بسم الله الرحمن الرحیم
والحمد لله رب العالمین
اللهم صل علی محمد و آل محمد و الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

انشاالله در این قسمت به دلایل حقانیت دعوت یمانی موعود (ع) ، برافراشته کننده پرچم های سیاه مشرقی بعد از غیبتشان با علامت " البیعه لله " ( بیعت برای خدا ) میپردازیم
دانلود مقاله های پرچم های سیاه مشرقی
https://www.dropbox.com/sh/qwqygq6sdfjt ... G3qAa?dl=0

سلام ، درود ، برکت و رحمت خداوند ، سبحان و تعالی ، بر تو ای خواننده ی عزیز

در بسیار از احادیث از اهل بیت (ع) نقل شده است که علائم قطعی قیام ( دقت شود که قیام با ظهور تفاوت دارد) قائم (ع) 5 مورد هستند. برای نمونه میتوان به این حدیث اشاره کرد.
امام صادق ع فرمودند : پیش از قیام قائم پنج علامت حتمی است: یمانی، سفیانی، صیحه آسمانی، کشته‌شدن نفس زکیه، و فرورفتن سرزمین بیداء. ( کمال‌الدین و تمام‌النعمة، شیخ صدوق، ص ۶۵۰. )

خروج سفیانی: پیش از ظهور مردی از نسل ابوسفیان در منطقه شام خروج می کند و با تظاهر به دینداری گروه زیادی از مسلمانان را می فریبد و به گرد خود می آورد و بخش گسترده ای از سرزمینهای اسلام را به تصرف خویش در می آورد و بر مناطق پنجگانه شام، حمص، فلسطین، اردن و قنسرین (نام شهری در نزدیکی حلب) و منطقة عراق سیطره می یابد و در کوفه و نجف به قتل عام شیعیان می پردازد و برای کشتن و یافتن آنان جایزه تعیین می کند آنگاه که از ظهور امام زمان باخبر می شود با سپاهی گران به جنگ وی می رود که در منطقه بیداد (بین مکه و مدینه) با سپاه امام (ع) برخورد می کند و به امر خدا همه لشگریان وی به جز چند نفر در زمین فرو می روند و هلاک می شوند. ( کمال الدین، ص 651. و بحار الأنوار، ج 52، ص 215؛ و کنز العمال، ج 14، ص 272؛ تاریخ غیبت کبری، ص 518 الی 520)

خسف در بیداء: خسف یعنی فرو رفتن و پنهان شدن، و بیداء نام منطقه ای در مکه و مدینه است. ظاهراً لشگر سفیانی در این منطقه که به قصد جنگ با امام عصر(ع) آمده است در زمین فرو می روند. ( غیبت نعمانی، ص 252، منتخب الأثر، ص 459؛ کتاب الغیبه نعمانی ص 252، تاریخ غیبت کبری ص 499 ـ 520 )

خروج یمانی: امام صادق (ع) فرمود: قیامهای سه گانه خراسانی، سفیانی، یمانی در یک سال و یک ماه و یک روز خواهد بود و هیچ پرچمی به اندازه پرچم یمانی دعوت حق و هدایت نمی کند و هم فرمود که یمانی از علائم حتمی است. ( تاریخ غیبت کبری، ص 525، کتاب غیبت نعمانی 252)

صیحه آسمانی: منظور از صیحه آسمانی صدایی است که در آستانه ظهور حضرت مهدی در آسمان شنیده می شود و همه مردم آن را می شنوند در روایات تعبیر به «نداء» «فزعه» «صوت» نیز بکار رفته است.

امام باقر (ع) می فرماید: ندا کننده ای از آسمان نام قائم را ندا می کند پس هر که در شرق و غرب است آن را می شنود و از وحشت این صدا خوابیده ها بیدار و ایستادگان نشسته و نشستگان بر دو پای خویش می ایستند رحمت خدا بر کسی که از این صدا عبرت گیرد و ندای وی را اجابت کند زیرا صدای نخست، صدای جبرئیل روح الأمین است.

آنگاه می فرماید: این صدا در شب جمعه بیست و سوم ماه رمضان خواهد بود در این هیچ شک نکنید و بشنوید و فرمان برید، در آخر روز شیطان فریاد می زند که «فلانی مظلوم کشته شد» تا مردم را بفریبد و به شک اندازد. و امام صادق (ع) می فرماید: در ابتدای روز گویند ه ای در آسمان ندا می دهد که آگاه باشید که حق با علی و شیعیان اوست. پس از آن در پایان روز شیطان که لعنت خدا بر او باد از روی زمین فریاد می زند که حق با عثمان و پیروان اوست پس در این هنگام باطل گرایان به شک می افتند هرگاه گوینده ای از آسمان نداء بزند که حق با اولاد محمد(ص) است در آن هنگام ظهور مهدی(عج) به سر زبانها می افتد به گونه ای که غیر از او یاد نمی کنند. ( تاریخ ما بعد الظهور/176 ـ کشف الغمه ج3، ص 260 ، وافی، ج 2، ص 445 ـ 446، کتاب الغیبه، شیخ طوسی، ص 435 و454 و453 – ارشاد، ج2، ص 371؛ کمال الدین / 651 بحار الأنوار، ج52، ص204-288-290؛ منتخب الاثر، ص 459، غیبت نعمانی/254)
اثبات حقانیت ادعا

در این قسمت به حقانیت ادعای امام احمد الحسن (ع) پرداخته می شود ، شخصی که مدعی هستند ، او همان یمانی موعود ، وصی و فرزندی از جانب امام مهدی (ع) ، مهدی اول (ع) از دوازده مهدی وعده داده شده (مهدیین (ع) ) در احادیث ، بشارت دهنده و اخطار دهنده ای برای نزدیک بودن وعده ی داده شده از طرف الله ، سبحان تعالی، و اولین نفر ادعا کننده بر این امر بر اساس وصیت رسول الله (ص) در شب وفاتشان و صاحب وصیت آشکار است.

وصیت رسول الله (ص) در شب وفاتشان

امام صادق(ع) از پدرانش(ع) از امیر مؤمنان(ع) که فرمود : پیامبر خدا(ص) در شبى که وفات او بود به على(ع) فرمود که یا ابا الحسن صحیفه و دواتى حاضر کن. و پیامبر خدا(ص) وصیتش را املا فرمود تا اینکه به این جا رسید که فرمودند : یا على پس از من دوازده امام خواهند بود و پس از آنها دوازده مهدى هستند . فرمود : یا علی تو خلیفه و جانشین من بر امتم پس از من می باشی … اگر وقت وفات حسن العسکری رسید خلافت را به فرزندش م ح م د ، مستحفظ از آل محمد(ص) تسلیم کند و ایشان دوازده امام مى باشند و سپس دوازده مهدى بعد از او مى باشند . پس اگر وقت وفاتش رسید خلافت را به فرزندش , نخستین مهدیین تسلیم کند که سه نام دارد ، نامى مانند نام من و نام پدرم : عبد الله و احمد و نام سوّم مهدى است . و او اولین ایمان آورنده (به پدرش) است . (الغیبة طوسی ص150 (کتاب الغیبه شیخ طوسى – فارسى ص 300) . بحار الأنوار ج 53 ص 147 . بحار الأنوار ج 36 ص 260 . غایة المرام ج 2 ص 241 . و چندین کتاب معروف دیگر)

Image

Image

مهدیین در احادیث

امام صادق(ع) فرمود : همانا از ما بعد از قائم(ع) دوازده مهدى از فرزندان حسین(ع) می باشند . - مختصر بصائر الدرجات ص49 . بحار الأنوار ج 53 ص 148 منتخب الانوار المضیئة ص 353

امام سجّاد(ع) فرمود : قائم ما قیام می کند سپس بعد از او دوازده مهدی خواهند بود . - شرح الاخبار ج 3 ص 400

ابی بصیر گوید : به امام صادق جعفر بن محمّد(ع) گفتم : ای پسر رسول خدا از پدرتان امام باقر(ع) شنیدم که فرمود : پس از قائم دوازده امام می باشند . امام صادق(ع) فرمود : بلکه ایشان فرمود دوازده مهدی و نگفت دوازده امام و ایشان از شیعیان ما می باشند که مردم را به ولایت ما و شناساندن حق ما دعوت می کنند. - کمال الدین و تمام النعمه ج 2 ص 358 . بحار الأنوار ج 53 ص 145

امام علی ع فرمود : در حیره مسجدی بنا خواهد شد که پانصد در خواهد داشت در آن خلیفه و جانشین قائم عجل الله تعالی فرجه نماز خواهد خواند . زیرا مسجد کوفه برای آنان کوچک و تنگ است . در آن دوازده امام عدل نماز خواهند خواند . - تهذیب الاحکام ج 3 ص 253 . بحار الأنوار ج 52 ص 374- در این حدیث امام علی (ع) مهدیین را به عنوان امامان عدل معرفی کرده است

رسول الله (ص) فرمود : اجل این امت نمی‌ رسد تا دوازده خلیفه بیایند که همه آنها از اهل نبی (ص) هستند . همه آنها عاملان به حق و دین هدایت هستند . در آنها دو نفر هستند که یکی از آنان چهل سال و دیگری سی سال حکومت می‌ کند . - شرح الأخبار ج 3 ص400- در بین دوازده امام (ع) هیچ کدام نه چهل سال و نه سی سال حکومت کرده‌ اند که حتی بگوییم دیگری زمان حکومت امام مهدی (ع) می‌ باشد

امام باقر (ع) فرمود : کوفه پاکـ و طاهر است … در آن مسجد سهله است که خداوند پیامبری را مبعوث نکرد مگر اینکه در آن مسجد نماز خواند , و از آنجا عدل خدا پدیدار می شود ، و در آن است قائمش و قوام ( قائم های ) بعد از او . - کامل الزیارات ص 76 . وسائل الشیعة ج 3 ص 524- در این حدیث مهدیین (ع) با صفت قائم های بعد از امام مهدی (ع) معرفی شده‌ اند

امام رضا (ع) فرمود : برای صاحب الامر اینگونه دعا کنید : … خداوندا بر والیان عهد او ( امام مهدی ع ) و امامان بعد از او ( امام مهدی ع ) درود فرست و آرزوهایشان را بر آور و بر عمرهایشان بیافزای … که آنها معادن کلماتت و خزانه داران علمت و ارکان توحیدت و ستون‌ های دینت و والیان امر تو هستند … - جمال الاسبوع السید بن طاووس ص 307 . مصباح المتهجد الطوسی ص409 . المصباح الکفعمی ص548

مفاتیح الجنان دعا برای امام زمان (ع) دعای بعد از دعای عهد در این دعا مهدیین (ع) به والیان عهد امام مهدی (ع) و امامان بعد از ایشان ذکر شده‌ اند امام مهدی (ع) فرمود : بر محمد و آل محمد (ص) اینگونه صلوات بفرستید : … خداوندا بر ولیت ( امام مهدی ع ) و والیان عهد او ( امام مهدی ع ) و امامان از فرزندان او ( امام مهدی ع ) درود فرست و عمرشان را زیاد کن و زندگیشان را طولانی گردان … - الغیبة الطوسی ص 273 . بحار الأنوار ج 52 ص 17 . دلائل الامامة ص 300 . مستدرک الوسائل ج 16 ص 89 . إثبات الهداة ج 3 ص 685 . بحار الأنوار ج 94 ص 78 . جمال الاسبوع السید بن طاووس ص 494 . المصباح الکفعمی ص546

مفاتیح الجنان اعمال روز جمعه در صلوات ضراب اصفهانی در این دعا نیز مهدیین (ع) به والیان عهد امام مهدی (ع) و البته امامان از فرزندان ایشان ذکر شده‌ اند امام حسن عسکری (ع) فرمود : در روز سوم شعبان تولد امام حسین (ع) است . پس این دعا را بخوانید : خدایا از تو می‌خواهم به حق کسی که در این روز به دنیا آمده ... همانا که امامان از نسل او هستند ….. و اوصیاء بعد از قائم و غیبتش نیز از عترت و فرزندان او هستند … -مختصر بصائر الدرجات ص 34 . اقبال الاعمال ج 3 ص 303 . المصباح الکفعمی ص543 . مصباح المتهجد الطوسی ص826 . بحار الانوار ج 53 ص 94 . مفاتیح الجنان اعمال روز سوم شعبان

اوصیای بعد از قائم (ع) و غیبتش همان مهدیین (ع) هستند رسول الله (ص) درباره مهدی (ع) و آنچه را که خداوند از خیرات و برکات و فتح و پیروزی به دست او برایش قرار داده ذکر می‌ کرد . پس به ایشان گفته شد : یا رسول الله آیا همه اینها را خداوند برای او قرار داده است ؟ رسول خدا (ص) فرمود : بله ، و هر آنچه که در دوران زندگی و زمان خودش نباشد ، در زمان امامان بعد از او از فرزندانش می‌ باشد . -شرح الاخبار ج 2 ص 42

امام صادق (ع) فرمود : همانا از ما بعد از قائم یازده مهدی از فرزندان حسین (ع) می‌باشند .- الغیبة الطوسی ص 478 . بحار الانوار ج 53 ص 145 . مختصر بصائر الدرجات ص 38 . الایقاظ من الهجعة ص393 ) در این حدیث قائم (ع) امام مهدی (ع) نیست ، زیرا بعد از امام مهدی (ع) دوازده مهدی هستند . پس در این حدیث قائم (ع) مهدی اول احمد (ع) می‌ باشد که بعد از ایشان یازده مهدی هستند

امام رضا (ع) فرمود : در وتر این دعا را بخوانید : … خداوندا بر محمد و آل او از آل طه و یس درود فرست ، و آن (درود) را اختصاص بده به ولیت و وصی نبیت و برادر رسولت و وزیر او و ولی عهد او ، امام المتقین و خاتم الوصیین برای خاتم النبیین محمد (ص) ، و دختر او بتول ، و بر دو سرور جوانان اهل بهشت از اولین و آخرین ، و بر امامان راشدین و مهدیین قبلی و گذشته ، و بر نقبا و اتقیای نیکوکار امامان فاضل باقی‌ مانده ، و بر بقیه ات در زمینت قائم بحق در روز موعود ، و بر مهدیین فاضل خزانه داران امینت . (فقه الرضا ص 402) در این دعا نیز امام رضا (ع) درود و صلوات را از رسول خدا (ص) شروع کرده و سپس امام علی (ع) و بعد حضرت زهرا (ع) ، و سپس امام حسن (ع) و امام حسین (ع) ، و بعد از ایشان امامان قبل از ایشان (ع) ، و بعد به امامان باقی‌ مانده (ع) ، و سپس به قائم (ع) ، و بعد از او به مهدیین(ع) اختصاص می‌ دهد

مالک جهنی میگوید به ابی جعفر (ع) عرض کردم : " ما صاحب این امر را به گونه ای توصیف میکنیم که شبیه هیچ یک از مردم نمی باشد. " پس ایشان (ع) فرمودند : " نه ، به خدا سوگند گه آن هرگز نمی باشد تا خودش بر شما بدان احتجاج کند و شما را به آن دعوت کند" - غیبت النعمانی ص 377

امام احمد الحسن (ع) اولین نفری بودند که ادعا کردند که مهدی اول طبق وصیت رسول الله (ص) در شب وفاتشان هستند و او بالابرنده پرچم های سیاه مشرقی با علامت "البیعه لله" ( بیعت برای خدا) هستند ( در ابتدای دعوت مبارکشان در سال 1999 و علنی شدن آن در سال 2002 ، پرچم های سفید با علامت البیعه لله را بر افراشتند و بعد از خروج از غیبت سکوتشان در 23 ژانویه 2015 ، در روز مرگ عبدالله ، پادشاه عربستان، به اذن الله، سبحان تعالی، بشارت دهنده به ظهور امام مهدی (ع) بودند و پرچم های سیاه مشرقی را با علامت البیعه لله که وعده داده شده به پیروزی هستند را برافراشتند.) و همراه او (ع) ، سلاح رسول الله (ص) ، علم الهی هدیه شده به رسول الله (ص) و اهل بیت (ع) می باشد

در مورد پرچم اهل بیت (ع) احادیث بسیاری وجود دارد ، برای مثال به این حدیث توجه کنید : " همانا ما ، اهل بیت ، پرچمی داریم ، هر کس بر آن پیشی بگیرد از دین برگشته است ، و هر کسی از آن جا بماند هلاک خواهد شد ، و هر که از آن پیروی کند ( ما را ) پیروی کرده است ، بر آن نقش بسته است : " البیعه لله ". 250 علامت صفحه 15 ، سيد محمد علي الطباطبائي الحسني
Image

امام باقر (ع) فرمود : هر چیزی برای شما ایجاد اشکال یا شبهه کند ، وصیت و پرچم و سلاح پیامبر خدا (ص) ، جای هیچ گونه شبهه و اشکال برایتان باقی نمیگذارد ... بر حذر باشید از کسانی که خود را به دروغ به آل محمد (ع) نسبت میدهند . زیرا که برای آل محمد و علی (ع) یک پرچم ، و برای دیگران پرچم ها است . پس در جای خودت ثابت باش و از هیچکس ابداً تبعیت نکن ، تا مردی را از فرزندان حسین (ع) ببینی ، که با او وصیت رسول خدا (ص) و پرچم او و سلاح او باشد . - تفسير العياشی ج 1 ص 64 . بحار الأنوار ج 52 ص 222

‎‫عبد الاعلی گوید : به امام صادق (ع) گفتم : چه حجتی (دلیلی) بر مدعی صاحب این امر است ؟ فرمود : از حلال و حرام سوال شود . سپس به سوی من آمد و فرمود : سه حجت (نشانه) است که در غیر از صاحب این امر جمع نخواهد شد . او نزدیک ترينِ مردم به کسی که قبل از او است می باشد . و سلاح نزد او می باشد . و صاحب وصیت آشکار باشد . - الكافی ج 1 ص 284 . الخصال ص 117 . بحار الانوار ج 25 ص 138

امام صادق (ع) فرمود : صاحب این امر با سه خصوصیت شناخته میشود که در هیچکس جز او نیست . او نزدیک ترینِ مردم به کسی که قبل از او است میباشد و او وصیش است . با او سلاح رسول الله (ص) است . با او وصیت رسول الله (ص) میباشد . - بصائر الدرجات ص 202 . الكافی ج1 ص379
رویا صادقه و استخاره

رویا صادقه و استخاره از راه های غیب برای شناخت و تشخیص حقیقتِ خلیفه خدا بر زمین هستند ، و قرآن رویا صادقه را در داستان رویای حضرت یوسف (ع) تایید می کند ، و روشن می سازد که آن گواهی است بر این حقیقت که یوسف جانشین خدا بر زمین است. و آن راهی است که یعقوب (ع) با آن هدایت جست ، و او (ع) یوسف (ع) را از گفتن رویایش بر برادرانش اخطار داد ، زیرا از آن طریق ممکن بود دریابند که او جانشین خدا بر زمین است. بین آنکه گفته شود ، رویا صادقه نشانه ای بر شناخت عقیده ، و قضاوت و فقه ، و نشانه ای بر تشخیص خلیفه الله بر روی زمین است ، تفاوت فراوانی وجود دارد

همانند مواردی که امام احمد الحسن (ع) در خطاب نصیحت به طلاب حوزه علمیه به آنها اخطار دادند : مردم را مسخره میکنید و به آنها میگویید : آیا رسول الله (ص) را دیده اید که در رویا او را بشناسید؟ خدا پاک و منزه است از آنچه که میگویید. آیا در زمان امام صادق (ع) کسی رسول خدا (ص) را دیده که امام صادق (ع) میفرماید : هرکس بخواهد رسول الله را در رویا ببیند ، اینچنین و اینچنین عمل کند؟ و روایات زیادی در این مورد وجود دارند و برای اطلاع بیشتر به کتب دارالسلام و به دیگر کتب حدیث مراجعه نمایید
میگوئید رویا فقط برای صاحبش حجت است و شهادت انسان مومن با عدل را رد میکنید. کسی که رسول الله را در ملکوت آسمانها دیده و شنیده و به او خبر حق را داده است. پس چگونه شهادت وی را درباره آنچه که در این دنیای مادی شنیدید و دیده اید را قبول میکنید؟ { در این صورت این تقسیم نادرستی است} النجم : 22
در حدیث نقل شده از امام حسن عسکری (ع) بعد از اینکه فضل بن حارث در خواب او را دیده و بین آنها سخنانی رد و بدل شده بود ، امام (ع) فرمودند : ( کلام و سخن ما در خواب مانند کلام ما در بیداری است) سفینه البحار جلد10ص199
آیا رسول اکرم(ص) ایمان خالد بن سعید اموی را قبول نکرد چون رویا دیده است؟ آیا رسول الله رویای مرد یهودی را که در رویا حضرت موسی بن عمران (ع) را دیده و به او فرموده که حضرت محمد (ص) حق است را قبول نکرد؟
آیا امام رضا (ع) ایمان واقفیان را قبول نکرد؟ چونکه در رویا دیده بودند که وی بر حق است؟ آیا امام حسین (ع) ایمان وهب نصرانی را قبول نکرد؟ چونکه رویادیده است؟ آیا حضرت نرجس مادر امام مهدی (ع) به واسطه دیدن یک رویا نزد امام حسن عسکری (ع) نیامد؟

آیا و آیا و آیا ... انا لله و انا الیه راجعون
دنیا در میزان و ترازوی شما چقدر سنگین و با ارزش و ملکوت آسمانها در هوای نفسانی و نظر شما چقدر سبک است؟ احوال امت هایی که قبل از شما با انبیاء (ع) بودند را مطالعه کنید و با خود منصف گردید و با قلبهایتان به حکمت معطوف شوید

:احادیث بسیاری از اهل بیت (ع) درباره ی اهمیت استخاره وجود دارند ، در اینجا به تعداد کمی از آنان اشاره می شود

امام جعفر صادق (ع) : " دو رکعت نماز بخوانید و استخاره کنید ، به خدا قسم ، مسلمانی نبوده است که استخاره کند بجز آنکه او بهترین را برای خودش انتخاب میکند. - وسائل الشیعه ، درب نماز و استخاره

و باز هم از او (ع) : "هر که هدایت پرودگار را جوید ( و استخاره کند ) در حالیکه راضی باشد از هر آنچه که انتخاب می کند ، پس الله حتما برایش بهترین را انتخاب میکند.- وسائل الشیعه ، درب نماز و استخاره

و باز هم از او (ع) : " ما آموختیم که هدایت پروردگار را بجوییم ، همانطور که به آموختن سوره ای از قرآن را عادت داشتیم" و سپس فرمودند : " اگر استخاره کنم برای من فرقی نمی کند که به کدام سو افتم. -وسائل الشیعه ، درب نماز و استخاره

و بسیاری بیش تر از آن ، و احادیثی بوده اند که مخالفت با استخاره را و عدم اطاعت از آن را و و یا وارد شدن به مساله ای بدون هدایت جستن از الله ممنوع کرده اند ، از ابی عبدالله (ع) : " هر کس که وارد مساله ای شود بدون آنکه استخاره کند ، پس او پریشان گشته است ، و به او پاداشی داده نمی شود.-وسائل الشیعه ، درب نماز و استخاره

و از او (ع) : " الله ، سبحان و تعالی ، فرمود : " از بد اقبالی های بنده ام آن است که کاری را انجام می دهد و هدایت من را نمی جوید.-وسائل الشیعه ، درب نماز و استخاره

و از او (ع) ، بعضی از یارانش از او (ع) پرسیدند:" برترین مخلوقات خداوند چه کسانی هستند ؟ " فرمودند : " ( کسانی که) اغلب اوقات به یاد پروردگار ، و از مطیع ترینان هستند. " گفته شد : " منفور ترین مخلوقات نزد الله چه کسانی هستند؟" او (ع) فرمودند : " آنانی که خدا را متهم می کنند." پرسیده شد : " و آیا کسی الله را متهم می کند ؟! " فرمودند : " بله ، کسانی که استخاره می کنند و جواب می گیرند که از آن بیزارند ، پس از آن عصبانی / ناراضی شده ، همانا ، او کسی است که خدارا متهم میکند."

و روش های بسیاری برای انجام استخاره ، پرسش از الله، سبحان تعالی، و دانستن جواب او، سبحان تعالی ، از اهل بیت (ع) و رسول اکرم (ص) نقل شده است.
همانا ، صفوان الجمال ، از یاران امام کاظم (ع) و امام رضا (ع) از استخاره از امامت امام رضا (ع) در طول فتنه واقفیه آگاه شد.
و از علی بن معز ، او گفت : " من به صفوان بن یحیی گفتم : با چه چیزی تشخیص دادی که علی ( علی بن موسی الرضا ) امام است ؟ او گفت : نماز خواندم و به در گاه خدا تضرع کردم ، و استخاره نمودم و مطمئن گشتم که او همان (امام ) است." غیبت الطوسی صفحه 54
نتیجتا ، صفوان الجمال امامت امام رضا (ع) را از طریق استخاره تشخیص داد.
و در برابر شما این حدیث بسیار مهم قرار دارد که استخاره را با امام مهدی (ع) مرتبط می سازد.
کتاب غیبت النعمانی – صفحه 221 و 222
از ابی محمد موسی بن الهارون بن معبادی ، او گفت : " عبدالله بن مسلم بن غنعب برای ما نقل قول کرد : سلیمان بن بلال برای ما نقل قول کرد : جعفر بن محمد (ع) از پدرش، که او از حسین بن علی (ع) ( نقل قول کرد)، بر ما نقل قول کرد ، می گویند : " مردی نزد امیر المونین (ع) آمد و به او گفت : " ای امیر المومنین! از ما درباره ی مهدی ات بگو! ، پس او فرمودند : اگر چرخ بچرخد ، و مومنین کم تعداد تر شوند ، و بیگانه ها دور شوند ، پس آن همان خواهد بود. پس او فرمود : ای امیر المونین ! این مرد از چه کسی است؟ پس او (ع) فرمودند : از بنی هاشم ... تا زمانی که گفت : سپس او (ع) به توصیف مهدی (ع) بازگشتند و فرمودند : مقعر اش گسترده ترین است ، و او آگاه ترین شماست ، و مهربانترین شما. ای الله ، فرستادنش را خروجی از مصیبت قرار ده ، و امت را با او متحد کن ، پس اگر الله برای تو خواست ( که او را بشناسی ) پس مصمم شو ( که به سوی اش بروی ) ، و از او روی بر نگردان اگر موفقیت شناختش به تو اعطا شد ، و به عقب مرو اگر به هداست گشتی ، آه... ، و او به سینه اش از اشتیاق دیدار او اشاره کرد."

گزیده ای از کلام امام احمد الحسن (ع) در مورد رویا صادقه و استخاره

:در کتاب "توصیه طلاب حوزه و تمام کسانی‌ که به دنبال حقیقت هستند"، امام احمد الحسن (ع) نوشته اند
و شیخ علی‌ الکورانی وقتی که او در کانال سحر بود و کسی‌ در آنجا از او در مورد این حدیث سوال کرد: از ابو بکر حضرمی که گفت: من و آبان ابن تغلب به پیش امام جعفر صادق (ع) رفتیم و این در زمانی‌ بود که پرچم‌های سیاه در خراسان بالا رفته بودند، ما پرسیدیم: شما در مورد این چه فکر میکنید؟ ایشان فرمودند: در خانه‌هایتان بمانید و زمانی‌ که شما دیدید که ما بر یک مرد اجماعا موافقت کردیم ( جمع شدیم) سپس به سوی ما بشتابید با سلاح هایتان. و آن شخص گفت: ما میدانیم که آن شخصی‌ که با شمشیر قیام می‌کند امام (ع) هست یا کسی‌ که نماینده مستقیم امام (ع) است، و امام‌ها (ع) تا الحسن العسکری (ع)، همه آنها در زمان ظهور فوت کرده اند. پس، ظاهراً آنها بر صاحب این امر توافق میکنند توسط رویا ها. پس این رویا‌هایی‌ که بسیاری از مردم می‌بینند که در آن رسول الله (ص‌) و فاطمه زهرا (ع) و امام‌ها (ع) در آن هستند، و در آن میگویند که امام احمد الحسن (ع) حقّ است، یک نمایشی از جمع شدن آنها و توافق آنها بر صاحب حقّ است و در نتیجه این واجب است که احمد الحسن (ع) را پشتیبانی کنیم.

شیخ علی‌ الکورانی جواب میدهد که: که جمع شدن آنها، یعنی‌ جمع شدن فرزندان فاطمه و آنها سروران هاشمیان هستند.
شکر خدای عظیم، انگاری که شیخ علی‌ الکورانی نمیداند که بسیاری از سروران هاشمی‌ امام (ع) را پشتیبانی نخواهند کرد، همانطوری که در احادیث آمده، و این فقط یک مثل در این مورد است.

از ابو خالد کابلی که گفت: زمانی‌ که امام ز‌ین العابدین (ع) شهید شدند، من به پیش امام محمد الباقر (ع) رفتم و گفتم: فدای شما شوم، شما فداکاری من را نسبت به پدرتان میدانید و وابستگی من را نسبت به ایشان میدانید، و دوری من از مردم را میدانید، ایشان (ع) فرمودند :تو حقیقت را گفتی‌،‌ای ابو خالد، چه میخواهی‌؟ من گفتم: فدای شما شوم، پدر شما صاحب این امر را با کیفیت‌های خاصی‌ به من توضیح داده اند که اگر او را ببینم دست او را خواهم گرفت، ایشان (ع) فرمودند:‌ای ابو خالد چه میخواهی‌؟ من گفتم: من میخواهم که شما اسمش را به من بگویید که من با نامش او را تشخیص بدهم، ایشان (ع) فرمودند: تو از من در خواستی‌ کردی‌ای ابو خالد که به خدا قسم باید بسیار احتیاط کرد در مورد آن، سپس ایشان (ع) فرمودند: تو از من درمورد امری سوال کردی که اگر من با هرکسی در مورد آن صحبت کنم، با تو در مورد آن هم صحبت خواهم کرد، تو در مورد موضوع یی از من سوال کردی که اگر فرزندان فاطمه او را بشناسند، آرزو میکنند که او را تکه تکه ببرند بکشند

و شیخ علی‌ الکورانی جوابش را کامل کرد به این صورت که او نمیتواند بر فرضیات تکیه کند، پس، در ظاهر دیدن رویا‌های معصومین (ع) با توجه به شیخ علی‌ اکورنی فرضیه هست!

خدا را شکر! آنها اصلا سعی‌ نمیکنند که به دنبال حقیقت بروند بلکه تمام راه‌های مختلف را استفاده میکنند که حقیقت را ردّ کنند حتی اگر خود آنها هم آن راه را قبول نداشته باشند.

با اینکه امر امام مهدی (ع) به شدت وابسته و وصل شده به رویا‌ها و کشف‌ها هست، همانطوری که در احادیث پیشین گفتیم، مانند اعلامیه امام رضا (ع) که به این صورت بود.

از بزنطی که گفت: من از امام رضا (ع) سوال کردم در مورد یک رویا، سپس ایشان (ع) فرمودند: بنگر! اگر آن چیزی که به آن میل داری توسط ما به تو داده شود، برای تو بد خواهد بود و صاحب این امر گردن خود را از دست خواهد داد.

پس، اگر امام (ع) رویا‌ها را به گردن صاحب این امر وصل کند دیگر چه می‌خواهیم، و با وجود آن، آنها سعی‌ میکنند که از هر راهی‌ برای نابودی این مدرک آسمانی استفاده کنند، که آن رویا است که توسط قرآن و رسول الله (ص‌) و امامان (ع) تایید شده است.

دعای رویا

با وجود تمام احادیث که در قبل ذکر شد و تمام استخاره رویاهایی که بر حقانیت امام احمد الحسن (ع) و پرچم های سیاه مشرقی شهادت می دهند ( و نویسنده ها و گردآورنده های این مطالب نیز شهادت میدهند که هم استخاره و هم رویاهای صادقه شان به حقانیت امام احمد الحسن (ع) و پرچم های سیاه مشرقی با علامت البیعه لله (بیعت برای خدا) حکم می کنند.) ، بهترین راه برای شناخت غیب خود غیب است ، از این رو دعایی از طرف امام احمد الحسن (ع) است که می توانید برای درخواست رویای صادقه از الله سبحان و تعالی به مدت 40 شب بخوانید و یا به مدت 3 روز ، روزه بگیرید و به حق فاطمه الزهرا (س) از خدا درخواست کنید تا نشانه ای برای شما بفرستد ، انشاالله. الله، سبحان و تعالی،‌ برای کسانی‌ که به امامت احمد الحسن (ع) شهادت میدهند، شهادت میدهد از طریق رویا/کشف و استخاره، و از راه‌های غیبی دیگری، که راه‌های الله سبحان و تعالی‌ به اندازه تعداد مخلوقاتش است

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ای خدا تو راهنمای پریشانان و پناهی برای دردمندان و حاجت دهنده ی مظلومان هستی‌. هیچ خدایی نیست برای من به غیر از تو پس من تو را می‌خوانم و هیچ شریکی با تو وجود ندارد پس من به تو التماس می‌کنم

به محمد و آل محمد درود بفرست و در تسکین امر من تعجیل کن، درب سرای تو را زدم و بارم را در مقابل ساحت مقدس تو به زمین گذاشتم و خواهان گواهی و شهادت تو هستم و من بنده پست و ذلیل هستم وتو پروردگارعزیز وبزرگوارهستی

امر احمد الحسن (ع) را به صورت بسیار واضح به من نشان بده ، بگذار که زبان من سخن به حقانیت او (ع) بگوید اگر او ولی‌ تو است، او را تصدیق میکنم و با اوبیعت می کنم واو را یاری می کنم ولی اگردشمن تو باشد اورا تکذیب میکنم وبا او می جنگم

ای کسی‌ که به حواریون عیسی (ع) شهادت دادی که عیسی (ع) رسول و فرستاده تو است
و (به یادآور) زمانی را که به حواریون وحی فرستادم که:«به من و فرستاده من ،ایمان بیاورید » گفتند: «ایمان آوردیم ،وگواه باش که ما تسلیم شده ایم»
۵:۱۱۱

برای من به این امر شهادت بده و این را برای من روشن کن‌، که مو، پوست و جسم و استخوان‌های من هم به این امر شهادت میدهند که که گواهی تو بزرگترین گواهی است

بگو: «چه چیز در گواهی بزرگتر (و برتر) است؟» بگو: «خداوند، میان من و شما گواه است، و این قرآن بر من وحی شده تا شما و تمام کسانی را که به آنها می رسد؛ با آن بیم دهم، آیا براستی شما گواهی می دهید که با خداوند معبودهای دیگری هستند؟» بگو: «من گواهی نمی دهم» بگو: «همانا او تنها معبود یگانه است، و من از آنچه با او شریک قرار می دهید، بیزارم»
۶:۱۹

ای کسی‌ که خود را به کفار نشان داد با رسالت محمد (ص‌) و شهادت داد و گفت

و کسانی که کافر شدند می گویند :«تو پیامبر (خدا) نیستی» بگو:«کافی است که خدا و کسی که علم ( پیشین ) نزد اوست ، میان من و شما گواه باشند»
۱۳:۴۳

یا می گویند: «(پیامبر خود) آن را بافته (وبه خدا نسبت داده) است». (ای پیامبر) بگو: «اگر من آن را بافته (وبه خدا نسبت داده) باشم پس شما نمی توانید در برابر (عذاب و خشم) خداوند از من دفاع کنید, (تنها) او به آنچه شما دربارۀ آن (= قرآن می گویید وگفتگو می کنید) آگاه تراست, وگواهی او (= خداوند) میان من وشما کافی است, و او آمرزنده ی مهربان است»
۴۶:۸

(ای پیامبر!) بگو :«همین کافی است که خداوند میان من وشما گواه باشد، بی گمان او (نسبت) به بندگانش دانای بیناست»
۱۷:۹۶

پس آنها شهادت تو را رد کردند،‌ای خدای خودت برای من شهادت بده، من شهادت تو را رد نخواهم کرد، گواهی می دهم که رؤیا واقعیت و حقی است از جانب تو و به نشانه های وحیّت و کلماتی که بر جهانیان عرضه داشتی ایمان دارم .ای کسی‌ که به ابراهیم دستور دادی و پیامبری را در نسل ایشان قرار دادی، زیرا او به رویا ایمان آورد و سپس تو گفتی‌

و او را ندا دادیم: «ای ابراهیم
یقیناً خواب (خویش) را تحقق بخشیدی». بدون شک ما این گونه نیکوکاران را پاداش می دهیم
۳۷:۱۰۴-۱۰۵

و سپس تو به مریم دستور دادی و فرمودی

و (نیز) مریم دختر عمران را (مَثَل زده) که شرمگاه خویش را (پاک) نگه داشت، پس ما از روح خود در آن دمیدیم، و (او) کلمات پروردگارش و کتاب‌های او را تصدیق کرد و از فرمانبرداران بود
۶۶:۱۲

ای کسی‌ که با محمد (ص‌) سخن گفتی‌ و سپس گفتی‌

(ای پیامبر!) ما بهترین داستانها را با وحی کردن این قرآن بر تو بازگو می کنیم، و مسلماً توپیش از آن ازبی خبران بودی (و آگاهی نداشتی)
(به یاد آور) هنگامی را که یوسف به پدرش یعقوب گفت : «پدرم ! همانا من (در خواب) یازده ستاره وخورشید و ماه را دیدم ، آنها را برای خود سجده کنان دیدم»
۱۲:۳-۴

پس تو رویا‌ها / کشف را بهترین روایات در کتاب مقدّس خود خواندی، و تو به آن کسانی‌ از اولیا خودت که به آنها (یعنی‌ رویا ها) ایمان دارند دستور دادی، رسولان و پیامبران، و تو آن کسانی‌ را که رویا‌ها را انکار کردند و آنها را پریشانی خواندند بد نام کردی و تو سخن حقّ خودت را گفتی‌

حساب مردم به آنها نزدیک شده است، در حالی که آنها در غفلت روی گردانند
هیچ پند تازه ای از جانب پروردگارشان برای آنها نمی آید، مگر آنکه بازی کنان به آن گوش می دهند
(در حالی که) دلهایشان غافل (و در لهو سرگرم) است . و کسانی که ستمکار بودند پنهانی نجوی کردند (و گفتند:) «آیا جز این است که او بشری مانند شماست ؟! آیا به جادو روی می آورید، در حالی که (حقیقت را) می بینید ؟»

(پیامبر) گفت : «پروردگارم هر سخنی را که در آسمان و زمین باشد، می داند، و او شنوای داناست
بلکه (آنها) گفتند : «(آنچه او آورده) خوابهای آشفته است، بلکه آن را به دروغ (به خدا) افترا بسته است، (نه) بلکه اوشاعر است، پس (اگر راست می گوید) برای ما معجزه ای بیاورد، چنانکه پیامبران پیشین (با معجزات) فرستاده شدن»
۲۱:۱-۵

و جمعیت و لشگر فرعون گفتند

« (اینها) خوابهای (آشفته و) پریشان است ، و ما از تعبیر خوابهای پریشان آگاه نیستیم»
۱۲:۴۴

و یوسف به رویا‌ها ایمان آورد و در اولین آنها، و بعد تو به او دستور دادی و گفتی‌

چون نزد یوسف آمد، گفت: « یوسف ، ای (مرد) راستگو»
۱۲:۴۶

خداوندا ! مرا مثل پیامبران و امامانت قرار بده تا رویا که بخشی از وحی و کلماتی است که بر جهانیان عرضه داشتی و آنرا بهترین حکایت در کتابت قرار دادی را باور کنم و عهد و پیمانم را با تو نشکنم و پیمان شكنى نکنم .سپس آنها باید بگویند
ای پروردگار من به حقّ فاطمه من را نجات بده، به حقّ فاطمه بر من رحم داشته باش‌ ای پروردگارم ، به حقّ فاطمه من را راهنمائی کن ‌ای پروردگارم
به لطف، رحمت و منت خدا و برکت و منت محمد (ص) و آل محمد (ع) مقاله های پرچم های سیاه مشرقی به روز شد. برای دانلود مقاله ها لطفاً به لینک زیر مراجعه نمایید. یا فایل پیوست را مستقیماً دانلود نمایید
لینک دراپ باکس

https://www.dropbox.com/sh/qwqygq6sdfjt ... G3qAa?dl=0
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
A- Nom nouveau du Mahdi.

Salam, Après le Rappel. A-19. Nous avions d[…]

Ha- Houmaza, Calomniateurs.

Salam, Des calomniateurs. Ha-1. Al-Houmazah[…]

L- La Mère des Cités.

Salam, La Montagne des Montagnes. L-6. Il e[…]