دنبال نمیکنند که امام (ع) را بگیرند؟
https://www.youtube.com/watch?v=7Q1Z47bgyTU

https://www.youtube.com/watch?v=HshEf0Ppn5A

تو می‌گویی :اما او در مقابل دشمنانش حاضر نمی‌شود و در مقابل مردمی که به او ایمان ندارند هم حاضر نمی‌شود، پس به چه صورتی‌ وکالت رسمی‌ به حیدر زیادی داد؟ آیا برای این کار نباید شخصاً امام (ع) به دفتر رسمی‌ دولتی برود و اطلاعات شخصی‌ خود را به آنها بدهد که بعد باعث دستگیری ایشان (ع) میشود؟
https://www.youtube.com/watch?v=7Q1Z47bgyTU

در آخر، چگونه امام (ع) توانسته اند که دست انصارش را در دستان دولت بگذارد که با توجه به حرف خودت آنها به دنبال امام (ع) بوده اند و خون او را به شدت میطلبیدند - یعنی‌ میخواهند امام (ع) را بکشند؟
آیا شما انصار نمیتوانید تناقضات را ببینید ؟! به خدا قسم امام (ع) نسبت به شما بیگناه است ، ‌ای کسانی‌ که حقّ محمد و آل محمد را خورده اید و غصب کرده اید، به خدا قسم امام (ع) همراه با شما نیست.
#63563
تضاد پنجم مکتب : به نمایش گذاشتن فرم پر شده ی محمد اسماعیل برادر امام احمد الحسن ع


Image
https://www.facebook.com/AhmedAlhasanEn ... =1&theater
امام فیسبوک با سر افرازی کامل درخواست نامه محمد اسماعیل برادر امام احمد الحسن (ع) را در صفحه فیسبوک به نمایش گذاشت که در آن می‌گوید او ۱۹ سال در ارتش خدمت کرده و حال ببینیم که امام احمد الحسن (ع) در کتاب فتنه گوساله چه می فرمایند : " شاید یکی‌ از دلیل آنها برای تحریف، ترس آنها از حکومت ظالم و طاغوتی است، پس آنها فتوا میدهند که حکومت را خوشحال و راضی‌ کنند و از برخورد با او اجتناب کنند، برای مثال آنها فتوا میدهند که پیوستن به ارتش رزمی او جائز است، ارتشی که ماموریت اصلی‌ او حمله به جمعیت اسلامی است و ضعیف کردن دین خدا در زمین و نابودی آن اگر ممکن باشد" - پایان پاراگراف

ببینید چگونه امام احد الحسن (ع) واقعی ارتش رزمی را توصیف می‌کند که توسط دولت طاغوت کنترل میشود. با خودتان عادل باشید ‌ای انصار الله و تفکر کنید بر چیزی که در فیسبوک می‌گذرد چیز‌هایی‌ که مکتب و امام جعلی فیسبوک میگویند، در مورد آنها فکر کنید. و آن را با سخنان امام احمد الحسن (ع) در کتاب‌هایش مقایسه کنید، و تناقضات برای ما انشاالله بسیار روشن و واضح میشوند.
#63568
کلام آخر

امام احمد الحسن (ع) در کتاب گزیده ای از تقسیر سوره ی فاتحه می فرمایند : "برای ظالمین، طاغوت و کسانی‌ که آنها را پشتیبانی میکنند، پس در مورد امر کسی‌ که خود را مسلمان مینامد فکر کنید، کسی‌ که خود را مسلمان میداند و در عین حال به طاغوت که با اسلام محمدی (فقه محمدی) می‌جنگد کمک می‌کند و آنها قوانین شیطانی که ساخته انسان‌ها است را به اجرا میگذارد و همچنین شما کسی‌ را خواهید یافت که یک نیزه است در دستان شیطان، او قنوت می‌خواند (دعا‌ می‌خواند)، و نماز می‌خواند، و سوره فاتحه‌ می‌خواند و در همان حال آخر آن را می‌خواند که می‌گوید راه کسانی که بر آنان نعمت دادی؛ نه خشم گرفتگان بر آنها؛ و نه گمراهان ، باینکه او شب و روز کار می‌کند که از کسانی‌ باشد که خشم خدا آنها را فرا گرفته است، و او میدند که راه جهنم را میرود."و آن را از روی ستم و سرکشی انکار کردند، در حالی که دلهایشان به آن یقین داشت، پس بنگر عاقبت مفسدان چگونه بود." سوره نمل آیه 14 ، " اتمام کلام امام (ع).

و ما در آخر دو نکته خیلی‌ ساده داریم که میخواهیم بگوییم : اول - همانطوری که امام احمد الحسن (ع) در پاراگراف آخر فرمودند، شما مردمی را خواهی‌ یافت که دعا‌ می‌خواند ، نماز میخوانند و از خدا میخواهند که راه کسانی که بر آنان نعمت دادی؛ نه خشم گرفتگان بر آنها؛ و نه گمراهان
اما در حقیقت آنها شب و روز کار میکنند تا از کسانی‌ شوند که خشم خدا آنها را فرا گرفته است و آنها میدانند که راه جهنم را پیش گرفته اند، پس‌ای پیروان مکتب، تمام دلایل و برهان‌هایی‌ که تا اینجا به شما ارائه دادیم (که سامری چگونه عالم با تقوایی بود و عابد بود و چگونه بر ضد موسی‌ (ع) ایستاد و تمام پیروان خودش را به جهنم برد) شما را از اینکه بگویید : اما اعلا السالم چه عابدی است اما ناظم عقیلی عالم ارزش مندی است! باز نمیدارد که دیگر این حرف‌ها را گویید؟
پس اگر نمیگویید این یک جمله شما را باز خواهد داشت و همچنین شما کسی‌ را خواهید یافت که یک نیزه است در دستان شیطان، او قنوت می‌خواند (دعا‌ می‌خواند)، و نماز می‌خواند، و سوره فاتحه‌ می‌خواند و در همان حال آخر آن را می‌خواند که می‌گوید راه کسانی که بر آنان نعمت دادی؛ نه خشم گرفتگان بر آنها؛ و نه گمراهان ، بااینکه او شب و روز کار می‌کند که از کسانی‌ باشد که خشم خدا آنها را فرا گرفته است، و او میدند که راه جهنم را میرد.
و آن را از روی ستم و سرکشی انکار کردند، در حالی که دلهایشان به آن یقین داشت، پس بنگر عاقبت مفسدان چگونه بود - سوره نمل آیه 14
#65607
به لطف، رحمت و منت خدا و برکت و منت محمد (ص) و آل محمد (ع) مقاله های پرچم های سیاه مشرقی به روز شد. برای دانلود مقاله ها لطفاً به لینک زیر مراجعه نمایید. یا فایل پیوست را مستقیماً دانلود نمایید
لینک دراپ باکس

https://www.dropbox.com/sh/qwqygq6sdfjt ... G3qAa?dl=0
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
N- Nostradamus.

Salam, Lecture révélatrice des Livres. N-11.[…]

A- Nom nouveau du Mahdi.

Salam, À qui appartient la Royauté ? A-21. L[…]