بسم الله الرحمن الرحیم
والحمد لله رب العالمین
اللهم صل علی محمد و آل محمد و الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

آدرس پوشه به اشتراک گذاشته شده ی دراپ باکس
https://www.dropbox.com/sh/g2ikjv0djwxkcbt/AAAf-yClX7J7gltJTUUCK2YQa?dl=0

آدرس پوشه دوم به اشتراک گذاشته شده ی دراپ باکس
https://www.dropbox.com/sh/1ykcba5d4np2 ... UT2oa?dl=0

آدرس پوشه اشتراک گذاشته شده ی ویدیوها با کیفیت بالا در گوگل درایو
https://drive.google.com/open?id=0B7eYW ... ldzdW1fZmc

دانلود مقاله های پرچم های سیاه مشرقی
https://www.dropbox.com/sh/qwqygq6sdfjt ... G3qAa?dl=0

سخنرانی ابا صادق ع در اتاق پالتاک

یکی از خواهران پاکمان از یکی از دوازده مرد پرسید که این مسیری که بر آن هستیم چگونه است؟ این یک مسیر فوق العاده سخت هست ، و حتی اگر امام (ع) می خواستند یارانشان را بیازمایند فقط 10 ، 12 یا 15 نفر بر این مسیر باقی می ماندند. تصور کنید این امر را ، من در مورد پیامبران صحبت می کنم ، فقط 10 ، 12 یا 15 نفر بر این مسیر باقی می ماندند
این مسیری است که ما در قلبمان نباید هیچ کس را داشته باشیم به جز احمد الحسن (ع) ، و احمد الحسن (ع) آن مسیری هستند که برای ما توسط الله سبحان تعالی ترسیم شده است. در قلب ما جایی برای آن نیست که احمد الحسن و عبدالله هاشم باشند ، یا برای مثال علی محمد و احمد الحسن ، فقط احمد الحسن (ع) ، فقط احمد الحسن (ع) ، فقط احمد الحسن (ع)
همه ی ما باید آیینه و بازتاب احمد الحسن (ع) شویم ، در اخلاق و رفتارمان ، در مسیری که بر آن می رویم ، در نحوه ای که با مردم برخورد می کنیم ، و مردم را وارد دعوت کنیم به طریقی که همه ی ما مثال و بازتابی از احمد الحسن باشیم
دولت عدل الهی اتفاق خواهد افتاد ، امام (ع) فرمودند ، آن به زودی اتفاق خواهد افتاد و آن به ناگهانی اتفاق خواهد افتاد و مردانی که اسامی آنها در آسمانها شناخته شده است و در زمین ناشناس هستند ، آنها امروز در اینجا ( زنده) هستند ، و ده هزار نفر اینجا هستند ، و دوازده هزار نفر اینجا هستند ،
و به زودی ما از یک گروه کوچک ناشناس و غریب تبدیل خواهیم شد به مایی که با تعجب به جهان می نگریم و می بینیم که آنها همه انصاری ( یار ) هستند ، هفت میلیارد انصاری ، یا هر چند نفری که از عذاب الهی که در پیش رو است نجات خواهند یافت
درود و رحمت خدا بر اصحاب قبور ، درود و رحمت خدا بر عیسی ، موسی ، اسحاق و تمام رسولان و پیامبران ، درود و رحمت خدا بر احمد الحسن ، امام حسین (ع) و امام مهدی (ع) بر تمام اهل بیت (ع)
و من از امام احمد الحسن (ع) درباره ی سخنی پرسیدم که میگوید الله سبحان تعالی حسین را بازگردانده است ، و ایشان فرمودند : آیا حسین روزی را که الله سبحان تعالی تمام رسولان و پیامبران را بازگردانده است ، از دست خواهد داد؟
لبیک یا حسین ، لبیک یا حسین ، لبیک یا حسین
نه به الله سبحان تعالی او همچین روزی را از دست نخواهد داد و این وظیفه ی هر کدام و تک تک ما است ، که هرگز او را ناامید نکنیم ، که هرگز اهل بیت (ع) را نا امید نکنیم ، به آن شکل که کسانی که قبل از ما آمدند او را ناامید کردند ، حمایت کردن حسین ، عشق به حسین ، حمایت کردن احمد الحسن ، عشق به احمد الحسن ، فقط به زبان نیست ، زیرا زبان هیچ کاری نمی کند ، زیرا نه بر چیزی می افزاید ، و نه از چیزی می کاهد ، تنها چیزی که اهمیت دارد قلبتان و رضایت و خواستتان برای قربانی کردن همه چیز برای امام (ع) است و تصویری از امام (ع) بودن است ، در اعمال و رفتارتان و در همه چیز است
من از الله سبحان تعالی به حقیقت محمد (ص) و آل محمد (ع)درخواست میکنم ، تا به ما اجازه دهد که آن روز را تا حد ممکن سریعتر ببینیم. من از الله سبحان تعالی به حقیقت محمد (ص) و آل محمد (ع)درخواست میکنم تا همه ی شما را در این مسیر نگه دارد و قدم هایتان را ثابت کند
و من دعا می کنم و درخواست می کنم از شما ، از همه ی شما، تا در این زمان معین و محدود ، پیغام امام احمد الحسن (ع) را پخش کنید و با مردم به بهترین نحو ممکن گفتگو کنید ، و آنها را به این امر بیاورید ، به الله سبحان تعالی شما مردم را از آتش جهنم نجات می دهید ، و به آنها خیر و تمام خوبی را می دهید
از مردم نا امید نشوید ، زیرا آن ماموریت شما و دلیل آن است که امروز شما اینجا هستید ، و تنها وارد کردن یک نفر به دعوت بهتر است از آنچه که تمام خورسید بر آن می تابد ، و آنچه که خورشید بر آن می تابد تنها زمین نیست بلکه تمام منظومه ی شمسی است ، وارد کردن فقط یک نفر ، خدا همه شما را ببخشاید و بیامرزد ، السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ، اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا
سخنرانی اباصادق(ع) دراتاق پالتاک،درسالگردظهورحجت(ع)-بخش اول

بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا

سلام ، درود ، رحمت و برکت خدا ، سبحان تعالی ، بر شما . امام احمد الحسن (ع) به مناسبت این روز مبارک سلام شان را بر شما می فرستند ، و همچنین به تمام افراد با ایمان این عید سعید ، سالگرد ظهور امام مهدی محمد بن الحسن العسکری (ع) و مرگ ملک عبدالله را ، تبریک می گویند
همچنین امام احمد الحسن (ع) و امام محمد بن الحسن العسکری (ع) از من خواستند تا به اینجا بیایم و به شما ملحق شوم و به شما در مورد داستان و سفر پیوستن من به پرچم های سیاه بگویم ، در حقیقت برای ما ، یعنی انصار مصر ، سفر تقریبا در ماه مارس ( اسفند 1393) آغاز شد
و بعد از آنکه تمام برادران در اینجا از مکتب جدا شدند ، و بعد از آنکه از گوساله و سامری جدا شدند. ما بشارت و دعوت پرچم های سیاه را دریافت کردیم ، در آن زمان تنها چیزی که شنیدیم ، دلایل بودند . توسط یکی از 12 نفر با من تماس گرفته شد ، و او احمد مراد (ع) بود.
و بعد از شنیدن اولین دلیل دعوت ، یعنی حدیث قول- وعده محمد رسول الله (ص) ، که آن حدیث می گوید ، حجاز توسط مردی حکمرانی می شود که اسمش همانند اسم حیوان ( اشاره به ملک فهد ، فهد به معنای یوزپلنگ) است ، و بعد از او برادرش عبدالله به خلافت می رسد ، سپس محمد رسول الله (ص) می گوید به من بشارت مرگ او را بدهید و من به شما بشارت ظهور حجت را خواهم داد ، به محض آنکه این دلیل را شنیدم ، متوجه شدم که هر کسی که مدعی آن شده است ، کسی است که با امام (ع) در ارتباط است و او همراه با حقیقت است . در روز مرگ ملک عبدالله من و برادران در مصر به یکدیگر تبریک گفتیم و بسیار خوشحال بودیم و منتظر شنیدن خبر بودیم و الله سبحان تعالی و فرستاده اش راستگو بودند و وعده به تحقق پیوست و دوازده مرد ظاهر گشتند و با ما تماس گرفتند ، و به ما بشارت دادند و به بقیه مردم نیز بشارت دادند ، و شاهد پخش شدن بشارت در اینجا و آنجا و در بین انصار نه تنها در مصر بلکه در جاهای دیگر بودیم ، من فورا به درگاه الله سبحان تعالی استخاره کردم و از او سبحان تعالی پرسیدم که آیا دوازده مرد حقیقت را می گویند و آن دوازده مرد به ما گفتند که از الله سبحان تعالی بپرسید و حرف ما را حجت قرار ندهید ، و از الله سبحان تعالی از طریق استخاره پرسیدم و او سبحان تعالی به من گفت که آن حق است.
من برادران اینجا ، در مصر را ، به پشت بام خانه بردم و ماه در حال درخشش و کامل بود ، و ما همگی بیعت مان را با امام محمد بن الحسن العسکری (ع) تجدید کردیم و مجدد با امام احمد الحسن (ع) بیعت کردیم، و بر خودمان قسم خوردیم ، زیرا به وعده رسول الله (ص) باور داشتیم و باور داشتیم که الله سبحان تعالی هرگز کسانی را که خالص و بی ریا هستند را گمراه نمی کند. حقیقت را به شما بگویم ، در ماه های بعد از آن دلایل و شواهد بسیار شفاف تر گشتند. راهی برای انکار آنها نبود و هنوز هم راهی برای انکار آنها وجود ندارد ، و امام احمد الحسن (ع) به من فرمودند ، به الله سبحان تعالی قسم اگر شخصی باشد که به دنبال حقیقت می گردد ، یکی از دلایل ما برای او کافی خواهد بود ، گواهی از حدیث وعده ی رسول الله (ص) در مورد مرگ ملک عبدالله ، دقیقا همانند وصیت ( رسول الله ص ) است ، هیچ کس نمی تواند مدعی آن شود به جز صاحب اصلی آن ، کسانی که به غیب و استخاره ایمان دارند ، باید تسلیم آن شوند که تمام برادر ها و خواهرانی که در مصر استخاره کردند ، استخاره ی آنها به نفع پرچم های سیاهی مشرقی آمد. تمام کسانی که به صورت آنلاین با امام احمد الحسن (ع) بیعت کردند ، استخاره ی آنها به نفع پرچم های سیاه آمد. بسیاری از برادران و خواهران در اینجا و در سراسر دنیا رویاهایی دیدند که آنها را به پرچم های سیاه مشرقی هدایت کرد. آن را نمیتوان رد کرد. و سفر من ادامه یافت و من همراه با دوازده مرد برای دعوت امام احمد الحسن (ع) کار کردم. امام احمد الحسن (ع) تک تک حرکت های ما را هدایت میکردند . ماه ها قبل از آنکه عکس امام احمد الحسن (ع) منتشر شود ، من میدانستم که آن تصویر او است ، و آن برای من مدرکی دیگر بر راستگویی پرچم های سیاه بود ، حدیث دوازده مرد که جز آنها کسی دیگری نمی تواند مدعی شود دلیل دیگری بود، به چالش کشیدن مکتب ، گوساله و سامری ، اولی و دومی ، لعنت خدا بر آنان ، آن نیز دلیل دیگری بر حقانیت پرچم های سیاه بود. امام احمد الحسن (ع) آمدند و امر رجعت را برای ما روشن و آشکار کردند ، و در مورد ترکیب های (صورت خارجی در هر بار از رجعت ) مختلف ، فریب و نیرنگ مکتب را که آنها در آن گفته بودند، دنیای رجعت در دنیایی دیگری است را برای ما روشن کردند ، و آن دلیل دیگری در مورد دعوت پرچم های سیاه بود. امام احمد الحسن (ع) به من فرمودند : به الله سبحان تعالی قسم ، من نمی خواهم هیچ کسی در این دعوت ذره ای شک داشته باشد ، من نمی خواهم هیچ کسی در این دعوت ذره ای شک داشته باشد. امام احمد الحسن (ع) به من شخصا اخبار زیادی از غیب داده اند ، مواردی زیادی که اتفاق افتادند ، نام اشخاصی را به من گفتند که به دعوت وارد خواهند شد و نام اشخاصی را به من گفتند که از دعوت خارج خواهند شد. و به الله سبحان تعالی قسم میخورم و شهادت می دهم که آن به همان شکل رخ داد. مدتها قبل از آنکه انصار شروع به حمله به من کنند ، امام احمد الحسن (ع) به من فرمودند که آنها به من حمله خواهند کرد و هر نوع دروغی را به من نسبت خواهند داد ، و آنها آن کار را کردند ، و امام احمد الحسن (ع) به من فرمودند که آنها در آینده به آن ادامه خواهند داد و هر گونه دروغی را به من نسبت خواهند داد ، و حتی دروغهایی بدتر از آنچه که به من امروز نسبت می دهند
سخنرانی اباصادق(ع) دراتاق پالتاک،درسالگردظهورحجت(ع)-بخش دوم

امام احمد الحسن (ع) فرمودند ، این طرح ، این طرح الهی تشکیل دولت عدل الهی وعده ای است از الله سبحان تعالی و آن حقیقتی است که رخ خواهد داد ، با همه یا با هیچکس ، و او سوگند خوردند که آن حقیقتی است که در این دوره از زندگی رخ خواهد داد ، زیرا این وعده و قول به امام احمد الحسن (ع) ، امام حسین (ع) فرزند امام مهدی محمد بن الحسن العسکری (ع) ( فرزند در عالم روح ) داده شده است
جالب است که به چه شکل مردم پرچم های سیاه و دعوت را رد می کنند و در عین حال هیچ مدرکی بر آن ارائه نمی دهند ، طرق ، حقّه ها و نیرنگ های آنها همانند عمرو بن عاص ( لعنت خدا بر او) و بقیه ی آنها است. دروغ ساختگی و افترا و تهمت زدن برای پایین آوردن شخصیت و نابود کردن اعتبار او ، این روش آنها است برای حمله به دعوت. حتی یک نفر از آنها یک دلیل برای رد دعوت نیاورد ، حتی یک نفر از آنها مدرکی برای رد دلیل دعوت پرچم های سیاه نیاورد ، زیرا به سادگی تمام دلایل پرچم های سیاه دلایل دعوت هستند و آنها دلایل امام احمد الحسن (ع) و دلایلی هستند که ایشان در آغاز دعوت آوردند
هرگز فکر نکنید که امام احمد الحسن (ع) از چیزی ناآگاه بودند ، و به خدا قسم امام احمد الحسن (ع) ، و من این را از زبان ابا میکائیل شنیدم ، که او روزی حسام جابری را ملاقات کرد ، حتی قبل از زمانی که خبر پرچم های سیاه مشرقی منتشر شود ، و او را از آن مطلع کرد که او در این امتحان شکست خواهد خورد ، و او در این امتحان شدیدا شکست خواهد خورد . در آن زمان حسام الجابری حتی مطلع نبود که چه کسی بوده است. درود خدا بر میکائیل ، درود خدا بر هابیل ، درود خدا بر تمام مومنان درستکار در این روم ( مسنجر پالتالک) و آنانی که در اطراف ما هستند ، به خدا قسم روزی خواهد آمد که در این دعوت مبارک جز دوازده یا سیزده نفر انسان پاک نخواهند ماند که خدا را خواهند پرستید ، اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا ، این دعوت جایی برای منافقان ندارد ، و من از تمام شما درخواست می کنم که به نصیحت امام احمد الحسن (ع) عمل کنید ، چند روز پیش که با ایشان صحبت می کردم به من فرمودند : این برای هر کسی که بخواهد در این حقیقت و در این دعوت بماند بسیار سخت خواهد بود ، به جز برای کسی که دو خصلت دارد و بر آنها محکم و ثابت بماند ، و از آنها صبر ، صبر و صبر است و بعدی آن تسلیم بودن است
کسی که این مشخصه ها را نداشته باشد هرگز نمی تواند بر این راه باقی بماند و من از الله سبحان تعالی درخواست می کنم تا این مشخصه ها را به تمام انصار بدهد زیرا آنچه که در پیش رو است بسیار سخت تر است ،آنچه در پیش رو است بسیار سخت تر است ، و وقتی این فتنه های کوچک در اینترنت رخ میدهند و ما آن را به امام گزارش می دهیم ، پس چه کار خواهید کرد زمانی که زلزله رخ دهد؟ و زلزله هنوز رخ نداده است و امام (ع) به آزمودن ما و نتایج ما ادامه خواهند داد تا زمانی که فقط 313 نفر مرد پاک و مومنانی که آنها را حلقه دوم پیروی میکنند. صبر و تسلیم ، کلید این امر هستند ، خانم ها و آقایان ، برادران و خواهران ، تشویق میکنم شما را که هر کاری را که می توانید انجام دهید ، هر لحظه که میگذرد باید احساس شرمندگی کنیم برای انجام ندادن کاری برای دعوت. درجه ی تسلیم دوازده مرد آنقدر بالا است که اگر کسی آن را بشنود خجالت خواهد کشید. روزی امام احمد الحسن (ع) به من فرمودند که آیا میدانی ابا میکائیل به من چه گفته است؟ روزی ابا میکائیل به من گفت : سرورم آیا به من اجازه می دهید که آزادانه نفس بکشم؟ گوش کنید ابا میکائیل از امام احمد الحسن (ع) می پرسند که آیا اجازه دارد که آزدانه از هوا تنفس کند. این درجه ی او است در شناختن حق محمد و آل محمد و در همان حال ما هر روز هر ساعت از هوا ، غذا ، روزی استفاده میکنیم و آنچنان وانمود می کنیم که تمام آن از ما است و ما هستیم که به خودمان زندگی و توان می دهیم ، ما حقیقت ماموریت زندگی مان را در امروز و این عصر و زمان فراموش کرده ایم ، ماموریت و هدف اصلی ما از برگشت از قبر ها ، و به شما می گویم به الله سبحان تعالی قسم تمام انصاری که امروز به دعوت باور دارند کسانی هستند که در زمان خودشان به پیامبران و رسولان و اوصیا خودشان در زمان و عصر آنها ایمان آورده اند و سپس دوباره زنده گشته اند و آنها امت اصلی محمد رسول الله (ص) هستند و این امتی که امروز موجود است ، رجعت تمام پیامبران و رسولان و اوصیا و انصار آنها هستند ، این همان امت وعده داده شده است و ما باز نگشته ایم تا از زندگی دنیایی لذت ببریم ، ما باز نگشتیم که تنبل باشیم ، بازنگشتیم که منافق باشیم بلکه باز گشتیم تا امام حسین (ع) را در این عصر یاری کنیم
مردم از تمام کشور ها و پیش زمینه ها ، زبان ها و رنگ ها ، امروز جمع شده اند به خواست الله سبحان تعالی ، به شکلی که هرگز و هرگز مجدد رخ نخواهد داد
از اعماق قلبم عاشق همه ی شما هستم و از الله سبحان تعالی میخواهم که همه ی ما را زود نزد یکدیگر جمع کند و شما را در این مسیر ثابت قدم کند و به ما اجازه دهد تا با امام احمد الحسن (ع) جمع شویم ، همه ی ما با هم ، تا حد ممکن به زودی
مسیری طولانی در پیش رو است ، به صبر و عمل زیادی نیاز دارد و به آن شکل باید باشید که گفتم ، به الله سبحان تعالی قسم اگر هیچ کس بر این امر جز من باقی نماند ، من باز هم شک نخواهم کرد و ثابت قدم خواهم ماند ، تشکر برای تمام حمایتتان ، تشکر برای ایمان تان ، تشکر برای حمایت از امام احمد الحسن (ع) و از پدر بزرگم امام محمد بن الحسن العسکری (ع) ، درود خدا بر تمامی آنها، درود و آمرزش خدا بر یاسمین فاطمی ، الرایات السود ، برادر عزیز حسام القریشی ، هدیل الخولی ، حمیدرضا ، برادر عرفان ، قیصر ، طاهر ، جعفر عباس ، و تمام برادران و خواهران در تمام دنیا ، مرا در دعاهایتان فراموش نکنید ، السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ، اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا
مفهوم عصمت

بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين

مفهوم عصمت
پرچم های سیاه مشرقی
سخنرانی عبدالله هاشم ابا صادق (ع) در پالتاک در تاریخ 2016.04.25
سلام ، درود ، رحمت و برکت بر محمد و خانواده ی (آلِ) محمد ، امامان و مهدی ها باد
سلام و درود بر تمام شما باد
امروز انشاالله با شما در مورد مبحثی صحبت میکنم که مهم است. ابتدا به عربی و سپس به انگلیسی صحبت میکنم ، تا بدین طریق هر دو دسته ای که عربی و انگلیسی صحبت میکنند ، متوجه سخن من شوند. امروز میخواهم بحث عصمت ( در اصطلاح به معنی بازداشتن و نگاه داشتن از گناه‌ ، مصونیت از گناه و اشتباه ) را باز کنم و در مورد چیزی که احمد الحسن (ع) در مورد مفهوم عصمت به ما آموخت صحبت کنم
امروز با شما میخواهم در مورد عصمت و معنی آن صحبت کنم. عصمت اساساً به دو بخش تقسیم میشود : عصمت ذاتی و عصمت اکتسابی. اگر مابه معنای هرکدام از آنان بنگریم و ببینیم که چه شخصی به کدام دسته تعلق دارد ، ما اول به عصمت ذاتی میرسیم
عصمت ذاتی با توجه به تعریف آن یعنی شخصی که به این دسته تعلق میگیرد ، فردی معصوم است ، او ذاتاً معصوم است و از روزی که متولد شود تا روزی که بمیرد معصوم است. این شخص هیچ گونه خطا با گناهی را در تمام طول زندگی اش مرتکب نمی شود و تنها 14 نفر یا 14 نام هستند که به این دسته تعلق دارند
و آنها عبارتند از رسول خدا محمد (ص) ، فاطمه الزهرا (ع) و دوازده امام از اهل بیت (ع) که از علی بن ابی طالب ، امیر المومنین (ع) آغاز می شوند و به امام مهدی (ع) ختم می شوند. این چهارده نام ، این چهارده شخصیت کسانی اند که دارای عمصت ذاتی هستند. و آنها ذاتاً (فطرتاً) دارای عصمت هستند

تاریخ در مورد آنان حتی یک اشتباه نمیتواند پیدا کند ، تاریخ در مورد آنان حتی یک گناه نمیتواند پیدا کند ، تاریخ در مورد آنان هیچ گونه خطایی یا گناهی ثبت نکرده است و کسی که نظر دیگری دارد باید آن را ثابت کند. البته این باوری است که توسط شیعیان و پیروان مراجع در مورد چهارده معصوم نگاه داشته شده است و همچنین اهل سنت معتقدند که پیامبر (ص) از تولد تا رحلت معصوم بوده اند. اما چرا به این گونه است؟

الله سبحان تعالی نیافرید مگر محمد (ص) و آل محمد (ع) را. آنها صورت ( تصویر ) کامل خدا هستند. او آنها را به صورت خویش خلق کرد. و منظور از آنها ، محمد (ص) ، فاطمه (ع) ، علی (ع) ، حسن(ع) و حسین (ع) است. الله سبحان تعالی آنها را به صورت کامل آفرید و آنها بقیه مخلوقات را خلق نمودند

بله ، الله سبحان تعالی ، همه چیز را و همه کس را آفرید ، زیرا او کسی است که به مردم توانایی خلق کردن را بخشید. اما الله سبحان تعالی به عنوان خالق مستقیم ، تنها آن روح های پاک را خلق نمود و آن روح های پاک ، روح های دیگری را خلق نمودند و آن روح ها ، روح های دیگری را خلق کردند و بدین ترتیب

در مورد عصمت اکتسابی یعنی دسته دوم عصمت ، تمام پیامبران و رسولان و صالحان در کنار چهارده معصوم در این دسته قرار میگیرند. یعنی عصمت آنها به دست آمده است. تک تک پیامبران و رسولان خطاهایی مرتکب شدند به جز محمد (ص). او هرگز خطایی مرتکب نشد قبل از آنکه بداند پیامبر است و هرگز خطایی مرتکب نشد بعد از آنکه متوجه شد که یک پیامبر است
عصمت اکتسابی یعنی آنکه شخص به صورت معصوم متولد نشده است و آنکه در فطرت خود معصوم نمی باشد. بلکه به درجه ای از معصومیت از طریق اخلاص و فداکاری برای الله سبحان تعالی می رسد. و عصمت اکتسابی از عصمت ذاتی پایین تر است. زیرا با توجه به معنی کسی که ذاتاً معصوم نبوده است قطعا در گذشته اش خطاها و گناهانی انجام داده است
این امر در قرآن کریم بسیار واضح است و در بسیاری از جاها از آن صحبت شده است. با وجود اینکه حتی یک مثال برای اثبات آن کافی است ، اجازه دهید تا به مثال های مختلف در قرآن کریم بنگریم.مثال اول آدم (ع) ، آدم (ع) پیامبر بود ، او اولین پیامبر بود و با وجود اینکه پیامبر بود مرتکب خطایی بزرگ شد. زیرا او ذاتاً معصوم نبود و دارای عصمت اکتسابی بود. بلکه او در زمانی معین از طریق اخلاص و فداکاری برای الله سبحان تعالی عصمت را به دست آورد.

اشتباهی که آدم (ع) مرتکب شد وقتی بود که الله سبحان تعالی به آدم فرمان داد که از درخت نخورد. پس خالق همه چیز از آدم خواست که به درخت نزدیک نشود و از آن نخورد و آدم از فرمان مستقیم خدا سرپیچی نمود و از ابلیس ، لعنت خدا بر او ، اطاعت کرد زمانی ابلیس در گوش او زمزمه نمود که ای آدم آیا به تو نشان بدهم که درخت جاودانگی و پادشاهی ای که هرگز از بین نمی رود ، کجا است؟ پس او از آن خورد ( تا انتهای آیه ) و آدم از پروردگارش نافرمانی کرد و بعد از آن الله سبحان تعالی او را آمرزید. پس بحثی نیست که بعضی از پیامبران خطاهایی مرتکب شده اند. آن روشن است و الله سبحان تعالی به آنان اشاره نموده است و این یکی از مثال های آنان است

مثال دوم ، نوح (ع) است. الله سبحان تعالی به نوح (ع) وعده داد که تمام درست کاران (صالحان) نجات خواهند یافت و تمام صالحان همراه با او وارثان زمین خواهند گشت. و این وعده ی الله سبحان تعالی به نوح بود و نوح به این وعده ایمان آورد و نوح برای 950 سال به این بشارت فکر کرد و با وجود اینکه نوح پیامبر بود

و از پیامبران اولولعزم بود ، و پیامبران اولولعزم از بزرگترین پیامبر ها و رسولان هستند، او در قضاوت الله سبحان تعالی شک کرد. او قضاوت الله سبحان تعالی را زیر سوال برد. او الله سبحان تعالی را به آن متهم کرد که وعده اش را کامل نکرده است. چگونه؟ قرآن کریم میفرماید

و نوح پروردگار خود را آواز داد و گفت پروردگارا پسرم از كسان من است و قطعا وعده تو راست است و تو بهترين داورانى (۴۵) فرمود اى نوح او در حقيقت از كسان تو نيست او [داراى] كردارى ناشايسته است پس چيزى را كه بدان علم ندارى از من مخواه من به تو اندرز مى‏دهم كه مبادا از نادانان باشى (۴۶) گفت پروردگارا من به تو پناه مى‏برم كه از تو چيزى بخواهم كه بدان علم ندارم و اگر مرا نيامرزى و به من رحم نكنى از زيانكاران باشم (۴۷) - سوره هود

پس نوح از خدا درخواست مینمود و به او میگفت که اگر مرا به خاطر خطایی که نسبت به تو مرتکب شدم نبخشی قطعا از گمشدگان ام. و این مثال دوم از قرآن کریم است که پیامبران و رسولان و حتی پیامبری از میان اولوالعزم همانند نوح (ع) دارای عصمت ذاتی نبوده است

مثال سوم موسی (ع) است. خطای موسی هنگامی بود که به ملاقات الله سبحان تعالی رفت و با وجود اینکه او پیامبری اولولعزم بود اشتباهی بزرگ نمود که اکنون راجع به آن صحبت نمی کنیم اما او به طور آشکار توبه نمود. { و چون موسى به ميعاد ما آمد و پروردگارش با او سخن گفت عرض كرد پرور دگارا خود را به من بنماى تا بر تو بنگرم فرمود هرگز مرا نخواهى ديد ليكن به كوه بنگر پس اگر بر جاى خود قرار گرفت به زودى مرا خواهى ديد پس چون پروردگارش به كوه جلوه نمود آن را ريز ريز ساخت و موسى بيهوش بر زمين افتاد و چون به خود آمد گفت تو منزهى به درگاهت توبه كردم و من نخستين مؤمنانم (۱۴۳)}- سوره اعراف

مثال چهارم یوسف (ع) است. یوسف اشتباهات فراوانی انجام داد و اینها بعضی از اشتباهات یوسف در قرآن کریم هستند. یوسف در مورد زلیخا افکاری داشت و زلیخا نیز در مورد او افکاری داشت و قطعا آن امر اشتباهی بوده است و یوسف نیز شخصاً به آن اعتراف کرده است. و در قرآن کریم آمده است که: { و در حقيقت [آن زن] آهنگ وى كرد و [يوسف نيز] اگر برهان پروردگارش را نديده بود آهنگ او مى‏كرد چنين [كرديم] تا بدى و زشتكارى را از او بازگردانيم چرا كه او از بندگان مخلص ما بود (۲۴)} – سوره یوسف

و یوسف می گوید :{ و من نفس خود را تبرئه نمى‏كنم چرا كه نفس قطعا به بدى امر مى‏كند مگر كسى را كه خدا رحم كند زيرا پروردگار من آمرزنده مهربان است (۵۳)} یوسف همچنین به خطایی دیگر اعتراف میکند و آنکه او از یک انسان ، از یک مخلوقِ الله درخواست کمک میکند به جای درخواست کمک از الله سبحان تعالی. و در قرآن کریم: { و [يوسف] به آن كس از آن دو كه گمان مى‏كرد خلاص مى‏شود گفت مرا نزد آقاى خود به ياد آور و[لى] شيطان يادآورى به آقايش را از ياد او برد در نتيجه چند سالى در زندان ماند (۴۲)}- سوره یوسف ، امام احمد الحسن (ع) اخیراً در مورد این آیه فرمودند : " همانا الله سبحان تعالی تقدیر کرده بودند که یوسف برای سه سال در زندان بماند ولی بعد از این خطای یوسف ، او برای چهارسال بیشتر در زندان ماند"

مثال پنجم یونس (ع). {و ذوالنون [یونس] را [ياد كن] آنگاه كه خشمگين رفت و پنداشت كه ما هرگز بر او قدرتى نداريم تا در [دل] تاريكيها ندا درداد كه معبودى جز تو نيست منزهى تو راستى كه من از ستمكاران بودم (۸۷)} – سوره انبیاء . و داستان یونس (ع) داستانی معروف است و در تورات و انجیل و کتاب های مقدس نیز نقل شده است و داستانی نیست که از مردم پنهان باشد

پس آن پنج مثال از قرآن کریم بودند در مورد پیامبران خدا ، کسانی که خطا نمودند با مرتکب گناه شدند و احادیث اهل بیت (ع) به بسیاری بیشتر از آن اشاره میکنند و این پنج مثال عبارت بودند از : آدم ، نوح ، یوسف ، موسی و یونس. برای کسانی که میگویند پیامبران عصمت ذاتی دارند یعنی از تولد تا مرگ معصوم هستند و اثبات آن در این آیه است : { [مريم] به سوى [عيسى] اشاره كرد گفتند چگونه با كسى كه در گهواره [و] كودك است ‏سخن بگوييم (۲۹) [كودك] گفت منم بنده خدا به من كتاب داده و مرا پيامبر قرار داده است (۳۰) } – سوره مریم

بعضی افراد اشاره میکنند به معجزه ای که رخ داد و آنکه عیسی (ع) در گهواره سخن گفت ، پس ذاتاً از تولد تا مرگ معصوم است. ولی آن گواهی برای معصومیت یک پیامبر نیست ، زیرا سخن گفتن عیسی (ع) زمانی رخ داد که شهادت می داد و فرمان میداد برای بی گناهی مادرش مریم. و آن همانند سخن گفتن بچه در قصر ( فرعون ) برای شهادت به پاکدامنی یوسف است که یوسف امر خطایی با زلیخا انجام نداده است، و آن بچه ای که در قصر بود نه پیامبر بود و نه رسول. پس مردم نمی توانند از سخن گفتن عیسی (ع) در گهواره به عنوان گواهی برای عصمت ذاتی پیامبران استفاده کنند

آن ها پنج مثال از قرآن کریم بودند ، امام احمد الحسن (ع) مثالی دیگر در مورد پیامبری دیگر زدند ، از انجیل ، در مورد عیسی (ع) ، عیسی (ع) در طول زندگی چندین و چند اشتباه انجام داد. یکی از آنان این بود که او نتوانست به صلیب کشیده شدن را تحمل کند، و نخواست که به صلیب کشیده شود و نتوانست فرمان الله سبحان تعالی مبنی بر به صلیب کشیده شدن را انجام دهد و آن به طور آشکار در انجیل است

این به آن معنا نیست که شبیه به عیسی (ع) [ فردی که به جای عیسی ع به صلیب کشیده شد] ، از عیسی (ع) بهتر است ، بلکه بالعکس آن است ، عیسی و اولولعزم بسیار بهتر از شبیه به عیسی هستند ، و شاید بسیاری دیگر نیز. و در اینجا ما برای شما اشتباهات پیامبران و رسولان را از قرآن و با یک مثال از انجیل ذکر کردیم و همانا آنچه از شما پنهان بوده است عظیمتر است
والحمد لله رب العالمين ، اللهم صل على محمد وآل محمد الأئمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا ، اگر کسی سوالی دارد بفرماید. کسی می پرسد: " ابا صادق آیا ممکن است که فردی از معصومین گناه بزرگی مرتکب شود؟" ابا صادق (ع) پاسخ میدهند : در مورد کدوم یک از معصومین سوال می پرسی؟ آیا در مورد 14 معصوم صحبت میکنی یا کسانی که به عصمت دست پیدا کردند؟ اگر در مورد کسانی میپرسی که دارای عصمت ذاتی هستند ، خیر قطعا غیر ممکن است ، اما اگر در مورد کسانی میپرسی عصمت را کسب کردند ، بله آن ممکن است. قبل از آنکه به عصمت برسند ، بله ممکن است. قطعا نافرمانی از فرمان مستقیم الله سبحان تعالی ، همانند مواردی که نشان دادیم مثلا دیدن الله سبحان تعالی ، اشتباهات بزرگی بودند
احمد الحسن (ع) که در این زمان حاضر است ، عصمت او در این دور [ از رجعت] اکتسابی است. و کسی که به او آموخت که چگونه معصوم باشد ، پدرشان بودند ، محمد بن الحسن (ع) که به او آموختند و او را تربیت [برای عصمت] کردند ، همراه با برادرشان پسر مریم (ع)
سوال : اگر روح رجعت [ تناسخ] کند ، آیا همیشه دقیقا همان روح بدون هیچ گونه تفاوت است یا روح در هر رجعت با توجه به اثرات مختلف تغییر میکند؟ برای مثال آیا روح من توسط محیط ، کارهایی که انجام میدهم ، چیز هایی که می دانم و کسی را که دوست دارم از این قبیل موارد ، تغییری میکند؟ یا بدون هیچ تغییری همان روح همیشگی است؟
پاسخ : تنها چیزی که تغییر نمیکند روح است ، روح ثابت است. بله برای هر روح با توجه به زمان تولدش و اثرات محیطی اش ، والدینش و..و... امتحان ها و آزمون های متفاوتی را میگذراند ، اما روح ثابت باقی می ماند. یک روح که وارد یک بدن می شود ، دفعات زیادی بر روی زمین تناسخ می کند
سوال : آیا امروزه و در این زمان برای ما ممکن است که عصمت را به دست آوریم اگر که در گذشته از پیامبران و رسولان بوده ایم و امروز رجعت نموده ایم؟ بله قطعا ممکن است و درها برای تمام مومنین باز است. در مورد چهارده معصوم سوال مرتبا تکرار می شود و من نمی دانم چرا؟ و چهارده معصوم عبارتند از محمد (ص) ، فاطمه الزهرا (ع) و چهارده امام. امامان از علی بن ابی طالب (ع) تا محمد بن الحسن العسکری (ع). احمد الحسن (ع) در این زمان و عصر به عنوان یکی از چهارده معصوم به حساب نمی آید. یعنی نام احمد الحسن ، اما او جزو چهارده نفر است به عنوان موسی کاظم (ع) و حسین بن علی (ع). در آن دور ها [ از رجعت ] عصمت ایشان ذاتی بود
عبدالستار کاظمی در ادامه ارائه ای خواهند داد در مورد عصمت و ادامه ی سخنان من. میکروفن را به او می دهم. انشاالله فردی بتواند سخنان را در ترجمه کند و همه انشاالله بتوانیم استفاده کنیم. دلم برای تمامتان تنگ شده است و انشاالله هر دوشنبه در همین زمان با سخنانی جدید از امام (ع) برای تمام شما بیشتر با شما خواهم بود. امام احمد الحسن (ع) به تک تک شما سلام های ویژه ای دارند ، او (ع) به تک تک افرادی که بازگشته اند ، تمام صالحین سلام می فرستند.
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
اخلاص

بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
پرچم های سیاه مشرقی
اخلاص
سخنرانی عبدالله هاشم ابا صادق (ع) در پالتاک در تاریخ 2016.05.02
سلام ، درود ، رحمت و برکت بر تمام شما برادران و خواهرانم، یاران خدا باد ، از خدا میخواهم که انشاالله همگی خوب باشید. من بسیار خشنود هستم و امام احمد الحسن (ع) نیز بسیار خشنود هستند برای تعداد افراد حاضر در اتاق [پالتاک] و ما از الله سبحان تعالی میخواهیم که انشاالله تعداد به همین شکل باقی بماند و بیشتر شود
قبل از اینکه شروع کنم میخواهم به نکته ای اشاره کنم ، مساله ای که امام احمد الحسن (ع) به برادران و خواهران در اتاق دیروز متذکر شدند و آن اینکه امام احمد الحسن (ع) هیچ کسی را به صورت [چت] خصوصی برای صحبت با اشخاص نمی فرستند و هرکسی که آن را انجام دهد ، دروغگو است و هر کسی که ادعا کند علم غیب را دارد دروغگو است یا هر کسی که ادعا کند که فرستاده ای از امام (ع) یا من یا از احمد مراد (ع) یا از موسی (ع) یا عیسی (ع) است ، دروغگو است ، این افراد ، ناپاک هستند و سعی دارند با این موارد مومنان را جذب کنند و از احساسات آنان سوء استفاده نمایند. اما الله سبحان تعالی حافظی مطمئن است

بسم الله الرحمن الرحيم
در حقيقت ‏خدا از مؤمنان جان و مالشان را به [بهاى] اينكه بهشت براى آنان باشد خريده است همان كسانى كه در راه خدا مى‏جنگند و مى‏كشند و كشته مى‏شوند [اين] به عنوان وعده حقى در تورات و انجيل و قرآن بر عهده اوست و چه كسى از خدا به عهد خويش وفادارتر است پس به اين معامله‏اى كه با او كرده‏ايد شادمان باشيد و اين همان كاميابى بزرگ است (۱۱۱) - سوره توبه

این آیه به وضوح نشان می دهد که الله سبحان تعالی پیمانی با مومنان بسته است. او سبحان تعالی چیزی را در عوض چیزی خریده است. او سبحان تعالی از مومنین جان و مالشان را به [بهاى] اينكه پاداشی بزرگ در آخرت داشته باشند خریده است. و این با تمام معنی مشخص است که مومن نباید انتظار پاداش ، حقوق را در این زندگی دنیا داشته باشد
احمد مراد (ع) ، یکی از دوازده مرد ، درود خدا بر آنان باد ، روزی به من گفت که امام احمد الحسن (ع) به دوازده مرد فرمودند : همانا من به شما هیچ قولی برای راحتی در این زندگی دنیایی نمی دهم ولی به شما به قول میدهم که شما پیروزی عظیمی به دست خواهید آورد
مومنی که امروز بازگشته است ، دفعات زیادی بازگشت نموده [و در این دنیا] زندگی کرده است و امام احمد الحسن (ع) به من فرمودند که این مرتبه از بازگشت (رجعت) امتحانی است و بخشی از امتحان است و این به آن معنی است که این امتحان اثری عظیم بر نتیجه نهایی دارد ، یعنی بر نتیجه نهایی سوگند و عهد ما ، پیمان ما با الله سبحان تعالی
یک مومن نباید انتظار هیچ گونه راحتی را در این دور از بازگشت (رجعت) داشته باشد. و آنها باید آماده باشند تا همه چیز را در این دور از بازگشت (رجعت) برای امام حسین (ع) فدا کنند. و آنها باید آماده باشند تا همه چیز را برای دعوت الله سبحان تعالی فدا کنند ، اگر انتظار پاداش از پروردگار متعال را دارند. امام احمد الحسن (ع) زمانی که به عنوان حسین (ع) بودند و در راهشان به سوی کربلا بودند با زشت ترین بهانه ها توسط مسلمانان روبرو شدند که آنها امام حسین (ع) را ناامید کردند و به ایشان (ع) پشت کردند
احمد الحسن (ع) زمانی که به عنوان حسین (ع) بودند و در راهشان به سوی کربلا بودند با زشت ترین بهانه ها توسط مسلمانان روبرو شدند که آنها امام حسین (ع) را ناامید کردند و به ایشان (ع) پشت کردند. عبدالله بن عمر بن الخطاب هنگامی که امام حسین (ع) به مکه رسید در مکه حضور داشت. عبدالله بن عمر جلو رفت و به امام حسین (ع) پیشنهاد داد که با یزید (لعنت خدا بر او) صلح کند و به یزید (لعنت خدا بر او) بیعت دهد. ابن عمر به امام حسین (ع) عرض کرد که من از رسول الله (ص) شنیدم که حسین (ع) کشته خواهد شد و مردم او (ع) را تنها خواهند گذاشت و مردم به او (ع) پشت خواهند کرد و هر کس به امام حسین (ع) پشت کند ، تا ابد خجالت زده خواهد بود و ابن عمر به امام حسین (ع) توصیه کرد که به یزید بیعت دهد و از الله سبحان تعالی بترسد و میان مسلمانان تفرقه نیاندازد و با حاضر شدن اش خون نریزد. پس امام حسین (ع) به او گفت : ای پدر عبدالرحمان آیا نمیدانی که دنیا در نزد الله سبحان تعالی ارزشی ندارد ، و آنقدر در نزد الله سبحان تعالی بی ارزش شد که سر یحیی بن زکریا به یکی از گمراهان ظالم بنی اسرائیل داده شد و نمی دانی که بنی اسرائیل بین طلوع خورشید و غروب آن هفتاد نفر از پیامبران را کشتند و سپس در بازارهایشان نشستند و به خرید و فروش پرداختند همانند آن که هیچ کار خطایی انجام نداده اند؟ ... [تا جایی که فرمودند:] ای پدر عبدالرحمان از الله سبحان تعالی بترس و یاری و پیروزی دادن به من را ترک نکن

پس این شخص به امام حسین (ع) پیشنهاد داد تا با یزید ، لعنت خدا بر او باد ، به توافق برسد. و او با زبان خودش شهادت داد که رسول الله (ص) فرمودند که هر کس امام حسین (ع) را تنها بگذارد با خفت و خواری روبرو خواهد شد. سپس امام (ع) به ابن عمر دستور دادند تا از خدا پروا کند و هرگز از یاری امام حسین (ع) سر باز نزند. ولی با تمام نفاق ابن عمر اشک می ریزد و امام حسین (ع) را می بوسد و با او خداحافظی می کند و میگوید خدا حافظ تو باشد که همانا تو کشته خواهی شد. لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم. خدا لعنت کند تمام کسانی را که باعث قتل امام حسین (ع) شدند و تمام کسانی که امام حسین (ع) را در زمان احتیاج به کمک ترک نمودند ، از آن رو که ترک خلیفه ی خدا ، شکستن عهد و سوگند با الله سبحان تعالی است
همانطور که در دفعه قبل ، هفته ی گذشته توضیح دادم ، خالق بلند مرتبه که همه چیز را آفریده است فقط محمد (ص) ، فاطمه الزهرا (ع) ، علی (ع) و حسن (ع) و حسین (ع) را مستقیماً آفریده است و علی امیر المومنین (ع) فرمودند که ما آفریده ی پروردگارمان هستیم و مردم آفریده شده توسط ما هستند. و برای محمد و آل محمد (ع) تمام مخلوقات آفریده شدند و توسط محمد و آل محمد (ع) تمام مخلوقات آفریده شدند

و در حدیث اصحاب کسا جبرئیل امین پایین آمد و فرمود : "سلام و درود بر تو باد ای رسول الله ، پرودگار العلی العظیم به شما سلام و درود میفرستند و شما را با سلامی مخصوص ترجیح میدهند و به شما میفرمایند که به عزت و جلال ام سوگند هیچ آسمانی مرتفع و هیچ زمینی مسطح و یا هیچ ماهی درخشان و یا هیچ خورشیدی تابناک و یا هیچ کهکشانی متحرک و یا هیچ دریایی غوطه ور و یا هیچ کشتی ای متحرک را نیافریدم مگر برای تو و در عشق تو. " ای مردم ما باید بیدار شویم و درک کنیم که هدف اصلی آفرینش ما خدمت و یاری رساندن برای پیروزی به محمد (ص) و آل محمد (ع) و خشنود ساختن آنان بوده است. ما آفریده نشدیم جز توسط آنان و برای آنان

هنگامی که مومن واقعی متوجه این امر شود و آن را با تمام قلبش بپذیرد ، شروع به درک نوع مسئولیتی که بر دوش های هرکدام از ما است میکند. ما باید یقین و اعتقاد کامل به این امر داشته باشیم. به خدای سبحان تعالی سوگند که ابا میکائیل (ع) به من گفت که امام احمد الحسن (ع) فرمودند : همانا با یقین شیعیان ما ، شما ای یاران ، دولت عدل الهی برپا خواهد گشت و کلمه ی لا اله الا الله در هر بخشی از زمین گسترده خواهد گشت. ای برادران و خواهران ، این امر به صورت جادویی و از طریق کلمات رخ نخواهد داد بلکه از طریق یقین ما و خواست ما برای فدا کردن خودمان و همه چیزمان برای محمد (ص) و اهل بیت پاکشان (ع) رخ خواهد داد

به شما سلاحی میدهم ، که امام احمد الحسن (ع) آن را به من دادند و آن این جمله است : "همانا الله سبحان تعالی بنده خالص و بی ریا اش را گمراه نمی سازد." اگر شخصی واقعا به این جمله ایمان بیاورد و آن را درک کند پس یقین برای او خواهد بود. وقتی که امام احمد الحسن (ع) این جمله را فرمودند که همانا الله سبحان تعالی بنده خالص و بی ریا اش را گمراه نمی سازد ، این باعث می شود که فرد فکر کند و از خودش بپرسد که آیا من خالص و بی ریا هستم؟ و آیا خالص و بی ریا بوده ام؟

پس اگر مطمئن هستید که اینگونه هستید و اگر صد در صد مثبت می اندیشید که شما هرگز با پذیرش این دعوت به دنبال پول ، شهرت و یا مقام های دنیوی نبوده اید پس مطمئن باشید که الله سبحان تعالی هرگز شما را گمراه نخواهد کرد. از آن رو که الله سبحان تعالی هرگز بنده ای را که خالص باشد گمراه نمیکند. آن غیر ممکن است و ناعدالتی خواهد بود از سمت الله سبحان تعالی ، و الله سبحان تعالی بسیار بلند مرتبه تر و عظیم تر از آن است
و اکنون اگر یقین دارید که خالص و بی ریا می باشید و یقین دارید که الله سبحان تعالی شما را به حقیقت هدایت کرده است پس یقین خواهید داشت که این دعوت حق است باید یقین داشته باشید که احمد الحسن (ع) اینجا هستند و او حسین (ع) است و او موسی الکاظم (ع) و او قائم آل محمد (ع) است و باید یقین داشته باشید که محمد (ص) اینجا هستند و امام باقر (ع) اینجا هستند و محمد بن جواد اینجا هستند و امام محمد بن الحسن العسکری (ع) اینجا هستند
و باید یقین داشته باشید که هدفتان یاری رساندن برای پیروزی است و هر چیزی کمتر از آن ، یعنی دادن تمام دارایی تان و جان تان به خاطر آنها شک محسوب و نقص در ایمان می شود. از آن رو که اگر برای محمد (ص) و آل محمد (ع) نبود ما الان موجود نبودیم و هیچ چیزی اکنون موجود نبود به جز آنها. پس لعنت و نفرین بر کسی خواهد بود که جان خویش را و مال خویش را بر محمد (ص) و آل محمد (ع) ترجیح دهد
و امام احمد الحسن (ع) فرمودند که شک انرژی انسان را تضعیف می کند و او را در موقعیتی قرار میدهد که برای شیطان آسان است که وارد بدن او شود و کنترل اش کند. چگونه در مقابل الله سبحان تعالی در روز قیامت خواهید ایستاد در حالیکه امروز و در این دور از بازگشت [تناسخ] خودتان را بر امام حسین (ع) انتخاب کردید؟ چگونه در مقابل الله سبحان تعالی در روز قیامت خواهید ایستاد در حالیکه میدانید که حسین (ع) ندا برای یاری از شما سر داد و شما با هر آنچه که می توانستید پاسخ ندادید؟ حدیثی از آنان است که میگوید : همانا کسانی که صدای گریه ما را شنیدند و به ما برای پیروزی یاری نرساندند، آنان در آتش جهنم هستند
برادران و خواهران ام بگذارید تا بیعت مان را تجدید کنیم ، بگذارید تا قلب هایمان را پاک کنیم در جمعی مبارک با 157 نفر ، بسیار بیشتر از اتاق سامری و گوساله. بگذارید تا بیعت مان را تجدید کنیم با امام احمد الحسن (ع) که ما باید به او برای پیروزی یاری برسانیم و همه چیزمان را به او بدهیم ، جانمان و فرزندانمان ، همسرانمان، مالمان را به خاطر الله سبحان تعالی
شهادت میدهم که خدایی جز الله سبحان تعالی نیست
و شهادت میدهم که محمد رسول الله سبحان تعالی است
و شهادت میدهم که علی بن ابی طالب و امامان از فرزندانش حجت های الله هستند
و شهادت میدهم که احمد الحسن و مهدی ها از فرزندانش حجت های الله هستند
شکر و ستایش مخصوص پرودگار عالمیان است

پرسش و پاسخ با اباصادق (ع) در جلسه پالتاک در تاریخ 2016.05.02

سوال : آیا زیارت کردن مرقد امام حسین (ع) در این عصر کاری درست است؟
ابا صادق (ع) : مشکلی در زیارت کردن وجود ندارد ، اما چیزی که مهمتر است آن است که اکنون به امام حسین (ع) نصرت دهیم. برای کسانی که به زیارت رفتند و نصرت دادن به امام حسین (ع) ، احمد الحسن (ع) را ترک گفتند ، ولایتی وجود ندارد.

سوال : آیا داشتن صلیب در خانه درست است؟
ابا صادق (ع) : خود شبیه به عیسی (ع) در خانه اش صلیب ندارد.

ابا صادق (ع) به ابوحیدره : ابوحیدره ، آیا جواب سید پدر (ع) را در مورد سوال تربت به یاد می آوری؟
ابوحیدره روزی به خانه امام (ع) رفت و سه روز در آنجا برای کار ماند. درهنگام بازگشتش او مشتی خاک به عنوان تبرک از خانه سید پدر (ع) برداشت ، اما بدون اجازه. پس سوالی نزد او (ع) فرستاد و پرسید : من باید با خاک چه کنم ، آن را برگردانم یا به عنوان تبرک از آن استفاده کنم؟
جواب امام (ع) به ابوحیدره : پسرم ، برای چیزی که اهمیتی ندارد ، اهمیتی قائل نشو ، و اشتباهاً باور نکن که آن برای تو خوب است یا آن برای تو مضر است. تنها خوبی نزدیک شدن به الله سبحان تعالی و وفاداری به او سبحان تعالی است
ابا صادق (ع) : مهمترین امر در حال حاضر پیروزی دادن به خلیفه خدا است و هیچ خوبی در خاک یا صلیب یا یا یا ... نیست

سوال : آیا میتوانید در مورد تقویم هجری و اینکه چه زمانی ماه هجری آغاز می شود ما را مطلع کنید تا ما به مراجه وابسته نباشیم؟
اباصادق (ع) : انشاالله سید پدر (ع) شما را مطلع خواهد نمود.

سوال : آیا کنیه [ لقب] که توسط امام (ع) به اصحابشان داده میشود ، با حقیقت فرد در عالم های بالایی مرتبط است؟ یا با رجعت های قبلی او؟
ابا صادق (ع) : اگر سوال کننده منظورش آن است که آیا ابا صادق (ع) ، امام صادق (ع) هستند؟ جواب خیر است. و معنی کنیه رازی است بین شخص و امام (ع).

سوال : آیا امام علی (ع) و امام حسن (ع) اکنون اینجا هستند؟
اباصادق (ع) : نه آنها (ع) اکنون اینجا نیستند. به هرحال آنها با روحشان در اینجا با ما هستند و نه با بدن فیزیکی شان.

این پاسخ مرتبط است به یکی از جواب های امام (ع) و ابا صادق (ع) : در دور رجعت به عنوان امام حسین (ع) آن [ عصمت] ذاتی بود و او (ع) از آل عبا هستند ، اما در این دور از رجعت آن [ عصمت] اکتسابی است و امام احمد الحسن (ع) چندین اشتباه کوچک [ و نه اشتباه بزرگ ] نمودند. اما الله سبحان تعالی ، مردم را وادار به فراموشی آن اشتباهات کرد و هیچ شخصی نمیتواند از او (ع) امروز خطایی نام ببرد.

سوال : اگر پنج تن (ع) همان دوازده امام هستند ، پس آیا رجعت یکی از آنان به معنای بازگشت تمام شخصیت های آنان از دورهای رجعت می باشد؟
ابا صادق (ع) : بله این همان روح است. و رجعت احمد الحسن (ع) ، همان رجعت امام حسین (ع) و امام موسی کاظم (ع) است.
سوال: هنگامی که امام (ع) [ به صورت عمومی] آشکار شوند ، آیا به همان صورتی که ما در عکس در فیس بوک دیدیم آشکار خواهند شد یا با صورتی متفاوت خواهند بود؟
ابا صادق (ع) : بله انشاالله ، با همان صورت ، و امام (ع) امروزه بیشترین شباهت را به امام موسی کاظم (ع) دارند.

سوال: چگونه ما نفس ، منیت ، و ذهن مان را ساکت کنیم و تاریکی را از صفحه وجودمان بزداییم تا فقط الله سبحان تعالی باقی بمانند؟
ابا صادق (ع) : خالص بودن برای الله سبحان تعالی و شکست دادن نفس [ منیت] با یقین و انجام کارهای خوب برای الله سبحان تعالی ، و نصرت دادن به خلیفه خدا (ع) به دست می آید.

سوال : غلو چیست ؟
ابا صادق (ع) : غلو معنی آشکاری دارد ، و آن یعنی اینکه مخلوقی را در جای خالق اعلی ، الله سبحان تعالی قرار دهیم ، و او را ذات الله قرار دهیم ، و [برای مثال] بگوییم که احمد الحسن (ع) یا امام علی (ع) خدای مطلق است ، این غلو است.

Link to answer on the mic:
http://www.mediafire.com/download/2befc ... +GHULU.mp3

سوال : آیا امام (ع) و یارانش با شمشیرخواهند جنگید یا با سلاح های مدرن امروزی؟
ابا صادق (ع) : مهمترین اسلحه برای یک فرد با ایمان ، یقین او است. و تمام ستایش و شکر مخصوص الله است.

سوال : سرورم ابا صادق (ع) ، ما چه کار میتوانیم انجام دهیم تا به شما خدمت کنیم؟
اباصادق (ع) : ما از شما این موارد را میخواهیم : اخلاص در عمل ، یقین در ایمانتان ، نشان دادن اخلاق و رفتار محمد (ص) و آل محمد (ع). همکاری کردن با یکدیگر در آنچه که خیر است و دور ماندن از [ ایجاد] فتنه بین انصار، از آن رو که سید پدر (ع) به من فرمودند : " هرکسی که فتنه ای بین انصار ایجاد کند ، به خدا قسم سرنوشتش آتش جهنم خواهد بود."
و امام (ع) نیز پاسخ دادند : " و برای او در روز قیامت شفاعت کننده ای نخواهد بود."

سوال : دانشمندان تئوری های مطمئن درباره ی خلق جهان دارند. ما میخواهیم بدانیم که چه جوری به اینجا رسیدیم ، و آنچه موجود است چگونه آفریده شده است. و چگونه جهان آفریده شد ، من دوست دارم که توان مناظره با آن افراد را داشته باشم.
ابا صادق (ع) : در مورد خلقت ، او آن را با توان و قدرتش آفرید و در مورد جزئیات آن، امام (ع) آن را در کتابی که جوابی به وهم الحاد [کتاب باطل توسط مکتب] و خدا ناباوران است ، پاسخ خواهند داد.

سوال : بعضی مواقع من میخواهم برای کار دعوت کاری انجام دهم ایده های خوبی دارم. امام نمیدانم در مورد چه اطلاعاتی میتوانم خطا کنم. شما چه توصیه ای به من میکنید؟
ابا صادق (ع) : هنگامی که سید پدر (ع) فرمودند عمل کنید ، عمل کنید و عمل کنید تا زمانی که نفس قطع شود ، او (ع) منظورشان در کاری که از شما خواسته است ، می باشد، همانند دعوت مردم به حق ، و حاضر بودن در اتاق پالتاک دعوت ، و کار کردن بر روی نفس ، و و و ....

سوال: تفاوت بین روح و نفس چیست ؟
ابا صادق (ع) : انشاالله جواب در کتاب روح خواهد بود ، و من دوست ندارم در پاسخ گویی از سید پدر (ع) پیش دستی کنم.
امام (ع) پاسخ دادند : روح فقط در انسان موجود است ، اما نفس هم در انسان و هم در حیوان ودر بقیه موجودات ، وجود دارد.

سوال : آیا روح یک فرد با ایمان میتواند بدون مرگ و با خواست شخص بدنش را ترک کند؟
امام (ع) پاسخ دادند : بله ، روح میتواند بدن را فقط در خواب و در حالات ناخود آگاهی ترک کند.

سوال: در بعضی مواقع هنگام خواندن احادیث اهل بیت (ع) در قلبمان الهاماتی می آید، آیا آن صحیح است که آن را با افرادی خارج از دعوت مطرح کنیم و یا آیا بهتر است که آن را در نزد خودمان نگه داریم؟
ابا صادق (ع) : الهامات برای کسانی که غیر معصوم هستند، در بعضی مواقع صحیح و در بعضی مواقع خطا هستند.

سوال: توصیفی که در قرآن به ما داده شده است در مورد بهشت و حورالعین چه چیز را به صورت نمادین بیان میکند؟
ابا صادق (ع) : در مورد سوالتان درباره ی بهشت و حورالعین و که آیا آن نمادین است و معنی آن چیست و آیا آن محل ارتباط ارواح است. امام احمد الحسن (ع) درباره ی این امر فراوان با من صحبت کرده اند. و انشاالله جواب شما را به صورت خصوصی خواهم داد. اما آنچیزی که اکنون میتوانم آن را بگویم آن است که بهشت محلی است با لذت های بی پایان. و مکانی است بسیار حقیقی و بسیار نزدیک به یک فرد با ایمان

Answer of Aba Sadiq a.s. On the mic:
http://www.mediafire.com/download/pliii ... RADISE.mp3

سوال: من با خداناباوران (ملحد) مناظره میکنم ، یا ابا صادق شما در این مورد چه فکری میکنید؟
ابا صادق (ع) : و چه مشکلی در نشان دادن حقیقت به یک خدا ناباور (ملحد) وجود دارد؟ و بسیاری از خداناباوران (ملحدان) اسلام را در آغوش خواهند گرفت و به دعوت وارد خواهند شد. و خداناباوری که با ناباوریش به خدا بمیرد در پایین ترین درجات آتش جهنم قرار خواهد گرفت.

آیا برای اهل کساء (ع) ( پنج تن آل عبا ع ) مرتبه های رجعت دیگری به جز دوازده امام (ع) وجود دارد؟
ابا صادق (ع) : بله اما امام (ع) در مورد آن صحبتی نکردند زیرا نمیخواهند امر برای مردم بسیار سنگین شود.

سوال: آیا آن ممکن است که خودمان و مرتبه های رجعتمان را از طریق ابزاری همانند محل تولد و یا محل آغاز و همانند آنها بشناسیم؟
ابا صادق (ع) : شناختن مرتبه های قبلی تان بخشی از تست است ، و حتماً زمانی خواهد آمد که هر کس خواهد دانست آنچه دستهایش پیش فرستاده است. و اکنون قیامت صغری است. و شما از طریق یکی از این موارد متوجه خواهد شد. سید پدر (ع) از طریق من یا از طریق یکی از دوازده نفر به شما خواهند فرمود. ,
Aba Sadiq’s a.s answer on the mic:
http://www.mediafire.com/download/cr1cb ... iq_a.s.mp3

سوال : شخصی رویایی دیده است که او شخصیت خاصی بوده است ، اکنون باید چه کار کند؟ آیا او باید آن را با جزئیات به شما بفرستد؟
ابا صادق (ع) : در بعضی از مواقع تشابهاتی بین مرتبه های رجعت وجود دارد. در زمان یوسف (ع) برادرانش با او جنگیدند ، در این دور از رجعت هم همان اتفاق رخ داد. و اگر شخصی رویایی دارد ، او میتواند آن را از طریق مسئول منطقه اش و یا یکی از مسئولان کشور عراق برای ما بفرستد. و اگر شخصی خارج از عراق است و مسئولی در مکانش نیست ( او نیز میتواند از طریق مسئولان عراق اقدام کند )

سوال : آیا ما میتوانیم با کسی که ایمان ندارد ازدواج کنیم؟
بله آن مجاز است که با یک فردی که ایمان ندارد ازدواج کنیم ، اما چه چیزی بهتر از ازدواج با یک فرد با ایمان. و سید پدر (ع) بسیار تاکید دارند بر موضوع ازدواج ، و یوسف (ع) نیز بسیار تاکید داشت بر ازدواج افراد با ایمان با یکدیگر. و سید پدر (ع) نیز از مومنان میخواهند که ازدواج کنند، زیرا آنها آینده هستند و فرزندان پاک از آنان خواهد بود. الله سبحان تعالی از خوب\پاک را از بد\ناپاک بیرون خواهد آورد و بالعکس ، اما بهتر آن است که مادر و پدر هر دو با ایمان باشند.

سوال : آیا امام حسن (ع) باز خواهند گشت؟
ابا صادق (ع) : بله ، امام حسن (ع) در آینده باز خواهند گشت. الله سبحان تعالی امام علی (ع) را دوباره خلق نخواهد کرد. و در تمام موارد ارواح امامان (ع) ما را احاطه کرده اند.
قیامت صغری \ کوچکتر

بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين

پرچم های سیاه مشرقی
قیامت صغری یا کوچکتر

اعوذ بالله من الشیطان اللعین الرجیم
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام و صلوات بر رسول اعظم محمد (ص) ، سلام و صلوات بر فاطمه الزهرا ، سلام و صلوات بر امیرالمومنین علی بن ابی طالب (ع) ، سلام و صلوات بر حسن مجتبی (ع) و حسین شهید (ع) و بر ائمه فرزندانش (ع) ، سلام و درود و رحمت و برکت خداوند بر شما باد

آيا نديده‏ اند كه خدا چگونه آفرينش را آغاز مى‏كند سپس آن را باز می‏گرداند در حقيقت اين [كار] بر خدا آسان است (۱۹) – سوره عنکبوت

امروزه مردگان از قبرهایشان پیش فرستاده شده اند و الله سبحان تعالی آفرینش آنان را تکرار نموده است ، یعنی آنها را وادار به بازگشت به این دنیا کرده است و مردگان اکنون یکدیگر را ملاقات میکنند و با یکدیگر آشنا می شوند و با آنچه که دستهایشان پیش فرستاده است آشنا میشوند
قیام قائم (ع) همچنین به عنوان قیامت صغری (کوچکتر) شناخته شده است. و همانند روز حساب مومنان ، در این مرتبه از رجعت (بازگشت) شان به دنیا ، با اعمالشان ، مرتبه های زندگی شان در رجعت های قبلی و آنچه دستهایشان پیش فرستاده است ، آشنا می شوند. پس تبریک به تمام کسانی که در حال دریافت کتابشان در دست راستشان هستند
و امام احمد الحسن (ع) فرمودند که "روز حساب" [قیامت کبری-قیامت بزرگتر] برای هر شخص بعد از پایان تمام دور های رجعت بر این زمین رخ خواهد داد و برای 313 نفر و پیامبران و رسولان و تمام مردم این دور [مرتبه] از رجعت نیز یک امتحان است و بخشی از امتحان برای آنان است بلکه مهمترین بخش امتحان و امتحان نهایی برای تمام افراد است. از آن رو که در این امتحان تمام پیامبران گذشته و رسولان گذشته و اولیا و صالحان بازگشته اند تا با یکدیگر برای مقام های بالا رقابت کنند و در حمایت و یاریشان برای حسین (ع) و اهل بیت (ع) امتحان شوند. این دور از رجعت آنقدر پر اهمیت است که روزی امام احمد الحسن (ع) به من فرمودند اگر مردم اهمیّت و عظمت این دور از رجعت را میدانستند ، در مورد هیچ یک از دور های رجعت در گذشته شان سوال نمیکردند و آنها راضی می بودند از اینکه در این دور از بازگشتشان در این دعوت هستند [ و به آن ایمان دارند]. این زمان ، زمانی است که تکرار نخواهد شد زیرا که در آن همه گردآورده شده اند. امام احمد الحسن (ع) فرمودند: به خدا قسم هیچ کس وارد این دعوت نمی شود مگر کسی که بخت و اقبالی عظیم داشته باشد

و در این دور از رجعت کسانی که دوستدار ملاقات عیسی (ع) یا نوح (ع) یا میکائیل (ع) یا جبرئیل (ع) هستند ، میتوانند که آنکار را انجام دهند. و افرادی که دوستدار صحبت کردن و غذا خوردن با محمد (ص) و با حسین (ع) هستند ، میتوانند آنکار را انجام دهند. امام احمد الحسن (ع) همچنین برای ما آشکار نمودند که تعداد دفعات رجعت(بازگشت) به دنیا برای مردم متفاوت است. برای مردم عدد تعیین شده ای وجود ندارد. بعضی افراد بارها رجعت(بازگشت) به دنیا داشته اند و بعضی دفعات کمتری آمده اند. بعضی افراد در آخرین رجعتشان به دنیا در این زمین هستند و دیگر به دنیا باز نخواهند گشت ، همانند یوسف و الیاس (ع) ، مگر آنچه الله سبحان تعالی بخواهد. و بعضی افراد دفعات بسیار بیشتری بازخواهند گشت. امام احمد الحسن (ع) برای ما روشن نمودند که بعضی افراد در تمام دور های رجعت به دنیایشان افرادی شناخته شده بودند. برای بعضی دیگر آنها فقط در بعضی از دور های رجعت به دنیایشان افرادی شناخته شده بودند یا در یکی از دور های رجعتشان. امام احمد الحسن (ع) تاکید بسیار زیادی بر این دور از رجعت کرده اند. زیرا در آن آینده ی شخص معین خواهد شد

بر این زمین 124.000 پیامبر و 313 رسول آمدند و امروزه با حسین (ع) تمام 313 نفر رسول خواهند بود ، اکثر آنان هستند و بعضی از آنان از یاران باوفا و مومنینی هستند که در هیچکدام از رجعتهایشان به دنیا نه پیامبر بوده اندو نه رسول ، و اکثر آنان [313 نفر] رسول بوده اند. و در میان 313 نفر و 50 نفر میتواند بداء رخ دهد. امام احمد الحسن (ع) فرمودند که آن رخ میدهد و در گذشته با رسولان و پیامبران رخ داده است. پیامبرانی بوده اند که اسم شان از لیست پیامبران حذف شده است و پیامبرانی بوده اند که اسم آنان تقریبا از لیست پیامبران حذف شده بود همانند یوسف و موسی. و این علت آن است که 313 نفر در رقابت هستند و مومنان در رقابت و مسابقه ای هستند تا به "غار" برسند. و "غار مستحکم شده" ، احمامام احمد الحسن (ع) فرمودند که در گذشته افراد بسیاری وارد غار شده اند و افرادی زیادی هستند که امروزه وارد غار می شوند و تعداد کمی در آینده وارد خواهند شد. از برای کسانی که در گذشته وارد غار شده اند همانند عیسی (ع) و ابراهیم (ع) و موسی (ع) و میکائیل (ع) و جبرئیل (ع) و بعضی از اصحاب کهف همانند "ماکسیمیلیانوس" و بقیه 40 نفر که امام احمد الحسن (ع) را قبل از اعلام دعوت پرچم های سیاه مشرقی به صورت عمومی ، ملاقات کردند. [ و درباره ی] این 40 مرد ، امام احمد الحسن (ع) فرمودند ، بهترین خلق الله سبحان تعالی هستند. آنها از امتحان گذشته اند و به بهشت جاویدان وعده داده شده اند ، آنها هرگز نه شک خواهند کرد و نه از دین برخواهند گشت. آنها کامل کرده اند و آنها برندگان هستند. آنها از هر امتحانی گذشته اند و هر مانعی را پشت سر گذاشته اند و آنها در هیچ امتحانی در آینده به حساب نخواهند آمد

و امام احمد الحسن (ع) فرمودند: به خدا قسم افرادی دیگری بودند که قرار بود با آن 40 نفر همراه باشند ولی برای دلایلی متفاوت آنجا نبودند و آنها انشاالله به برادرهایشان خواهند پیوست. و اگر خدا بخواهد به آنان 12 یا 13 نفر دیگر اضافه خواهند شد ، کسانی که نه شک خواهند کرد و نه از دین برخواهند گشت ، کسانی که اگر خدا بخواهد به غار وارد خواهند شد. پس درود ، رحمت و برکت بر 40 مرد ، بهترین خلق خدا سبحان تعالی و بر تمام کسانی که به آنان خواهند پیوست باد. از میان آن 40 مرد ، فردی است که به اندازه ی نوح (ع) در این دور از رجعت (بازگشت) به دنیا زندگی کرده است و از میان آن 40 نفر مردی است که نصف زیبایی تمام بنی آدم به او در این دور از رجعت به دنیا داده شده است. و از میان آن 40 مرد ، فردی است که اگر سخنرانی کند هزاران نفر به سجده خواهند افتاد و این دعوت را خواهند پذیرفت. پس درود بر تمام آنان در روزی که متولد شدند و در روزی که مردند و در روزی که دوباره به پیش فرستاده شدند. آنان این مقام های بالا را از طریق اطاعت از خدای سبحان تعالی و اخلاص و پرستش به دست آوردند

امام احمد الحسن (ع) فرمودند که من آرزو میکنم تمام رسولان و پیامبران و صالحان در این زمان و عصر ، خودشان را بشناسند و آرزو میکنم که تمام نیرو و عمق ایمانشان را که در آنها مدفون است را به پیش آورند، آنها میتوانند این کار را با اطاعت محض از الله سبحان تعالی و دانستن آنکه هیچ نیرو و توانی نیست مگر به طریق و خواست الله سبحان تعالی و با فنا کردن نفس شان و حل کردن [صفحه] وجودشان به طور کامل در مقابل الله سبحان تعالی. كامل تمار نقل کرد: امام باقر عليه السلام فرمودند : "براستي كه مومنان رستگارند -المومنون : 1» ميداني كيانند؟" عرض كردم: شما بهتر ميدانيد، فرمودند: "براستي كه مومنان تسليم شوندگان رستگارند تسليم شوندگان همان نجيبانند، پس مومن غريب است و خوشا حال غريبان". و ابی بصیر نقل میکند: ابو عبدالله (ع) فرمودند: " مردمان کلام[سخن] نابود خواهند گشت ، و فقط تسلیم شوندگان نجات خواهند یافت. همانا تسلیم شوندگان نجیبانند[ انتخاب شدگان اند]. پس مردمان سخن ، کلام و نفاق شکست خواهند خورد و فقط مومنانی که تسلیم شونده هستند موفق خواهند گشت. و الله سبحان تعالی می بیند و می شنود و الله سبحان تعالی آنچه که در قلب ها است را میداند و او سبحان تعالی هیچ چیزی را نه در زمین و نه در آسمانها از خلق محبوبش پنهان نمیکند [ اهل بیت (ع) ، اصحاب کسا (ع)] ." از برای کسانی که می اندیشند که الله سبحان تعالی ناآگاه است از آنچه که در قلب آنهاست ، آنها شکست خواهند خورد و رسوا خواهند گشت

همانند منافقان ، مخلوقات منکوسی که احمد مراد ابا میکائیل در موردشان به شما هشدار داده بود و او (ع) در چند ماه پیش با ما در پالتاک بود. این مخلوقات منکوس که ظاهرشان ایمان و درونشان شیطان است ، از آنها ، فردی به نام محمد الهادی که در ظاهر ادعا به ایمان میکند ، در حقیقت یک منافق است که بارها و بارها تلاش کرده است تا از زنان با ایمان سو استفاده کند. به صورت خصوصی به آنها مینویسد و سعی میکند که آنها را اغفال کند. زنان مومن و زنان غیر مومن ، و اگر زنان مومن بپرسید بسیاری از آنان به این امر شهادت میدهند. امام احمد الحسن (ع) فرمودند که محمد الهادی که ناپاک و ملعون و منافق است و امام احمد الحسن (ع) دستور دادندکه تمام مومنان رابطه شان را با این شخص کاملا قطع کنند. او یک مومن نیست و لعنت الله سبحان تعالی بر او است

امام احمد الحسن (ع) به همچنین دوست داشتند که صندوقی بگشاییم ، صندوق بیت المال برای کمک مالی به انصار فقیر و کسانی که محتاج هستند. او (ع) برادر ابو حیدره را مسئول این صندوق قرار دادند و هر کسی که بخواهد کمکی بکند میتواند انشاالله با او هماهنگ شود

یک مساله دیگری که میخواهم به آن اشاره کنم آن است که امام احمد الحسن (ع) در گذشته سوالاتی در مورد حکم هایی صادر شده در امور شرعی و غیره دریافت کرده اند و آنها گفته اند که این احکام را از برادران یا خواهران دیگر دریافت نموده اند. من میخواهم شما را مطلع کنم که صادر کردن حکم بدون داشتن آگاهی ، جُرمی جِدی است. امام احمد الحسن (ع) نیز از مومنان درخواست میکنند که هیچ فتوایی بدون آگاهی ندهند. او (ع) می فرمایند که آیا آنها نمیدانند که هر کس فتوایی بدون دانش صادر کند ، الله سبحان تعالی در روز قیامت او را بر صندلی از آتش خواهد نشاند؟ و او (ع) فرمودند : من متعجب هستم از کسانی که آل محمد (ع) را و پیامبران و رسولان و اوصیا و دین الهی را ترک میگویند و به دین یا آموزه ای دیگر میروند که حتی با وجود آنکه اساس آن صحیح است ، آن همچنان خطا و باطل است. والحمد لله رب العالمين ، اللهم صل على محمد وآل محمد الائمه والمهديين وسلم تسليما كثيرا. من همچنان با شما برای مدت زمانی خواهم ماند. اگر فردی از شما سوالی یا مسئله ای دارد که بخواهد با من در میان بگذارد من میکروفن را انشاالله در اختیار رایات السود ، خدا ازش راضی باشدو او را حفظ کند، میگذارم و اگر هرگونه کمکی میتوانم بکنم لطفا بگویید که من با شما در اتاق [ پالتاک] میمانم. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
سوال ها و پاسخ ها از ابا صادق (ع) در تاریخ 16.05.2016 مصادف با 1395.02.27

سوال : آیا مردان میتوانند به صورت زنان تناسخ ( رجعت یا بازگشت جسمانی به دنیا در دورهای رجعت ) کنند و بالعکس؟
پاسخ : زنان به صورت زنان رجعت میکنند و مردان به صورت مردان.

سوال : پروش و بزرگ کردن کودکان با اسلام حقیقی که امام (ع) از ما خواستند آن را انجام دهیم ، چیست؟
پاسخ : آن پروش و بزرگ کردن کودکان بر مبنای این دینی که ما بر آن هستیم می باشد.

سوال : در چه زمانی درب توبه بسته می شود؟
پاسخ : اگر امام احمد الحسن (ع) کسی را نفرین کنند ، سپس امر برای آن فرد تمام شده است.

سوال : آیا صیحه به صورت رویا می باشد و یا انسان میتواند آن را بشنود؟
پاسخ : این یکی از رازهایی است که شما خودتان آن را در [ این] دوره ی زندگی تان خواهید دید و آن صیحه یا فریاد جبرئیل (ع) است

سوال : آیا ممکن است که کسی از 313 نفر جایگزین شود؟
پاسخ : بله ، در زمان های گذشته پیامبران و رسولانی بوده اند که اسمشان از ( صفحه ) پیامبران و رسولان پاک شده است و این مساله برای 313 نفر نیز به همان شکل است. آنها یا اندکی از آنان میتوانند جایگزین شوند اگر که آنها در امتحانات امام (ع) موفق نباشند. اما ما از الله سبحان تعالی درخواست میکنیم که آن رخ ندهد.

سوال : آیا مختار ( ثقفی) از انصار عراق است؟
ابا صادق (ع) : مختار، درود خدا بر او باد ، از انصار پاکستان است. ( منظور در رجعت در این زمان است )
ابا صادق (ع) : اما امروزه از میان مردم عراق افرادی رجعت کرده اند و از آنان عبارتند از : جعفر الطیار ، عمار بن یاسر ، عثمان بن علی بن ابی طالب ، حمزه درود خدا بر او باد و پیامبر خدا شعیب (ع). و انصار از تمام بخش های دنیا خواهند آمد.

سوال : در کتاب "شریعت اسلام" نوشته شده است که ازدواج متعه حلال است ، آیا امام (ع) آن را حلال میدانند و شرایط آن چیست؟
پاسخ : این کتاب توسط علاء السالم ملعون نوشته شده است و اصل آن توسط کسی دیگری نوشته شده است.
ابا صادق (ع) : در مورد ازدواج ، سید پدر (ع) می فرمایند که این روز ها برای ازدواج مبارک هستند و او (ع) نمیخواهند که هیچ کدام از انصار مجرد باشند.

سوال : من کاملاً به رجعت باور دارم ، اما چه گونه ممکن است امام حسین (ع) خود شخص امام احمد الحسن (ع) باشند ؟
پاسخ : به همان شکل که الله سبحان تعالی بدن بچه را می آفریند ، و همچنین پدر و مادر بدن بچه را می آفرینند ، پدر در عالم روح پدر است ، و خلق روح به قدرت الله سبحان تعالی رخ میدهد.

سوال : آیا امام (ع) قبل از غیبتشان در سال 2007 نمی دانستند که ایشان (ع) ، همان حسین (ع) هستند ؟
پاسخ : چگونه آن ممکن است در حالیکه او به وضوح در خطاب هایشان میفرمایند اگر میخواستم به شما در مورد فلان و فلان میگفتم.
سوال : پس چگونه ممکن است که او (ع) می فرمایند " جدِّ من حسین (ع) " ؟ چگونه ما آن را در نوری که برای ما آشکار کردید ، درک کنیم؟
پاسخ : امام (ع) با مردم در آن زمان به حد و اندازه ای صحبت کردند که امام مهدی (ع) به او اجازه دادند ، و در آن زمان 313 نفر آماده نبودند.

سوال : آیا یزید ، لعنت خدا بر او ، امروزه یکی از رهبران جهانی است؟ یا حاکم کشوری؟
پاسخ : اکثر دشمنان شیطانی امام (ع) در دعوت هستند.

سوال : آیا اکنون تعداد 313 اصحاب کامل شده است؟
پاسخ : بله ، آنها همگی امروز حاضر هستند ، اما شاید بعضی از آنها هنوز نمیدانند که آنها از 313 نفر هستند.

سوال : آیا افرادی که از مطلع شده اند که چه کسانی بوده اند و امروزه بازگشته اند از 10.000نفر هستند؟
پاسخ : نه ضرورتاً ، ممکن است که از 10.000 نفر یا 12.000 نفر باشند. حتی از بین کودکان کسانی هستند که از میان افرادی هستند که رجعت نموده اند.

سوال : آیا آن کودکان برای مثال از انصار مهدی سوم (ع) یا مهدی چهارم (ع) خواهند بود؟
پاسخ : بله ، دقیقاً. و نسل بعدی تقریباً به همان اندازه مهم هستند که این نسل پراهمیت می باشد.

سوال : آیا تمام مهدیین (ع) امروزه حاضر می باشند؟
پاسخ : بله ، آنها همگی از 313 نفر می باشند.

سوال : آیا مهدیین (ع) بهترین 313 می باشند؟
پاسخ : الله سبحان تعالی برای برتری تصمیم میگیرند.

سوال : تفاوت دوازده مهدی و دوازده مرد نقباء چیست؟
پاسخ : بعضی از مهدیین (ع) از میان دوازده مرد نقباء (ع) هستند و بعضی از آنها نیستند. برای مثال میدانید که یوسف (ع) از میان دوازده نقبا ء (ع) نمی باشد. اگر یوسف (ع) بعد از امام احمد الحسن (ع) حکومت کند این به آن معنی نمی باشد که او (ع) بهتر از موسی (ع) بهتر می باشد ، بالعکس ، موسی (ع) از او بهتر است و ابراهیم (ع) نیز و...و... و آن بر امامان (ع) نیز منطبق است ویک امام (ع) نباید با امامی دیگر مقایسه شود.

سوال: شخصی می پرسد که آیا ابا صادق (ع) همان امام احمد الحسن (ع) است؟
ابا صادق (ع) : استغفر الله ، احمدا الحسن (ع) از افراد آل عبا ع ( اهل الکساء ع ) هستند و او خالق مستقیم یوسف (ع) و پدر مستقیم اوست.

سوال : در این جمله چه کسی منظور است؟ " اشهد ان المهدی و المهدیین من وُلده حجج الله " " شهادت میدهم که مهدی و مهدی ها از پسرانش حجت های خدا هستند "
پاسخ : منظور امام احمد الحسن (ع) هستند. امام احمد الحسن (ع) پلی میان امامان (ع) و مهدیین (ع) هستند.

سوال: چگونه می شود با مهدیین (ع) در ارتباط بود؟
پاسخ : هر کسی که برای خدا سبحان تعالی ، خالص باشد ، پرودگار او را جزو کسانی که با مهدیین (ع) در ارتباط هستند قرار میدهد.

ابا صادق (ع) فرمودند که عراق در این زمان مجازات خواهد شد برای آنچه که با حسین (ع) انجام دادند.

سوال: چه کسی دارای مقام بالاتری است ، مهدیین یا دوازده مرد نقباء ؟
پاسخ: من ( ابا صادق ع ) دوازده مرد نقباء را که از بین آنها بعضی از مهدیین قرار دارند را بهتر می بینم و اگر شما از احمد مراد ابا میکائیل (ع) بپرسید ممکن است به شما پاسخ متفاوتی بدهد.

سوال : آیا 313 مرد در اصل فرشته هستند ؟
پاسخ : بله ، آنها فرشته هستند. و شاید شما یک فرشته هستید و هنوز نمیدانید.

سوال: پسران امام علی (ع) در عالم روح چه کسانی هستند؟
پاسخ : این رازی است که در زمان خودش آشکار خواهد شد.

یکی از خواهرانمان در مورد رویایی به ابا صادق (ع) گفت : من دیدم که فرشتگان عظیمی ظاهر شده اند ، معنای آن چیست؟
ابا صادق (ع) : الحمد لله رب العالمین ، معنی آن همانی است که گفته شد.

سوال : آیا 10.000 نفر از فرزندان اهل بیت (ع) در عالم روح هستند؟
ابا صادق (ع) : تمام مومنین از درخت اهل بیت (ع) و تمام کافران از درخت ابلیس (لع) هستند.

ابا صادق (ع) : من هستم که عاشق آن هستم که در بین افراد با ایمان حاضر باشم و این افتخاری است برای من تا به تک تک شما و تمام شما خدمت کنم. من از شما عذر میخواهم ، اکنون باید بروم و از خدا میخواهم که انشاالله ما را هفته دیگر دور هم ( در اتاق پالتاک ) جمع کند و حاضر بودن در اتاق پالتاک از طرف سید پدر (ع) بر شما واجب است.
پرسش در پالتاک همراه با حضور ابا صادق (ع) و پاسخ از امام احمد الحسن ع
تاریخ 16.07.2016

سؤال : آیا حوا و آدم روحی یکسان اند ، در دو بدن مختلف ؟
پاسخ : او (حوا) بخشی از آدم است و اگر آدم وجود نداشت ، او نیز نمی بود

سؤال : اگر تمام این دنیا یک وهم است ، حقیقت چیست و ما چگونه آن را بدست می آوریم؟
پاسخ : شما میتوانید حقیقت را به دست آورید با نزدیک شدن حقیقی به الله سبحان تعالی

سؤال : دوست من میگوید که او رویایی دیده است که یکی از معصومین گفته است که شما در صفحه فیس بوک می نویسید. من چه چیز می‌توانم به او بگویم؟
پاسخ : نه ، به خدا قسم چنین رویایی نخواهد بود

سؤال : پس آیا این فرد دروغ‌گو است ؟
پاسخ :الحمدلله

سؤال : ( عبدالستار کاظمی ) من متوجه نشدم. آیا حوا از دنده ی آدم آفریده شد؟
پاسخ : خیر ، این صحیح نیست

سؤال : آیا روح در یک زمان میتواند در دو بدن باشد؟
پاسخ : بله ، همچین امری که یک روح در دو بدن باشد وجود دارد

سؤال : در کتاب توحید ، ضمیمه پنجم ، در مورد حجر الاسود ، آیا در این بخش تحریف وجود دارد؟
پاسخ : من اکنون نمیخواهم در این باره جواب دهم به علت دلیلی دردرونم

سؤال : آیا امام زین العابدین (ع) حین زندگانی امام علی (ع) متولد شدند ؟ یا بعد از ایشان ؟
پاسخ : نه ، او (ع) بعد از وفاتشان متولد شدند و آنچه که در تاریخ آمده است ، تحریف شده است

سؤال : آیا یک فرد با ایمان معمولی میتواند جزو 10.000 نفر باشد ؟
پاسخ : و حتی مقام 313 نفر نیز برای هیچ فرد خاصی نیست ، شما با نزدیک شدن به الله سبحان تعالی به آن مقام می‌رسید

سؤال : فردی میگوید که رویایی دیده است که او امام (ع) را گرفته شده دیده است و او و برادرش به امام (ع) کمک کردند ، و او درباره رویایش میپرسد
امام (ع) پاسخ میدهند : انشا الله

سؤال : در مورد شخصیت قحطانی ذکر شده در احادیث ، آیا او یکی از مهدیین است و آیا میتوانید در مورد او به ما بگویید ؟
پاسخ : قحطانی یکی از انصار خدا است ، و او از مومنان مخلص و پارسا است

سؤال : آیا ظهور امام مهدی (ع) بعد از مرگ عبدالله ظهوری خصوصی است؟ و ظهورش در بین رکن
و مقام ظهوری همگانی ؟
پاسخ : ظهور امام (ع) پنهانی نبود بلکه عمومی بود. امام (ع) همیشه در مقابل شما هستند. در مقابل چشمانتان . شما او را میبینید و او شما را میبیند . اما ما چه کار میتوانیم بکنیم اگر شما آن را حس نمیکنید؟ و هیچ توان و قدرتی نیست مگر به وسیله خدا. همانا خدا از رگ گردنتان به شما نزدیک‌ تر است

سؤال : اگر خدا بخواهد آتش جهنم را برای ساکنان آن ابدی میکند
پاسخ : جهنم برای مردمانش هست و بهشت برای مردمانش و آن‌ها برای ابد در آن میمانند

سؤال : ما چه کار باید بکنیم تا امام (ع) را ببینیم و از خواب بیدار شویم؟
پاسخ : خاک را از چشم‌هایتان پاک کنید

سؤال : سرورم چگونه میتوانیم آن کار را انجام دهیم ؟
پاسخ : و آیا آن جز با چیزی غیر از نزدیک شدن به خدا حاصل می‌شود ؟ با قلب و نه با زبان ، نزدیک شدن به خدا کلید خیر است

سؤال : دلیل آنکه امام علی (ع) فرزندانش را با اسامی همانند ابوبکر و عمر و عثمان صدا مینمودند چیست؟
پاسخ : بله این اسامی صحیح هستند. آن‌ها به این اسامی نامیده می شدند. عقل هایتان نمیتواند دلیل آن را تحمل کند. اگر علت آن را به شما میگفتیم ، عقل هایتان خسته می‌شدند و ما نمیخواهیم در این مرحله به شما فشار بیاوریم . وارد شدن به دین با شدت ، باعث می‌شود که فرد به طور کامل از دین خارج شود ، همانند کسی که با شدت وارد دریا می‌شود

سؤال : مقتدی صدر کیست ؟
پاسخ : او یک نادان و بچه سیاست است. مقتدی صدر پایان بسیار بدی خواهد داشت

امام (ع) میفرمایند : من از تمام شما عذرخواهی مینمایم ، من باید بروم و قول میدهم که انشاالله به زودی با شما خواهم بود و می‌شنوم و پاسخ همگی شما را خواهم داد
سخنرانی عبد صالح \ بنده ی نیکوکار
توسط عبدالله هاشم ابا صادق (ع) در پالتاک در تاریخ 1 نوامبر 2016 مصادف با 11 آبان 1395

أعوذ بالله من الشیطان اللعین الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین
اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیم کثیرا
[ ای الله ، سلام و درودت را بر محمد و خاندان محمد امام ها و مهدی ها بفرست و تسلیم شدن با تسلیمی فروان]

سلام و درود، رحمت و برکت الله بر شما باد
عنوان سخرانی امروز ’عبد صالح [ بنده ی نیکوکار]‘ است.

الله سبحان تعالی در قرآن کریم میفرماید:
{تا بنده‏ اى از بندگان ما را يافتند كه از جانب خود به او رحمتى عطا كرده و از نزد خود بدو دانشى آموخته بوديم * موسى به او گفت آيا تو را به شرط اينكه از بينشى كه آموخته شده‏ اى به من ياد دهى پيروى كنم * گفت تو هرگز نمى‏ توانى همپاى من صبر كنى * و چگونه مى‏ توانى بر چيزى كه به شناخت آن احاطه ندارى صبر كنى * گفت ان شاء الله مرا شكيبا خواهى يافت و در هيچ كارى تو را نافرمانى نخواهم كرد * گفت اگر مرا پيروى مى ‏كنى پس از چيزى سؤال مكن تا [خود] از آن با تو سخن آغاز كنم}(قرآن کریم 70-65: 18)

ما در این آیات مقدس میبینیم که سفر موسی (ع) با عبد صالح [ بنده ی نیکوکار] ، که امام حسین (ع) هستند ، با توافقی بین موسی و عبد صالح، سلام و درود بر هر دوی آنان، آغاز میشود. و آن توافق شامل دو شرط است، شرط اول آنکه موسی باید صبور باشد، و شرط دوم آنکه او باید ساکت باشد، یعنی تسلیم به فرمان عبد صالح بدون پرسیدن هیچ سوالی، تا زمانی که عبد صالح آن را بعدا در هنگامی که خواست برای او توضیح دهد.

صبر و تسلیم دو شرط این توافق بودند قبل از آنکه او سفر را آغاز کند

و بدین شکل، امروز امام احمد الحسن (ع) که ایشان حسین (ع) در رجعت شان [بازگشت شان] هستند، آن دو شرط را بر انصارش[یارانش] گذاشته اند. و ایشان به آنها فرمودند:"من از شما صبر میخواهم، سپس صبر، سپس صبر، سپس تسلیم."

و آن نشانه ای است به هر کس که میخواهد بر این مسیر همراه با قائم آل محمد(ع) قدم بردارد.

و هرکس که میخواهد در این مسیر همراه با قائم قدم بردارد باید آماده باشد تا در همان سفر موسی (ع) صبور باشد، بلکه شاید سفر امروز دشوار تر است. و انسان مومن باید بسیار صبور باشد و باید با تسلیم فراوانی تسلیم باشد.

امام احمد الحسن (ع) فرمودند:" بله، قدم برداشتن با معصوم دشوار است. اما آن غیر ممکن نیست. اما تمام کسانی که در این مسیر قدم برمیدارند باید خودشان را بسیار خوب آماده نمایند."

اگر ما به سه رخدادی که در قرآن اشاره شده است بنگریم، درخواهیم یافت که حقیقتاً آنها رخدادهایی دشوار بودند.

الله سبحان تعالی میفرماید:
{پس رهسپار گرديدند تا وقتى كه سوار كشتى شدند [وى] آن را سوراخ كرد [موسى] گفت آيا كشتى را سوراخ كردى تا سرنشينانش را غرق كنى واقعا به كار ناروايى مبادرت ورزيدى * گفت آيا نگفتم كه تو هرگز نمى‏ توانى همپاى من صبر كنى}
(قرآن کریم 72-71: 18)

{پس رفتند تا به نوجوانى برخوردند [بنده ما] او را كشت [موسى به او ] گفت آيا شخص بى‏ گناهى را بدون اينكه كسى را به قتل رسانده باشد كشتى واقعا كار ناپسندى مرتكب شدى * گفت آيا به تو نگفتم كه هرگز نمى‏ توانى همپاى من صبر كنى}(قرآن کریم 75-74: 18)

{پس رفتند تا به اهل قريه‏ اى رسيدند از مردم آنجا خوراكى خواستند و[لى آنها] از مهمان نمودن آن دو خوددارى كردند پس در آنجا ديوارى يافتند كه مى‏ خواست فرو ريزد و [بنده ما] آن را استوار كرد [موسى] گفت اگر مى‏ خواستى [مى‏ توانستى] براى آن مزدى بگيرى * گفت اين [بار ديگر وقت] جدايى ميان من و توست به زودى تو را از تاويل آنچه كه نتوانستى بر آن صبر كنى آگاه خواهم ساخت}
(قرآن کریم 78-77: 18)

در تمام آن رخدادها، موسی (ع) دید که عبد صالح در حال انجام ناعدالتی به مردم و ظلم به آنها بدون هیچ دلیلی بود! بلکه او گمان کرد که عبد صالح قصد داشت که بچه ای را بکشد و قصد داشت که مردم در کشتی را بکشد، و آن برای موسی در آن لحظات دشوار بود که چیزی نپرسد و حرفی نزد...اما به سرعت بعد از آن او به یاد آورد و تسلیم گشت.

و به همین ترتیب، با قائم (ع) رخداد هایی همانند آن خواهد بود، بلکه بسیار سخت تر از آن.

از ابی جعفر (ع) که فرمودند: (قائم با قضایایی [حکم هایی] قضاوت میکند که توسط بعضی از اصحابش که در پیش روی او با شمشیر جنگیده اند انکار خواهد شد، و آن قضاوت آدم(ع) است، پس او (ع) پیش می آید و گردنهای آنان را میزند.
سپس او برای بار دوم قضاوت خواهد نمود، پس افرادی دیگر از کسانی که در پیش روی او با شمشیر جنگیده اند آن را انکار خواهند نمود، و آن قضاوت داوود (ع) است، پس او (ع) پیش می آید و گردنهای آنان را میزند.
سپس او برای سوم قضاوت خواهد نمود، پس افرادی دیگر از کسانی که در پیش روی او با شمشیر جنگیده اند آن را انکار خواهند نمود، و آن قضاوت ابراهیم (ع) است، پس او (ع) پیش می آید و گردنهای آنان را میزند.
سپس او برای بار چهارم قضاوت میکند، و آن قضاوت محمد (ص) است، پس هیچکس آن را رد نخواهد کرد
.)

از ابی عبدالله (ع) که فرمودند:" هنگامی مرد با قائم در حال فرمان گرفتن از او و نهی شدن توسط او است، قائم خواهد گفت: او را بگردانید. پس آنها او را در مقابل او (ع) برخواهند گرداند، پس قائم (ع) فرمان خواهد داد که گردن مرد زده شود. پس هیچ کس نخواهند ماند به جز آنکه آنها از ترس او لرزانند ."

امام صادق (ع) فرمودند:" دنیا [از بین] نخواهد رفت، تا آنکه مردی از ما اهل بیت خارج شود، او قضاوت خواهد نمود با قضاوت خاندان داوود، او از مردم برای دلیل آشکار [بینه] سوال نخواهد نمود."

امام احمد الحسن (ع) در کتاب ’فتنه ی گوساله و سامری‘ میفرمایند:" و آن به این معنی است که الله سبحان تعالی امام مهدی (ع) را از باطن[پنهان ، درون] امور آگاه میسازد، و او سبحان تعالی به او اجازه میدهد تا بر مبنای باطن قضاوت کند." – پایان کلام پدر (ع)

امام باقر (ع) فرمودند:" همانا او مهدی [هدایت شده] نامیده شده است، زیرا به امری که پنهان بوده است هدایت میکند، به آن مقدار که مردی را پیش می آورد که مردم هیچ گناهی را برای او نمی شناسند، سپس او (ع) او را میکشد."

از ابن أبي یعفور که گفت:" من بر ابا عبدالله (ع) وارد گشتم درحالیکه او بعضی از اصحابشان را با خویش داشتند. پس ایشان (ع) به من فرمودند:" ای پسر أبي یعفور، آیا قرآن را خوانده ای؟"

پس من گفتم:" بله، این قرائت را."
پس او (ع) فرمودند:" من از تو در مورد این پرسیدم، و نه غیر از آن."

پس من گفتم:" بله فدایتان شوم، چرا؟"
پس او (ع) فرمودند:" زیرا موسی (ع) چیزی به مردمش[قومش] گفت که آنها تحمل نکردند، پس آنها علیه او در مصر خارج شدند، پس آنها با او جنگیدند، پس او با آنها [در جواب] جنگید، پس او آنها را کشت. و زیرا عیسی (ع) چیزی به مردمش[قومش] گفت که آنها تحمل نکردند. ، پس آنها علیه او در تکریت خارج شدند، پس آنها با او جنگیدند، پس او با آنها [در جواب] جنگید، پس او آنها را کشت و آن سخن الله والا مرتبه است:{سپس گروهى از بنى‏اسرائيل ايمان آوردند و گروهى [انكار و] كفرورزيدند، آنگاه مؤمنان را در برابر دشمنشان يارى داديم، و پيروز گرديدند}(قرآن کریم 14: 61) ، و اولین قائمی که از ما اهل بیت قیام میکند به شما چیزی خواهد گفت که تحمل نخواهید کرد، پس علیه او در رمیلة الدسكرة خارج خواهید شد. پس با او خواهید جنگید، و او با شما [در جواب] خواهد جنگید، پس او شما را خواهد کشت. و آن آخرین مرتبه ی خروج خواهد بود."

ما از آن رخدادها می بینیم که عبد صالح احمد الحسن (ع) بعضی از یارانش را میکشد زیرا آنها قضاوتش را تحمل نکردند، بلکه آنها حتی گمان میکنند که او شریعت را تغییر میدهد، و آنها گمان میکنند که او با چیزی غیر از آنکه الله نازل کرده است قضاوت میکند.

و در اینجا ما باید به دو امر مهم توجه کنیم. اولاً، قائم (ع) با امری جدید و عجیب برای ما قضاوت خواهد نمود، و ما باید انتظار آن را داشته باشیم، بلکه ما باید انتظار آنچه که بسیار سختتر است را داشته باشیم، اگر واقعا میخواهیم دوام بیاوریم و نجات پیدا کنیم.

و امر دوم آن است که عبد صالح در این مرحله هیچ کوتاهی\قصوری از اصحابش نخواهد پذیرفت، و او نخواهد پذیرفت که آنها امرش را تحمل نمیکنند، بلکه در زمانی چنین کوتاهی ای به مرگشان منجر خواهد شد.

حقیقت آن است که امروز من در تفسیر داستان عمیق نمیشوم، و همگی از آن انشاالله آگاهند. من همچنین نمیخواهم عمیق تر وارد روایات محمد (ص) و خاندان پاکشان (ع) بشوم، و آنها فراوان اند.

اما میخواستم با شما در مورد عبد صالح [ بنده ی نیکوکار]، فردی را که عبدالله هاشم میشناسد، صحبت کنم.

احمد الحسن عبد صالح (ع) مردی بسیار پیچیده است. بلکه هرکه او را میشناسد شک دارد که او یک انسان است. و حقیقت آن است که او انسانی همانند ما نیست، او سازنده ی مردم و انسان ها است.

احمد الحسن انصارش را با هرآنچه که برای آنها بی ارزش و گرانبهاست خواهد آزمود.

احمد الحسن (ع) این عبارت "دیوانگان نزد مردم زمین، و عاقلان در نزد مردم آسمانها[بهشتها]" را در مورد انصارش[یارانش] محقق خواهد گرداند.

احمد الحسن از بدن ها و عقل های مومنان، هر باقی مانده ای از رسوم ها وسنت های جامعه هایمان، را خواهد شکافت و بیرون خواهد کشید.

احمد الحسن حلال و حرام است. او روا و نارواست.

احمد الحسن حیران کننده ی شیاطین و مومنین است.

احمد الحسن دل سخت مهربان[بخشنده] است.

با احمد الحسن عبد صالح ما یا هستیم یا نیستیم، ای انصار الله!.

با احمد الحسن عبد صالح یا ما پیرو فرمانش هستیم، یا هیچ موجودیت برای ما باقی نخواهند ماند ای انصار الله.

با احمد الحسن عبد صالح، اگر شما به او با چرا و چگونه پاسخ دهید، آن به عنوان کفر یا کمبود اسلام به حساب خواهد آمد، و آن به بیرون شدن از رحمت الله در دنیا و آخرت خواهد انجامید.

احمد الحسن (ع) کسی است که هیچ چیز در آسمانها[بهشتها] یا زمین از او پنهان نمی باشد.

احمد الحسن فردی است که میداند آنچه را که قلبها پنهان میکنند.

احمد الحسن (ع) کسی است که ابلیس از او می ترسد.

و پدرم احمد الحسن (ع) به من فرمودند که بعضی از مواقع ابلیس،لعنت خدا بر او، به نزد او میرود، اما او در فاصله ای می ایستد زیرا که او دچار ترس میشود که نزدیکتر به او شود. و ابلیس ملعون به او (ع) میگوید:" آیا میپذیری که به تو چیزی بگویم، اما به شرطی که تو مرن را لعنت نکنی؟"

پس احمد الحسن (ع) به او پاسخ نمی دهد.

سپس ابلیس ملعون میگوید:" من انصارت را به تو وامیگذارم و تو انصارم را به من واگذار."

پس احمد الحسن (ع) خشمگین میشوند و به او نگاه میکنند. پس ابلیس ملعون از ترس فرار میکند، و در حال فرار میگوید:" ای پسر محمد، خود را متوهم نساز! برای آنکه پدرت هیچ کاری انجام نداد، پس تو میخواهی کاری انجام دهی؟!! خواهی دید که تو را توسط انصار[یاران] خودت شکست خواهم داد."

اما ابلیس میداند که در حال دروغ گفتن به نفس خود است و او میداند که مهلتش نزدیک گشته است، و او به خوبی میداند که پایانش که الله به او وعده داده است به زودی است. اما او تمام تلاشش را میکند تا این روز را به تاخیر اندازد.

و ابلیس ملعون چه منظوری دارد از او احمد الحسن را با انصارش شکست خواهد داد، او منظورش این است که او تمام انصار را خواهد انداخت.[ توضیح مترجم: یعنی ابلیس ملعون کاری میکند که تمام انصار در این مسیر شکست بخورند.]

و پدرم عبد صالح من را آگاه نمودند، جن و ابلیس هیچ دغدغه ای به جز انصار ندارند، و هیچ کاری ندارند به جز انصار، و آنها به انجام هیچ کاری اهمیت نمیدهند به جز آنکه انصار را وادار به افتادن\شکست خوردن کنند.

و آیا میدانید که وضعیت ما چگونه است ای انصار الله؟

پدرم من را آگاه ساختند، و او برادرم آدم (ع) را آگاه نمودند که بیشتر انصار در اطراف جهان، ایمان بیشتر آنان در حدود هفتاد درصد قرار دارد.
و برای رسیدن، ایمان باید صد درصد باشد.

و پدرم من را آگاه ساختند که در این مرحله ایشان هیچ کس را تضمین نمیکنند به جز چهل [مرد] و مهدی ها. و در بعضی مراحل او در کل هیچ کس را تضمین نمیکنند. و ایشان (ع) به من فرمودند:" من چیزهایی دارم که اگر اکنون به تو میگفتم، نه تو نه چهل [مرد] نه مهدی ها نمی ماندید و همگی همانند فرار گوسفندان از گرگ فرار مینمودید. و آن حقیقتی است، اما آن را نخواهی شنید زیرا تو آن را نباید بشنوی، و تو آن را نخواهی شنید زیرا با آن امتحان نشده ای، و آن برای تو نیست." – پایان کلام ایشان (ع)

پس چگونه ممکن است که فردی ترسان نباشد هنگامی آن را در مورد عبد صالح (ع) می شنود؟ و چگونه ممکن است فردی خجالت زده نباشد هنگامی که آن را میشنود؟ و چگونه ممکن است ذره ای غرور وارد شخصی شود هنگامی که در مورد عبد صالح (ع) میشنود؟

ای انصار الله [یاران خدا]، ما هیچ چیزی بدون عبد صالح احمد الحسن نیستیم. شبان باید بیاموزد و تنبیه کند و بر موردش سختگیر باشد تا آنها را قوی سازد و آنها را از نفس شان و از شیطان نجات دهد.

و به الله قسم ای انصار الله[یاران خدا]، از پدرم (ع) چیزهایی شنیدم، که اگر بعضی از شما فقط مقداری از آن را بشنوید، فرار خواهید نمود. چیزهایی که عقل ها را سرگشته میکند و باعث میشود که موی جوان سفید شود.

و پدر (ع) با چیزهایی من را آزمود که هرگز از ذهنم نگذشتند، و هرگز از ذهن هیچ کسی نخواهد گذشت. و ما هنوز در شروع راه هستیم.

و احمد الحسن (ع) به من فرمودند:" تا به الان من در مورد هیچ چیزی صحبت نکرده ام. تمام چیزهایی که از آن صحبت نموده ام و به مومنان آموزش داده ام، هیچ چیزی درخور گفتن نیست، و آنچه که در حال آمدن است بسیار عظیمتر است."

و من از الله میخواهم تا من و شما را ثابت قدم نگه دارد، برادران و خواهران عزیزم.

و من شما را به این نصیحتی از من ترک میکنم:

اگر شما واقعا میخواهید که در مسیر احمد الحسن عبد صالح (ع) قدم بردارید، پس خودتان را بکشید قبل از آنکه کشته شوید. و همانند مردگان باشید که در بین دستان زنده سخاوتمند [حی کریم] قدم بر میدارند.

و از امام (ع) پیشی نگیرید و نسبت به او تاخیر نکنید و سوال نکنید.

فقط احمد الحسن گوشهای تان و بینائی تان و عقل تان باشد.

از آن رو که او چیزهایی می بینید که شما نمی بینید.

و چیزهایی میداند که شما نمیدانید.

و می فهمد آنچه را که شما نمی فهمید.

و از هیچ چیزی شوکه نباشید، و انتظار همه چیز را داشته باشید.

و به هیچ کس یا هیچ چیزی وابسته نباشید، و عاشق هیچکس بیشتر از الله نباشید، بلکه در کل به هیچکس یا هیچ چیز وابسته نباشید. زیرا ناگزیر این دنیا فانی شونده است، و آن خانه ی بلا است، و شما در آن آزموده میشوید در تمام آنچه که عاشق آنید و در تمام آنچه که میخواهید.

عبد صالح (ع) هیچ نقطه ضعفی در شما باقی نمیگذارد مگر آنکه او شما را از آن رها می سازد.

و او پنجره ای را برای شیطان رها نمی کند مگر آنکه او آن را خواهد بست. او از شما کوهی خواهد ساخت که قابل ویران نمی باشد، او از شما مردی خواهد ساخت که قابل شکستن نمی باشد.

یا در این مسیر در تلاش[برای رسیدن به آن] خواهید مرد.

این مرد احمد الحسن (ع) من را بسیار خسته کرد. و من او را بسیار خسته کردم. او من را بارها وادار به گریستن نمود. و من او را بارها وادار به گریستن نمودم. من از الله سبحان تعالی میخواهم که من را ببخشد.

باشد که روح من برای تو فدا شود ای پدرم احمد الحسن.

من، به عنوان وصی شما، دریافتم که وصی شما بودن یعنی روزی من را ترک خواهید نمود تا جای پای شما قرار دهم، پس چگونه پاهای کوچک عبدالله رضیع [ علی اصغر ع ] جای پای حسین (ع) را پر میکند؟

هیچ خیری در زندگی بدون شما نیست ای ابا عبدالله. باشد که روحم برای شما فدا شود ای اباعبدالله.

{ و [ياد كن] هنگامى را كه موسى به جوان [همراه] خود گفت دست بردار نيستم تا به محل برخورد دو دريا برسم هر چند سالها[ى سال] سير كنم}(قرآن کریم 60: 18)

و تمام شکر و ستایش مخصوص الله پرودگار جهان ها است.
و باشد که الله ، سلام و درودش را بر محمد و خاندان محمد امام ها و مهدی ها بفرستد و تسلیم شدن با تسلیمی فروان
سلام و درود، رحمت و برکت الله بر شما باد

پرسش و پاسخ با عبدالله هاشم ابا صادق (ع) بعد از سخنرانی در اتاق پالتاک
ترجمه پاسخ ها از عربی به انگلیسی توسط خواهر پاک و عزیزمان بانو نورهان آل المهدی (نورهان القرش)

سوال: در چه هنگامی میدانم که آیا آماده ام؟

پاسخ از ابا صادق ع : تو میدانی که آماده ای هنگامی که پدر (ع) به تو میگوید خود را بکش یا از این ساختمان یا کوه به پایین بپر ، اما تو احساس ترس نمیکنی یا مردد نیستی. و آن به حرف آسان است اما به عمل دشوار.

بانو نورهان: ابا صادق (ع) میفرمایند که الله مردمی را تغییر نمیدهد تا آنکه آنها خودشان را تغییر دهند. و تغییر و توانایی تسلیم با توجه به ایمانتان می آید.

سوال: موسی (ع) چگونه مهدی سوم شد بعد از آنکه نتوانست همراه با عبد صالح (ع) صبور باشد.

پاسخ از ابا صادق (ع) : اگر همان با بقیه پیامبران (ع) رخ میداد آنها نیز به همان شکل عمل مینمودند

بانو نورهان: ابا صادق (ع) می فرمایند امام مهدی (ص) به زبان تمام مخلوقات صحبت میکنند و نه فقط انسانها، و در این مرحله من به آن مامور نشده ام. مهمانی در اتاق می پرسد:" پس اگر مسئول آن شدید؟" ابا صادق (ع) میفرمایند: محمد (ص) و حسین (ع) صاحبان این امر هستند.

سوال: آیا تمام مهدیین و چهل مرد در این مرحله خود را به حقیقت شناخت، می شناسند؟

پاسخ از ابا صادق (ع): نه تمام آنها، اما چندین مسئله مهم وجود دارد. پدر (ع) تضمین میکنند که آنها موفق هستند، و روح هایشان و بدن هایشان و نفس هایشان را [تضمین میکنند]. و امر دوم آنچه است که در سخنرانی گفتم. پدر (ص) تمام آنچه که در نزد ایشان است را هنوز بیرون نیاورده اند. ما هنوز در آغاز راهیم.

بانو نورهان: فردی از ابا صادق (ع) سوالی در مورد عیسی (ع) پرسید.[ نتوانستیم سوال را دریافت کنیم] ، ابا صادق (ع) پاسخ دادند:" و روایات همچنین از ظهور پیامبران مقابل مقبره و قبر ها سخن گفته اند اما عیسی (ع) در این عصر دوباره متولد گشت و الله در زمانش جان او را گرفته بود و او شهید شده بود در تجسدش [بازگشت\رجعتش] به عنوان عباس بن علی (ع).

بانو نورهان: ابا صادق (ع) میفرمایند:" در آغار امرشان، فقط پنجاه زن به قائم (ع) پیرزی و یاری میدهند. اما بعد تر بسیاری از زنان پاک به او (ع) پیروزی و یاری میدهند. و از پنجاه زن ، زینب (ع) و فاطمه (ع)، و مریم (ع) و و و"

سوال: هنگامی که مومن شهید میشود، روح به کجا میرود؟

پاسخ از ابا صادق (ع): روح، اگر آن دورهایش را کامل کرده است، در آن هنگام روز قیامتش و روز حسابش خواهد بود. اما اگر آن هنوز دورهایش را تمام نکرده است، پس آن با بقیه روح ها در زیر عرش میشود.

سوال: سه مهدی (ع) [سه مهدی اول (ع): احمد، عبدالله، مهدی] از وصیت به عنوان حجت در مقابل مردم استفاده نموده اند، و اسمهایشان در آن ذکر شده است. اما در مورد بقیه هفت مهدی ها [ نه مهدی ؟ ]که اسمهایشان در وصیت آورده نشده بود و آنها از چه چیز در مقابل مردم استفاده مینمایند؟

پاسخ از ابا صادق (ع): بله، آنها از وصیت کامل به عنوان حجت استفاده میکنند، وصیتی که به قلم امیرالمومنین (ع) نوشته شده است، وصیت اصلی که همراه با پدرم (ص) است.

سوال: آیا من میتوانم استخاره کنم تا بازگشتم [رجعتم] را بدانم؟

پاسخ از ابا صادق (ع): خیر، آن ممکن نیست.

سوال: سرورم میتوانید در مورد 50 زن و وظایفشان بیشتر به ما بگویید؟

پاسخ از ابا صادق (ع): آنها در آغاز امر دعوت را پخش میکنند، بعضی از آنها از بعضی از پیامبران بهتر هستند، و در میدان نبرد آنها به مداوای زخمیان میپردازند.

سوال: در کتاب الهفت الشریف ذکر شده است که اولین چیزی که آفریده شده است سایه ای نورانی است. من میخواهم بدانم ای سرورم چه کسی سایه نورانی است؟

پاسخ از ابا صادق (ع) : در حقیقت جهان ها [عالم ها] فروان اند، و جهان های [عالم های] دیگری غیر از جهان بدن ها موجود است، جهان ارواح، جهان نورها. اما اکنون زمان آن نیست.

سوال: آیا همه افراد تمام بازگشت هایشان [رجعت هایشان] را خواهند دانست، یا بعضی از افراد نخواهند دانست؟

ابا صادق (ع) فرمودند: مطمئنا همه خواهند دانست آنچه را که دستهایشان پیش قرار داده است و آنچه را که تقدیم کرده اند، و امروز روز قیامت صغری است و روز وحی اعظم. اما مربوط به آنکه چه زمانی هر فرد خواهد دانست، آن بستگی به شما و ایمان شما و تسلیم شما دارد.

سوال: اگر کسانی که بازگشت هایشان را بدانند، آیا آنها میتوانند بیافتند[شکست بخورند\مرتد شوند]؟

پاسخ از ابا صادق (ع) : بله مطمئناً. به همان شکل که گفتم، پدر (ع) در این مرحله هیچ کس را به جز 40 مرد و مهدی ها (ع) تضمین نمیکنند.

سوال: من عراقی هستم، آیا باید ما در عراق بمانیم یا اجازه داریم در کشور های دیگر باشیم؟

پاسخ از ابا صادق (ع): شما اجازه دارید تا زمانی که پدر (ع) چیز دیگری بفرمایند.

سوال: چگونه سلیمان (ع) تخت بلقیس را آورد؟

پاسخ از ابا صادق (ع) : طی الارض

سوال: خود شما چه میپرسیدید؟ من به دنبال سوالی هستم که شما میخواهید ما بپرسیم؟

پاسخ از ابا صادق (ع) : عزیزم شما چیزی را میپرسید که در مسیرتان به شما کمک خواهد نمود. برای سوال های من از خودم، آن به شما سودی نخواهد رساند.

سوال: آیا طی الارض یعنی پیچیدن\تا زدن\درهم آمیختن زمان و مکان؟

پاسخ از ابا صادق (ع): بله، چیزی همانند آن، و آن مرحله ای بسیار پیشرفته است که مومن میتواند به آن برسد.

سوال: آیا این دور آخر است و تمام ما چه خوب چه غیر آن بازمیگردیم؟

پاسخ از ابا صادق (ع) : بله همه بازگشت هایی دارند، چه مومن چه غیر آن، و آن روشن است با بازگشت قابیل و فرعون و و و. و این دور آخر برای همه نمی باشد، این فقط برای بعضی دور آخر است.

بانو نورهان: ابا صادق (ع) می فرماید:" فرد بر اساس تمام بازگشت هایش قضاوت میشود، یعنی نتیجه نهایی مشخص میکند." ابا صادق (ع) میفرمایند:" هرکسی که در اطاعت نیست، در گناه است."

بانو نورهان: ابا صادق (ع) میفرمایند:" من از شما عذر میخواهم عزیزانم من باید بروم و به تمامی شما سلام میفرستم.

Image

Image

Image
سخنرانی مهدی دوم آل محمد (ص)، عبدالله هاشم ابا صادق (ع) در پالتاک، نفس نیک و نفس پلید، در تاریخ 29 ژوئن 2017 مصادف با 8 تیر 1396 و 4 شوال 1438

أعوذ بالله من الشیطان اللعین الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم
والحمد لله رب العالمین
و صل الله على محمد وآل محمد الائمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا
سلام بر مهدی اول امام حسین بر او سلام و از او سلام،
سلام بر فاطمه زهرا بر او سلام،
سلام بر جدم محمد صلی الله علیه و آله،
سلام بر حسن مجتبی،
سلام بر علی مرتضی،
سلام بر مهدیین، مهدی مهدی،
سلام بر مردان و زنان با ایمان در مشرق زمین و مغرب آن،
خدا منزه و بلند مرتبه میفرماید:{وَسَلَامٌ عَلَى الْمُرْسَلِينَ * وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ}{و درود بر فرستادگان * و ستايش ويژه خدا پروردگار جهانهاست}الصافات: 82-81
تمام ستایش مخصوص خداست که ما را بعد از آنکه مردیم رستاخیز [زنده] کرده است، و ما را در این روز و دوران گرد آورده است که همانند آن دورانی نیست، هیچ دورانی نباید همانند این بعد از آن تکرار شود. این زمانی است که خدای منزه و بلند مرتبه تمام پیامبران و رسولان و صالحان را گرد آورده است تا به محمد (ص) سرور رسولان [فرستادگان] و به حسین سرور شهیدان و به فاطمه مظلوم و به حسن مجتبی و به علی مرتضی، سلام بر آنان و از آنان یاری و پیروزی دهند.
تمام ستایش مخصوص خداست که برای هیچ کس بهانه ای باقی نگذاشت تا در روز قیامت بگوید "اگر در زمان عیسی مسیح زنده می بودم از یارانش میبودم" و یا "اگر در زمان موسی زنده می بودم از بهترین پیروانش میبودم" یا "اگر در زمان محمد (ص) می بودم از اصحابشان میبودم".
این [همان] فرصت است و این امتحانی عظیم است در این زمان و دوران، و امروز شما ایمانتان و اعمالتان را توسط خودتان می بینید. و امروز توسط خودتان اندازه ایمانتان را مشاهده میکنید و آنکه {الْإِنْسَانُ عَلَى نَفْسِهِ بَصِيرَةٌ}{انسان خودش از وضع خود آگاه است}.
و خدا برای هرکدام از شما دو فرشته قرار داد که اعمالتان را مینویسند و شاهدی بر شما هستند. و آیا میدانید که دو فرشته چه چیز هستند؟ به کلام آل محمد (ص) گوش فرا دهید و درک نمایید: آنها دو گوش، دو چشم، دو لب، دو دست، دو پا و دو تخم هستند. آنچه که مردم می اندیشند که دو فرشته هستند، حواس [حس های] شما هستند. حواس راست آنچه از خِیر که انجام دادید و اعمال نیکتان را مینویسد [ضبط میکند]. و حواس چپ گناهان انسان و اعمال بدشان را مینویسد.
خدا منزه و بلند مرتبه انسان را بر خویش شاهدی قرار داده است، و مراقبی بر آن، و او بدن را مراقبت کننده از خودش قرار داد. خدا همانا بردبار و پوشاننده است. و بگذارید هر کدام از شما خود را قبل از آنکه دیگران را قضاوت کند و قبل از آنکه قضاوت شوید، قضاوت کند. و از این فرصت که خدا شما را در آن قرار داده است تا آنکه شما به محمد (ص) و آل محمد (ع) یاری و پیروزی دهید، بهره گیرید. آن همانا رقابتی عظیم در میان پیامبران و رسولان و صالحان و مومنان است. از فرصت ها بهره گیرید که آنها همانند ابرها درگذر هستند.
و با نفستان بجنگید ای مومنان. و آیا میدانید که نفس چیست؟ به کلام آل محمد (ص) گوش فرا دهید و بیدار شوید: نفس از ساختن اعمال ماست، و ما آن را نیک یا پلید قرار میدهیم. اعمال ما هستند که نفس را تربیت میکنند و آن در ناحیه سینه ساکن است. آن چیزی است که شما حس میکنید، اما نمیبینید. آن چیزی است که شما حضور آن را در سینه تان احساس میکنید. نفس پیدایش\شکل گیری حواس است و آن تشکیل شده از شنوایی، بینایی و لامسه و زبان[چشایی] است. از آن حواس، نفس شروع به شکل گیری میکند، سپس به دو قسمت تقسیم میشود، قسمت اول نفس نیک است و قسمت دوم نفس پلید\خبیث است. اگر فردی سخن حرام بگوید، او نفس پلید را تغذیه خواهد نمود. و اگر شما به چیزی حرام گوش فرا دهید و یا به چیزی حرام نگاه کنید، نفس پلید را تغذیه میکنید. و این حرام غذایی برای این نفس پلید میشود. و خلاف آن در مورد نفس نیک صادق است. تا جایی که به مرحله ای می رسید که یا نفس نیک را با اعمالتان پرورش میدهید، و یا نفس پلید را، آنهم با اعمالتان. پس یکی از آنان پیروز میشود و دیگری را کنترل میکند و نتیجه در هر دو حالت مشخص است. و اعمال نیک قوی تر هستند، اگر شما عمل نیکی انجام دهید اثرش بر نفس نیک قوی تر است. و اگر عمل بدی انجام دهید آن همان اثر قوی را بر نفس پلید نخواهد داشت. یعنی اگر نفس نیک برای عمل نیک دو امتیاز دریافت کند، نفس پلید تنها یک امتیاز برای هر دو عمل بد به دست می آورد. خداوند متعال فرمود:{اتَّقُوا رَبَّكُمُ الَّذِي خَلَقَكُمْ مِنْ نَفْسٍ وَاحِدَةٍ وَخَلَقَ مِنْهَا زَوْجَهَا وَبَثَّ مِنْهُمَا رِجَالًا كَثِيرًا وَنِسَاءً}{از پروردگارتان كه شما را از نفس واحدى آفريد و جفتش را [نيز ] از او آفريد و از آن دو مردان و زنان بسيارى پراكنده كرد پروا داريد} النساء : 1 . نفس و جفتش در اینجا نفس نیک و نفس پلید هستند. و نه تمام مخلوقات دارای یک نفس هستند. انسان هایی وجود دارند که نفس ندارند، بلکه آنان فقط روح هایی دارند. خدا منزه و بلند مرتبه فرمود "مردان و زنان بسيارى" اما آن را برای همگان عمومیت نداد. او فقط فرمود "بسیاری". یعنی او آن را به تمام بشریت تعمیم نداد، بلکه اشاره نمود که گروهی بزرگی دارای یک نفس هستند.
روح نیز از اعمال ما تاثیر میپذیرد. و حتی با وجود اینکه اندکی از ما هستند که فقط دارای روح هستند و نه نفس، این به آن معنی نیست که آنان بهترین هستند. آن اندکی که نفس ندارند فرشتگانی هستند که انسان[بشر] شدند. و این امر اکنون با ما حاضر است. ما جبرئیل، میکائیل و اسرافیل سلام بر آنان را داریم. و آنان توان آن را دارند تا به شکل انسان[بشر] ظاهر شوند، و آنها در میان ما هستند، در تمام دوران ها.
تمام ستایش مخصوص خداست که ما را با فرشتگان خدا در این دوران گرد آورد که در آن ما فرصت آن را داریم تا به حسین بن علی (ع) همراه با جبرئیل، میکائیل و اسرافیل سلام بر آنان، پیروزی دهیم.
این فرصت را مغتنم شمارید و شک نکنید ای مومنان. و میدانید که در زمان شک چه چیز رخ میدهد؟ به هشدار آل محمد (ع) گوش فرا دهید و از آن سود ببرید: "هنگامی که فردی در این دین شک میکند، راهی را برای شیطان میگشاید، و شیطان لعنت خدا بر او از چپ و راست با او بازی میکند. و هر کسی که به پرچم های سیاه مشرقی شک میکند، باید ایمانش را به محمد رسول الله (ص) و اهل بیت (ع) بازبینی کند، زیرا مطمئناً در آنها و سخنانشان شکی دارد و بدین سبب به خدا متعال شک دارد."
ای مومنان به خودتان مطمئن باشید! پدرم (ص) روزی به من فرمودند:" من میخواهم که تو به خودت مطمئن باشی، تو شیری از شیرهای آل محمد (ص) هستی، و به خدا بلند مرتبه عظیم سوگند میخورم که حتی اگر تمام دنیا در مقابل ما بایستد، هیچ چیز ما را تکان نخواهد داد، زیرا که ما میدانیم و عمل میکنیم به کلمات " لا حول و لا قوة إلا بالله – هیچ نیرو و توانی نیست مگر به خواست و مشیت خدا".
تمام ستایش مخصوص خداست که مرا امروز بعد از آنکه مردم زنده نمود، همانند آنکه مرا زنده نمود هنگامی که با برادرم موسی (ع) در غار بودم. و امروز با شگفتی مینگرم به همان شکل که شگفت زده بودم هنگامی که از غار بیرون آمدم. من با شگفتی می نگرم هنگامی که با عمران (ع) و مریم (ع) گام بر میدارم و ما از کلیساها میگذریم و مجمسه های مریم و عمران را می یابیم، و مردم در حال دعا کردن نزد آن مجسمه ها هستند، در حالیکه عمران و مریم زنده را نادیده میگیرند.
من با شگفتی به مجسمه شبیه عیسی به صلیب کشیده شده مینگرم، و من اینجایم شبیه عیسی مصلوب در حال گام برداشتن در میان آنان و من آن رخداد را به یاد می آورم و آن را در مقابل چشمانم میبینم به همان شکل که ماه و خورشید را میبینم.
تمام ستایش مخصوص خداست که مرا امروز بعد از آنکه مردم زنده نمود، درست همانند آنکه الرحمن الرحیم من را زنده نمود بعد از آنکه مردم هنگامی که خضر، اِرِمیا بودم. و امروز با شگفتی مینگرم درست به همان شکل که شگفت زده بودم هنگامی که خدا من را در بیت‌لحم زنده نمود. و با شگفتی مینگرم درحالیکه در کنار برادرم آدم (ع) پدر تمام بشریت گام برمیدارم، درحالیکه از او میپرسم که چه حسی دارد حین آنکه او این تعداد پسران و دختران دارد، 8 میلیارد بر زمین، و او به راست و چپ مینگرد و از سوال من میخندد، و هیچ کسی آگاه نیست پدرشان آدم در میان آنان است.
تمام ستایش مخصوص خداست که مرا زنده نمود تا با شگفتی بنگرم درحالیکه سلیمان (ع) را امروز عاشق حیوانات میبینم به همان شکل که در گذشته بود، و او بسیار مراقب است تا حتی بر مورچگان قدم نگذارد.
و تمام ستایش مخصوص خداست که مرا زنده نمود تا ببینم و با شگفتی به مردم بنگرم که در حال غسل تعمید داده شدن هستند در حالیکه آگاه نیستند که یوحنا معمدان [یحیی بن زکریا] در کنار آنان ایستاده است.
تمام ستایش مخصوص خداست که مرا زنده نمود بعد از آنکه در آخرین مرتبه [دور از رجعت] که قبل از امروز داشتم مردم و آن مرتبه [دور از رجعت] عبدالله شیرخوار [علی اصغر ع] است.
و او مرا واداشت تا با شگفتی درون سینه ام را بنگرم تا قلبی را بیابم که نه میخوابد و نه استراحت میکند اگر صدای ابا عبدالله حسین (ع) را نشنود، قلب بچه ای کوچک که بر پدرش حسین شهید، مظلوم، طرد شده، شرید میگرید کسی که در این روز و دوران بر مردم فریاد درخواست یاری دادن به او و پیروزی دادن به او کشید، و هیچ کسی او را یاری نکرد مگر بسیار بسیار اندک.
هرآنچه که انجام داده اید، ای مومنان، برای یاری و پیروزی دادن به حسین (ع)، نگذارید آنچه که در قبل انجام داده اید اکنون دلیلی برای متوقف کردن شما باشد. فرزندان آدمِ با ایمان باید در حالت ثابت بالا روی باشند و در هیچ حدی نمی ایستند، بلکه باید در هر شرایطی و زمانی درخواست بیشتر نمایند.
و همیشه و همواره کلام پیش رو را تکرار کنید:" لا حول و لا قوة إلا بالله – هیچ نیرو و توانی نیست مگر به خواست و مشیت خدا".و بگذارید آن دستور شما باشد در هرجنبه از زندگیتان، و شما خوشحال ترین انسان خواهید شد، اما آن را فقط به زبان نگویید، بلکه آن را در قلبتان و ذهنتان بگویید و با کلام و عمل به آن مومن باشید. از آن رو که آنچه که میآید بسیار دشوار است، و من قلبم به سوی شما هستم. من به خدای بلند مرتبه عظیم سوگند میخورم که هیچ کس بر این امر باقی نخواهد ماند مگر اندکی. و صبر کلید گشایش است و گشایش کلید هر دَربی است. بسیاری بسیاری شکست خواهند خورد. و هیچکس بر این مسیر باقی نمی ماند به جز بسیار بسیار اندک.
تبریک به هرکسی که صبور خواهد بود حتی بعد از علم و کتابهایی که امام احمد الحسن (ع) با آن می آیند. و حتی بعد از آنکه دانشمندان غربی موفق در به کارگیری دانش احمد الحسن (ع) در واقعیت خواهند شد، بسیاری افراد خوشحال خواهند گشت اما فقط برای مدتی کوتاه، زیرا سپس ایشان (ع) چیزهایی خواهند گفت که باعث میشود مردم از ایشان فرار کنند، و هیچ کس با ایشان (ع) صبور نخواهد بود به جز بسیار بسیار اندک. و حتی کسانی که میخواهند تعریف کنند و بگویند من صبورم درحالیکه قلبش ذره ای شک دارد با ایشان نخواهند ماند. هرکسی به این درجه برسد از رستگاران خواهد بود و هرگز بعد از آن شکست نخواهد خورد. تمام شما قادر به رسیدن هستید، اما هرکسی که نمی رسد کسی است که نمی خواهد برسد.
پدر (ص) روزی به من فرمودند:" من از خدا منزه و بلند مرتبه برای تو و برادرانت و خواهرانت در آنچه که خواهید دید و خواهید شنید صبر طلب میکنم. هیچ راحتی در این دنیا وجود ندارد پسرم. و سخن آزاردهنده بدتر از شمشیر و بدتر از زندان است. و تهمتهای باطل پست نجس بدتر از مرگ هستند. صبور باش، همانا خدا با صابران است. پس برای خدا صبور باش همانا خدا با صابران کوشندگان است. من میخواهم عبدالله هاشم را صبور ببینم تا زمانی که به نزد او بازگردم. آن را فراموش نکن پسرم. صبر. آنها فراوان در مورد تو خواهند گفت، اما تو جزو رستگاران نوشته خواهی شد، انشاالله."
چه کسی با من صبور خواهد بود ای مومنین؟ چه کسی با من قدم خواهد برداشت؟ چه کسی با من کلامی را خواهد گفت که زمین و آسمانها را خواهد لرزاند، 12000 در حال گفتن احمد احمد؟ چه کسی به حسین (ع) پیروزی میدهد و حسین (ع) را بر نفس خویش، و خانواده حسین (ع) را بر خانواده اش ترجیح میدهد؟
خدایا خدایا، از تو صبر برای مومنان طلب میکنم. ای خدا، ای رحمان، ای رحیم. ای خدا لطفاً سلام و برکتت را بر حسین بن علی، و بر محمد (ص)، و بر برادرم، برادر محبوبم آدم (ع) پدر تمام انسان ها، عزیز احمد الحسن (ع) بفرست. و سلام و برکاتت را بر موسی (ع) برادرم و عزیز خدا منزه و بلند مرتبه و عزیز احمد الحسن (ع) بفرست و لطفاً سلام و برکتت را بر عیسی مسیح (ع)، و بر نوح، و بر ابراهیم، و بر تمام مهدیین بفرست. سلام و برکتت را بر برادرم هارون، احمد مراد (ع)، و بر تمام رسولان و پیامبران رجعت کرده بفرست.
و من از تمام مومنان میخواهم که لطفاً در این زمان هرآنچه که میتوانند انجام دهند تا از خوابی که در آن هستند بیدار شوند، و درک کنید که در چه زمان و در چه دورانی زندگی میکنید، و تمام آنچه را که میتوانید انجام دهید تا به محمد (ص) و آل محمد (ص) پیروزی دهید. به خدا سوگند، به خدا سوگند، این رقابتی عظیم عظیم است. این رقابتی عظیم عظیم میان مومنان است.
و تمام ستایش مخصوص خدا، پروردگار جهانهاست.
و صل الله على محمد وآل محمد الائمة والمهديين وسلم تسليما كثيرا
و سلام، رحمت و برکت خدا بر شما باد.
به لطف، رحمت و منت خدا و برکت و منت محمد (ص) و آل محمد (ع) مقاله های پرچم های سیاه مشرقی به روز شد. برای دانلود مقاله ها لطفاً به لینک زیر مراجعه نمایید. یا فایل پیوست را مستقیماً دانلود نمایید
لینک دراپ باکس

https://www.dropbox.com/sh/qwqygq6sdfjt ... G3qAa?dl=0
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Q- Le Mahdi dans le Coran.

Salam, Le Rappel Mahdi. Q-29. Les méchants m[…]

S- L'Islam comme Religion ?

Salam, À chacun sa récolte. S-14. Toutes les[…]

Salam, Question de Bannière pour les peuples. […]